Ahmet Maranki Elma Sirkesi ile Zayıflama

Elma sirkesi zayıflama yöntemi oldukça meşhur bir yöntem olarak bilinmektedir. Elma sirkesi kürüyle hem yağlarınızı eritip hem de kilo almayı durduracaksınız. Üstelik zayıflamak için de kullanılan elma sirkesinin saça, cilde ve sağlığa olan faydalarını ekstra olarak da göreceksiniz. Elma sirkesi kürü tüm dünyada bilinen bitkisel zayıflama kürü olarak bilinmektedir. Zayıflama yöntemleriyle, doğal elma sirkesi yapıldığında, 2 – 3 ay kadar bir zaman diliminde olumlu etkileri görmemek adeta imkansız hale gelmektedir. Kürü uygulayan bir çok kişi 1 ay da 3 – 5 arası kilo verdiklerini söylemekteler. Elma sirkesi kürü Ahmet Maranki’nin önerdiği zayıflama yöntemlerinden biri olduğu gibi Ender Saraç zayıflama yöntemlerinin arasında da yer almaktadır.

Ahmet Maranki Elma Sirkesiyle Zayıflama İçin Gerekli Malzemeler:
– 1 Bardak ılık su
– 2 Yemek kaşığı doğal elma sirkesi
– 1 Tatlı kaşığı süzme bal

Hazırlanışı:
1 bardak suyu ılık hale getirin içerisine 2 yemek kaşığı elma sirkesini ilave ediniz. İsteğe bağlı olarak su karışımına da balı ekliyoruz.

Ahmet Maranki Elma Sirkesiyle Zayıflama Kürünün Yapılma Zamanı

Bu karışımları sabah kahvaltısından 30 dakika sonra ve akşam uyumadan 30 dakika önce içmeniz gerekmektedir. Aç karnına içilebilir gibi duyumlar olsa da mide sorunları olanlar için kahvaltı yapıldıktan sonra içilmesinde büyük fayda vardır. Midesi sağlam olan kişiler de sabah kahvaltısında 30 dakika önce içebilirler. Daha etkili olmaktadır.

Elma Sirkesi Kürünün Kullanılabildiği Yerler ve Faydaları

Gerek sağlık açısından gerekse güzelliği korumak adına doğanın nimetlerinden faydalanmak gerekmektedir. Bir bayan güzelliği koruması bazen korkunç rüyalara sebep olabilmektedir. Günümüzde kadınların en büyük kabusu ise fazla kilolarının olmalarıdır. Artık elma sirkesi kürü ile fazla kilolardan kurtulmak da mümkün hale gelmiştir. Elmanın içerisinde zengin mineraller ve vitaminler ile ciddi anlamda tedavi edici özellikleri bulunmaktadır.

Elma sirkesi, cilt rahatsızlıkları, güneş yanığı, mide rahatsızlığı, baş ağrısı, kadın hastalıkları ve ateşli hastalıkların tedavilerinde kullanıldığı çok eski zamanlardan beri bilinmektedir. Senelerdir yararları çoğu kişi tarafından bilinen elma sirkesinde son nokta ise zayıflatma özelliğidir. Elma sirkesi düzenli kullanıldığı vakit, sindirime yardım olur ve bu durumda da kilo vermek kolaylaşır.

Yoruma kapalı.