2021 Güncel Bilgileri ile Areka Palmiyesi Koçtaş Fiyatı Nedir?

2021 Güncel Bilgileri ile Areka Palmiyesi Koçtaş Fiyatı Nedir?

Çiçek tutkunları tarafından Areka Palmiyesi Koçtaş ve benzeri alanlardan satın alınmaktadır. Canlı salon bitkileri bakmayı seviyor musunuz? Her çiçeğin özel bir bakımı bulunur. Eğer bu konuda ilginiz varsa Areka Palmiyesi konusunda yeterli bilgiye sahip olmalısınız. Tabi öncesinde bir fiyat bilgilendirmesi de gerekir. Dilerseniz yazımıza geçelim, sizler de okudukça bilgilenin.

YouTube video

Areka Palmiyesi Nedir? Areka Palmiyesi Bakımı Nasıl Yapılır?

Areka Palmiyesi öncelikle birden fazla isimle adlandırılmaktadır. Altın kamışlı çiçek, sarı palmiye ve Dypsis Lutences bunlardan sadece birkaçıdır. Büyük salon bitkileri arasında bulunur. Bakımı açısından özenli davranmak gerekir. Boyutu açısından kişilerin ilgisini direkt çeker. Aynı zamanda dekorasyon anlamında oldukça etkileyicidir.

areka-palmiyesi-koctas-fiyati
Areka Palmiyesi Koçtaş

Areka Palmiyesi Koçtaş üzerinden sıklıkla alınır. Aynı zamanda bakımı konusunda da bilgilendirme sağlanır. Areka Palmiyesi bakımı nasıl yapılır diye merak mı ediyorsunuz? Öncelikle bilmelisiniz ki bakımı çok sever! Onunla bir bebek gibi ilgilenmeli ve düzenli olarak ihtiyaçlarını karşılamalısınız. Her çicek bakım ister diyebilirsiniz ancak bu palmiye türü diğerlerinden ayrılır.

areka-palmiyesi-koctas-fiyati

Palmiyemiz oldukça nazlıdır. Öncelikli olarak çevresinde temas edeceği hiçbir şey bulunmamalıdır. En ufak bir temasta yapraklarında kurumalar görebilirsiniz. Kuruma oluşan yapraklarına özenle budama yapılmalı ve sonrasında hava ile temas etmemesi için kapatmalısınız. Toprak konusunda değişimleri ise yılda bir kere olmak şartı ile sağlamalısınız.

areka-palmiyesi-koctas-fiyati

Gün ışığını çok seven Areka Palmiyesi Koçtaş alanlarında da aydınlık noktalarda sergilenmektedir. Güneşe resmen aşıktır! Öyle ki çevresi tamamen açık bir alanda bulunsa çok güzel gelişim gösterecektir. Ancak güneş ile direkt temastan kaçınmalısınız. Perde arkasında alacağı kırılgan ışık dalgaları palmiye için daha uygun olacaktır. Koçtaş iç mekan bitkileri arasında en çok satılan bu bitkilere özenle yaklaşmayı unutmamak gerekir.

Koçtaş İç Mekan Bitkileri Nelerdir?

Koçtaş bünyesinde birbirinden farklı iç mekan bitkileri satılmaktadır. Koçtaş iç mekan bitkileri alanından tercihinize göre seçim yaparak dekorasyon oluşturabilirsiniz. Salon bitkileri kapsamında büyük salon bitkileri bulunduğu gibi minik saksı çiçekleri canlı olarak da bulunur. Burada tercih tamamen sizlere kalmış! Bakımı ve görüntüsü ile sevdiğiniz herhangi birisini seçebilirsiniz.

1- Olea Zeytin Ağacı Bonzai

areka-palmiyesi-koctas-fiyati

Areka Palmiyesi Koçtaş üzerinde ilgileri çekse de Olea Zeytin Ağacı da oldukça güzel görünür. Görüntüsünün gösterişli olması ve büyük salon bitkileri arasında bulunması ile doğru bir tercih olacaktır. Fiyatı da oldukça uygundur. Olea Zeytin Ağacı Bonzai güncel fiyatı 80 TL olarak belirtilmiştir. Düzenli bakımı yapıldığı takdirde istediğiniz yönde sonuçlar alabilirsiniz.

