5 Maddede Salaş Kazak Modelleri

Salaş Kazak Modelleri Kombinlenirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1 83

Kış ayları geldiği zaman üzerimizden salaş kazak modelleri hiç çıkarmak istemeyiz. Özellikle geçtiğimiz sezonda bu tarz kazak modelleri sezona adeta damgasını vurmuştur. Bu yıl da kazak & hırka modellerinden salaş olanlar en çok tercih edilenler olacak gibi görünüyor. Özellikle örgü kazak modelleri bayan için oldukça şık ve rahat bir tercih olacaktır.

Kadın kazak modellerini kombinleminin pek çok yolu ve yöntemi bulunmaktadır. Kış için hazırlanan dolabınızın olmazsa olmaz parçalarını şık ve salaş uzun kazak modelleri oluşturacaktır. Bu kazakları tercih ederken unutmamanız gereken en önemli nokta kazaklar hali hazırda bol ve uzun modellere sahip olacağı için altına kullanacağınız ürünün dar ve vücudunuzu saran kalıplara sahip olması gerekmektedir. Özellikle uzun kazak modelleri bayan için en uygun olan alt giyim ürünü dar ürünler olacaktır.

Salaş Kazak Modelleri Kombinlenirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

salas-kazak-modelleri

Salaş kazak örgü modelleri kombinlenirken atlanmaması gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalardan en önemlisi de kazağın üzerine tercih ettiğiniz kaban ya da ceket gibi dış giyim ürünleridir. Tercihte bulunduğunuz kazağa uygun bir dış kıyafet seçmeniz daha şık bir görünüme sahip olmanıza katkı sağlayacaktır. Salaş kazakların çok fazla kullanılmak istenmesinin bir başka mühim nedeni de çok yönlü oluşudur. Yani bu tarz ürünler ile birden fazla parçayı çok rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Dar pantolonlar ya da taytlar ile tamamlamanızın yanı sıra şık etekler ile tercih etmeniz mümkün olacaktır.

1 – Salaş Kazak Modelleri ile Pantolon ve Tayt Kombini

salas-kazak-modelleri

Son zamanlarda görmeye alışık olduğumuz salaş kazak modelleri ile vücudu saran taytlar ya da pantolonlar çok şık bir uyum sağlamaktadır. Bu tarz bir kombin aynı zamanda sizi kilolu bir görünümden de uzaklaştırmış olacaktır. Oldukça şık ve zarif bir görüntü oluşturmanıza katkı sağlayacaktır.

Salaş kazak modelleri altına tercih edeceğiniz pantolonun deri olması da daha şık bir görüntü ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır. Altına tercih edeceğiniz hoş bir çizme ya da stilettolar da güzel bir uyum içerisinde olacaktır.

2 – Salaş Kazak Elbiseler

salas-kazak-modelleri

Salaş kazak modelleri cesur kullanımı denildiği zaman ilk olarak akla bu kazakları elbise olarak kullanmak gelir. Salaş ve uzun olan kazaklarınız ile birlikte uzun çizmelerinizi tamamlayabilirsiniz. Böylece şık bir elbise kombini oluşturmuş olursunuz. İçine de opak çoraplar tercih etmeniz tamamlayıcı bir nitelik taşıyacaktır. Kazaklara ekleyeceğiniz kemer detayı ise daha feminen bir havaya kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

3 – Salaş Kazak ve Mini Etek Kombini

salas-kazak-modelleri

Salaş kazakları tamamlamanızın birçok yolu bulunmaktadır. Bu yollardan en şık olanlarından bir tanesi de mini etek kombini diyebiliriz. Özellikle tarz giyinmekten hoşlananlar için harika bir fikir olacaktır. Sıradan ve günlük kullandığınız bir eteği salaş bir kazak ile beraber kullanırsanız o ürünü sıradanlıktan çıkararak harika bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Söz konusu kombini klasik bir ayakkabı ya da şık bir bot ile tamamlayabilirsiniz. Üzerine uyduracağınız gözlük, şapka ya da herhangi bir aksesuar da romantik bir görünüm elde etmenize olanak sağlayacaktır.

4 – Kazaklarınızı Bazı Aksesuarlar ile Tamamlayabilirsiniz

salas-kazak-modelleri

Salaş kazaklar başlı başına çok tarz bir görünüme sahiptir. Fakat ufak bir takı dokunuşu ile de kombininizi taçlandırabilirsiniz. Rahat bir stil elde etmek istiyorsanız takı takmak zorunda değilsiniz. Böyle durumlarda ilk tercihiniz şık bir çanta ya da ayakkabı yahut bir güneş gözlüğü olmalıdır.

Rahat bir kombinden çok şık bir kombini tercih etmek isteyenler için ise göz kamaştıran kolyeler önerilmektedir. Üzerine de şık bir panço ya da hoş bir ceket tercih edebilirsiniz. Yalnızca ceketin çok fazla uzun olmaması kombini daha gösterişli hale getirecektir.

5 – Salaş Kazak Modelleri ve Maksi Etekler

salas-kazak-modelleri

Kazaklar ile çok güzel bir bütünlük sağlayacak olan bir diğer ürün ise maksi eteklerdir. Böyle bir kombini şık bir kemerle ve tarz bir çizme ile tamamlayabilirsiniz. Bohem bir tarz oluşturmak isteyenler için çok uygun bir kombin olacağını düşünüyoruz. Söz konusu etekleri nakış ya da boncuklu kazaklar ile tamamladığınız zaman ne kadar tarz olduğunu göreceksiniz. Bu konuda dikkat etmeniz gereken tek konu bahsetmiş olduğumuz kombinin uzun boylu kadınlara daha çok yakıştığıdır.

Salaş kazak modelleri ile alakalı yazımızı beğendiyseniz En Güzel Kışlık Etek Kombinleri 2021 | 5 Farklı Kışlık Etekli Kombin Önerisi! konulu yazımıza da göz atarak kışlık etek kombinleri ile alakalı da ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

1 yorum
  1. BARRETE9297 diyor

    Thank you!!1

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.