6 Ayda 25 Kilo Veren Seda Akgül Nasıl Zayıfladı?

Dobralığı, sunuculuğu, ünlü isimlerle yaşadığı polemiklerle sık sık gündeme gelen Seda Akgül bir döneme de zayıflaması ile damgasını vurmuştu. Yaşadığı büyük değişim sonrası sosyal medyada olay olan Akgül, yeni hali ile herkesi çok şaşırtmıştı.

Seda Akgül nasıl zayıfladı diye merak edenler Seda Akgül estetik mide ameliyatı oldu iddiaları ile karşılaştı. Fakat Seda Akgül katıldığı programlarda mide ameliyatı olmadığını tamamen doğal yöntemlerle zayıfladığını söyledi. 6 ayda 25 kilo veren Akgül zayıflamasının sırlarını anlatırken ne önerilerde bulundu? Seda Akgül son hali yani Seda Akgül’ün zayıflama hikayesi sizlerle!

Seda Akgül Kimdir ?

Seda Akgül’ün zayıflama hikayesini araştıranlar genelde Seda Akgül kimdir diye düşünüyor. Sunuculuğu ile televizyonda çokça karşılaştığınız Akgül, 1971 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi’nde İngilizce bölümünü bitiren Akgül, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığında mütercim tercüman olarak belirli süre görev yaptı.

seda-akgul-diyeti
Seda Akgül Diyeti

Daha sonra TRT sınavlarını kazanan başarılı sunucu kuruluşundan bu yana TV8’de görev aldı. Bir dönem ana haber bülteni sunuculuğu da yapan Akgül, bir yandan üniversitelerde akademisyenlik yapmıştır. 2016 yılında Avram Habib ile evlilik yaşayan sunucu aynı sene eşinden ayrıldı.

Sonralarında Akgül, Erken Baskı, Kısmetse Olur gibi televizyon programlarının sunuculuğunu yaptı. Yazarlık da yapan başarılı sunucunun Dişilik mi Kişilik mi ve Ruh Öküzü mü Ruh İkizi mi adında iki kitabı bulunmaktadır.

Seda Akgül Eski Hali ve Seda Akgül Diyeti

Seda Akgül eski hali ile televizyonlarda çok kişinin dikkatini çekiyor ve fazla kiloları ile gündeme geliyordu. Akgül, zayıflamaya karar verdikten sonra ekranlara zayıf hali ile çıktığında sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Seda Akgül’ün nasıl zayıfladığı da olay olmuştu. Magazin sayfalarında mide ameliyatı olduğu iddia edildi fakat ünlü sunucu bu iddiaları yalanladı.

seda-akgul-diyetiSeda Akgül hakkında 6 ayda 25-30 kilo veremez kesin bir şeyler oldu diye iddialarda bulunanlara yanıt verdi. Katıldığı programda mide ameliyatı olanlar katı beslenemez getirin ben et yiyeyim diyerek yayında et yedi.

Ekranlarda seyirci için güzel görünüşün çok önemli olduğunu söyleyen ünlü sunucu en çok da sağlığım için zayıflamaya kararı verdim dedi. Seda Akgül nasıl zayıfladı?

6 Ayda 25 Kilo Verdiren Seda Akgül Diyeti

Seda Akgül diyeti zayıflamak isteyenler tarafından çok merak edildi. 6 ayda 25 kilo verdiren bu diyeti herkes uygulamak için araştırmaya başladı. Sağlıklı olmak için zayıflama kararı aldığını söyleyen Seda Akgül’ün diyetinde neler bulunuyor birlikte inceleyelim.

seda-akgul-diyetiÖncelikle bolca su içtiğini söyleyen ünlü sunucu açlık süresini de oldukça uzun tutmaktadır. Peki Seda Akgül nasıl zayıfladı, Akgül diyeti nasıldı, diyet listeleri nasıldır, yağ yakıcı Akgül diyeti nasıl yapılır öğünleriyle verilmiştir:

Seda Akgül’ün Sabah Kahvaltısı

  • Sabah kahvaltısından önce Türk kahvesi
  • Sabah kahvaltısında kepekli ekmek ile tost

Seda Akgül’ün Akşam Yemeği

  • Izgara
  • Salata
  • Hafif yiyecekler

Günlük açlık süresini 5,5 saat tutan Akgül, ara öğün yapmamaktadır. Ünlü sunucu sadece 2 öğün beslenerek gün içinde çok fazla su tüketmektedir. Ayrıca vitamin takviyesi de almaktadır.

6 ayda 25 kilo veren Akgül, düzenli olarak egzersizlerle ve su içerek bu amacına ulaştığını söylüyor. Sizler de zayıflamayı düşünüyorsanız bol su tüketimi ve uygun egzersizlerle diyetinizi destekleyerek hedefinize ulaşabilirsiniz.

Seda Akgül gibi Hadise de hızlı kilo verme konusunda başarı elde etmiş ünlüler arasındadır. Hadise Nasıl Kilo Verdi sorusunun cevabı için Hadise Diyeti sayfamızı ziyaret ediniz.

Yoruma kapalı.