1 Ayda 10 Kilo Verdiren Kür

Hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek birçok kişinin hayali olmaktadır. Oysaki çok kısa ve kolay bir şekilde kilo vermek mümkün olmaktadır. Diyet listesinin dışına çıkmayarak, kısa bir süre içerisinde kilo verilmektedir. Bunun yanında kilo vermeyi destekleyici kürler de çok fazla tercih edilmektedir. Diyet yapmak birçok kişinin korkulu rüyası olması nedeni ile bu kürlere başvurmaktadırlar. Kolay bir şekilde hazırlanan bu kürler ile beraber hızlı bir kilo verimi gözlemlenmektedir.

Kiloları ile başı dertte olanların 1 ayda 10 kilo verdiren kür dikkatlerini çok fazla çekmektedir. Bu kür sayesinde istedikleri vücuda ve kiloya ulaşabilmektedir. Öncelikli olarak kürü uygulamak isteyenlerin spor ile desteklemeleri gerekmektedir. Spor yapma gibi bir imkanı bulunmayanların ise mutlaka gün içerisinde bol hareket etmeleri gerekmektedir. Bu sayede 1 ayda 10 kilo verebilmektedirler.

1 ayda 10 kilo verdiren kür tarifinin malzemeleri ise aşağıda verilmektedir.

  • 1 litre ılık su
  • 2 adet limon
  • 1 adet greyfurt
  • Maydanoz
  • Taze nane

Öncelikli olarak greyfurt 6 parçaya bölünmelidir. Kabukları ise hiçbir şekilde soyulmamalıdır. Daha sonra ise ılık su içerisine eklenmelidir. Daha sonra limonlar sıkılmalıdır. Maydanozlar kıyılarak, suları ziyan edilmeden eklenmelidir. Taze nane eklenmelidir. Bu karışım ise 1 saat dinlendirilmeye bırakılmalıdır. Gün içerisinde ise mutlaka tüketimi sağlanmalıdır. Her gün düzenli olarak uygulanabilen bir kür olmaktadır.

Kilo vermeyi hızlandırmak isteyenler ise mutlaka gün içerisinde yeşil çay tüketmelidirler. Yeşil çay sayesinde daha kolay ve hızlı bir şekilde kilo verilebilmekte ve yağ yakımı hızlandırılmaktadır. Bunun yanında maydanoz kürü de her gün düzenli olarak uygulanabilmektedir. Maydanoz kürü ise her sabah aç karnına içilmelidir. Öncelikli olarak maydanoz blenderden geçirilmeli veya ince bir şekilde kıyılmalıdır. Daha sonrasında ise 1 bardak su içerisine eklenerek tüketilmelidir. İçeriği nedeni ile erkeklerin maydanoz kürünü kullanmaları önerilmemektedir. Kadınlık hormonunun çok fazla salgılanmasına neden olduğundan dolayı kullanılmamalıdır.

1 ayda 10 kilo verdiren kür yapmak isteyenler ayrıca gün içerisinde çok fazla su tüketmelidirler. Bu sayede daha çabuk kilo vermektedirler.

Yoruma kapalı.