2- Areka Palmiyesi Koçtaş

Areka Palmiyesi, görüntüsü itibari ile sizi sıcak ülkelere götürecektir. Adından da anlaşılacağı üzere palmiye grubu içerisinde yer alır. Asıl vatanı Madagaskar olmakla birlikte ev içerisine uyum sağlar. Sadece yaşam alanlarında değil, iş yerlerinde de dekorasyon olarak kullanılabilir. İç mekan bitkileri arasında yer alarak alana çok farklı bir hava katmaktadır. Gerekli özen ile birlikte uzun yıllar yaşayacaktır.

areka-palmiyesi-koctas-fiyati

Mevcut çiçekler aktif olarak Koçtaş bünyesinde satışa sunulmuştur. Dönem dönem satış noktasında değişiklik ve güncellemeler gerçekleşir. Stok tükendikçe yenileme yapılır. İnternet üzerinden satın alınacağı gibi bizzat alandan da alınabilir. Ki bizlerin size tavsiyesi gidip bizzat almanız yönündedir.

Koçtaş Saksı Çiçekleri

areka-palmiyesi-koctas-fiyati

Çiçek konusunda Areka Palmiyesi Koçtaş bünyesinde bulunmasının dışında küçük salon bitkileri sevenler içinde seçenekler bulunur. Koçtaş saksı çiçekleri bakımlarının da kolay olması ile birlikte çok tercih edilir. Koçtaş alanında alışveriş yaparken birbirinden renkli iç mekan süs çiçeklere denk gelmeniz mümkündür. Sukulent, orkide, kaktüs bunlardan sadece birkaçı olmaktadır.

Areka Palmiyesi Koçtaş Fiyatı Nedir?

areka-palmiyesi-koctas-fiyati

Areka Palmiyesi gösterişli bir küçük ağaç olduğundan daha önce beslememiş kişiler tarafından fiyatı konusunda araştırma yapılır. Çiçekler mevcut özellikleri ve nadir bulunma durumuna göre fiyatlandırılır. Areka Palmiyesi ise gün geçtikçe ülkemiz üzerinde yaygınlaşarak tercih edilmektedir. Dönemsel olarak fiyatlandırmalar değişse de güncel olarak fiyatı 100- 120 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Areka Palmiyesi IKEA Satılır mı?

areka-palmiyesi-koctas-fiyati

Areka Palmiyesi Koçtaş içerisinden alma imkânı olmayan kişiler farklı satış noktaları araştırır. En çok akıllara gelen seçeneklerden birisi ile Areka Palmiyesi IKEA olmaktadır. IKEA üzerinde çok çeşitli canlı bitkiler satılmaktadır. Güncel olarak site incelendiğinde malesef Areka Palmiyesi ile denk gelmek mümkün değildir. IKEA canlı çiçek bölümünde saksı ve farklı büyük salon bitkileri bulunur. Dış mekan çiçekleri, süs bitkileri de mevcuttur.

Koçtaş Orkide Fiyatları 2020 Ne Kadar?

Güncel olarak orkide satışı Koçtaş üzerinden gerçekleştirilmemektedir. İnternet üzerinden alınamayan çiçeklerin çoğu mağazalarında satılır. Fiyatları konusunda orkidenin renk ve adetine göre değişiklik gözlenir. Koçtaş orkide fiyatları 2020 içerisinde 80 TL ile başlayarak 120 TL civarında değişiklik göstermiştir. Bir orkide alarak bakımını yapmak isterseniz araştırma yapmanızı öneriyoruz. Orkide bakımı sanıldığından daha zor olabilir. IKEA üzerinde farklı fidan, bahçe çiçekleri aynı zamanda bahçe malzemeleri ve aksesuarları bulunmaktadır.

areka-palmiyesi-koctas-fiyati

Salon bitkilerine karşı bir ilginiz mi var? Bakımları birbirleri arasında değişiklik gösterse de oldukça eğlencelidir. Peki bilinen bitkilerin dışında farklı isimler duymaya ne dersiniz? Salon Bitkileri Nelerdir? Nasıl Bakımı Yapılır yazımıza bakarak beş farklı bitki hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Yoruma kapalı.