44 Yaşındaki Aylin Coşkun Saç Modeli ile Gençlere Taş Çıkarttı

44 Yaşındaki Aylin Coşkun Saç Modeli ile Gündem Oldu

Yaşına rağmen gençlere meydan okuyan ünlüler arasına Aylin Coşkun saç modeli ile katıldı. Geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşım ile hayranları tarafından neredeyse tanınmadı! Uzun zamandır alışık olunan imajında ciddi bir değişmeye giden Aylin Coşkun adından belirli bir süre daha bahsedileceğe benziyor.

aylin-coskun-sac-modeli-ile-genclere-tas-cikartti

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Aylin Coşkun imajı ile yaptığı değişim sonrası paylaşımlarına hız kazandırdı. Yıllarca aynı renk saç ve uzunluğu ile görmeye alışık olduğumuz şarkıcı bu sefer hem sevenlerini hem magazin dünyasını şaşırttı! Yaptığı değişim bir kesim tarafından takdir toparken kimi takipçileri ise eski görünüşünü daha çok beğendiğini dile getirdi.

Aylin Coşkun Saç Modeli ile Adeta 10 Yaş Gençleşti

 

Uzun zamandır değişimi hedefleyen Aylin Coşkun saç modeli ile isteğini yerine getirdi. İnstagram üzerinde paylaştığı fotoğraflarına bir de not ekledi. ‘İmaj değiştirelim dedik tam oldu, saçların rengini çok beğendim. Ama kakül kestirme de emin değilim’ diye yorumda bulundu. Takipçileri ise bunun üzerine şarkıcıyı yorum yağmuruna tuttu.

aylin-coskun-sac-modeli-ile-genclere-tas-cikartti

Saçının rengini sarının tonlarında tutan şarkıcı uzun saçlarından vazgeçerek kısa bir modele yönelmiş. Aynı zamanda kakül kesimi ile de farklı bir hava yakalamayı hedeflemiş. Çoğu takipçisi oluşturduğu bu değişim neticesinde neredeyse on yaş gençleştiğini söylerken kimi takipçileri estetik mi yaptırdı sorularını da gündeme getirdi.

Aylin Coşkun Estetik İddialarına Yanıt Verdi

aylin-coskun-sac-modeli-ile-genclere-tas-cikartti

Aylin Coşkun saç modeli ile ilgili gelen yorumlar arasında yer alan ‘Estetik mi yaptırdın?’ iddialarına da açıklık getirdi. Şarkıcı değişimin sadece saç ile sınırlı kaldığını belirtti. Yüzünün farklı görünmesinin sebebini ise estetik değil kullandığı fotoğraf filtre ve efektlerinden kaynaklandığını söyledi. Estetik iddialarını böylece yalanlayarak büyük bir dürüstlükle fotoğraf üzerinde oynama yaptığını da kabul etmiş oldu.

Kısa Süre Önce Evlenmişti

10 yıldır süren mutlu ilişkisini geçtiğimiz günlerde evlenerek tamamlayan Aylin Coşkun düğünü ile çok dikkat çekmişti. Düğününe ünlüler camiasından çok sayıda kişinin katıldığı görülmüştü. Düğün merasiminin en çok konuşulma sebebi ise Coşkun’un isteklerinden dolayı olmuştu. Dini nikah sırasında kadının erkek tarafından isteme hakkı olan mehiri bir külçe altın isteyerek talep etmişti.

aylin-coskun-sac-modeli-ile-genclere-tas-cikartti

Eşi bu isteğini kırmayarak bir külçe altını vermiş ve Aylin Coşkun saç modeli değişimi kadar çok konuşulmasına sebep olmuştu. Şarkıcı evlendiği günden beri eşi ile birlikte mutluluk pozları vererek takipçileri adına paylaşım yapmaya devam ediyor. Yaptığı imaj değişikliği sonrası akıllara yeni bir proje de yer alıp almayacağı geliyor.

 

Aylin Coşkun’un kısa saç modeli oldukça büyük bir beğeni topladı. Yaz-kış modası geçmeyen ve gerçekten modern bir görünüm oluşturan kısa saçların birçok modeli bulunmaktadır. Kısa saç modeli konusunda kararsızlık yaşıyorsanız 6 Adımda Kısa Saç Modelleri yazımıza göz atabilirsiniz!

Yoruma kapalı.