Ayça Kaya Diyet Listesi

Reel yaşantımızda son zamanlarda ismini geniş çaplı herkese duyurmayı başaran Doktor Ayça Kaya, hızlı ve sağlıklı kilo nasıl verilir merak edenlere aradıkları teknikleri sunuyor. Günümüzde artık özellikle kadınlar gerek kilosunu korumak gerekse de fazla kilolarından kurtulabilmek adına bir an önce diyet programları yoluna başvurmaya çalışmaktadır. Son dönemde hem bayan hem de erkekler tarafından Ayça Kaya Diyet Listesi oldukça fazla uygulanmaktadır. Üstelik diyeti uygulayıpta memnun kalan kişi sayısı oldukça fazla olduğundan dolayı artık herkes bu diyet programını da hayliyle merak etmeye başlamıştır.

Ayça Kaya, imdat diyeti ile kısa zamanda tanınan doktor olmuştur. Diyetin imdat olması ise kısa zaman içerisinde acil kilo verme zorunluluğunda olan kişilere hitap etmesidir. Ayça Kaya, diyet listesi içerisine daha çok sağlıklı besinleri ilave ederken, sağlıklı bir şekilde nasıl kilo verilir araştırmasını da yapmıştır. Kilo verme konusunda başarısız olan kişilere hem sağlıklı hem de hızlı kilo vermesi ile tanınan Ayça Kaya Diyeti sizlerde uygulamaya başlayarak kısa süreç içerisinde istediğiniz kiloya da gönül rahatlığı ile sahip olmaya başlayabilirsiniz.

Üstelik Ayça Kaya’nın imdat diyeti 1 ay içerisinde 8 kilo verdirerek gerek bayanları gerekse de erkekleri daha zayıf bir görünüme dönüştürmeye de en iyi şekilde yardımcı oluyor. Sağlıklı bir diyet listesini sizlere sunarken sağlıklı bir hayatı yaşam şekli olarak benimsemenize de yardımcı oluyor. Ayça Kaya’nın diyet listesinde unlu gıdalara çok fazla yer verilmezken protein ve sebze ağırlıklı bir beslenme şekli de görülmüş olunuyor. Özellikle yaz sezonu için daha sıkı ve genç bir vücuda sahip olmanız için hazırlamış olduğu diyet listesine sizlerde göz atıp bir an önce uygulamaya da başlayabilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde form tutmak isteyen kişilerin hiçbir şekilde zorluk çekmeden uygulayabilecekleri diyet listesi ile hızlı kilo verme kolaylığını da bir an önce yaşamış olacaksınız. Fakat diyet listesini mutlaka aksatma yaşamadan her gün düzenli bir şekilde yapmanız gerekiyor. Diyet listem ne olacak diyorsanız işte sizlere detaylar.

Ayça Kaya Diyet Listesi

Sabah
Çavdar ekmeği ( kızartılmış, 1 dilim )
Peynir ( 1 dilim )
Tere ile birlikte maydanoz salatası üzerine limon sıkabilirsiniz
Şekersiz çay ( 1 bardak )

Öğle
Ekmek ( kızartılmış, 1 dilim )
Haşlanmış tavuk ya da 4 adet köfte
Yoğurt ( 1 kase )

Ara Öğün
2 dilim tam buğday ekmeği ile birlikte yapılmış tost
Portakal suyu ( 1 bardak )

Akşam
Sebze çorbası ( 1 kase )
Tam buğday ekmeği ( 1 dilim )
Yoğurt ( 1 kase )

Yoruma kapalı.