Binance Ne Kadar Komisyon Alıyor?

Binance Komisyon Oranları 2022 Ne Kadar?

0 9

Binance ne kadar komisyon alıyor sorusu çok sık merak edilir. Binance, aylık 150.000 Bitcoin’den fazla işlem yapan bir borsadır. Piyasa yapıcıları için %0,02 komisyon uygularken piyasa alıcıları için 0,04 komisyon talep etmektedir. Son yıllarda oldukça meşhur olan kripto para kazancı Binance’yi de etkiliyor. Çünkü günümüzde en güvenilir kripto borsalarından biri de Binance olarak biliniyor. Kullanıcılar da bu borsaya atılmadan önce kar ve zararlarını merak ediyor. Sizler de kripto para oynayarak kazanç elde etmek isterseniz güvenle Binance piyasasını tercih edebilirsiniz.

Bu Yazımızda Neler Var

Binance’de Kazanmanın En Kolay Yolları

binance-ne-kadar-komisyon-aliyor
Binance Ne Kadar Komisyon Alıyor?

Artık her zamankinden daha fazla kripto para elde etmek mümkündür. İster kripto paralarınız ile gelir elde ederek isterseniz de komisyonlardan indirim kazanarak kripto oyunda seviye atlayabilirsiniz. Kripto paranızdan nasıl daha fazla kazanç elde edeceğinizi yazımızın devamında öğrenebilirsiniz. Peki, Binance’de nasıl tasarruf edilir?

Binance’de yeniyseniz ve henüz hesabınız yoksa referans bağlantısı kullanmak sizin için büyük avantaj olacaktır. Referans bağlantısı size pek çok kolaylık sağlar. Referans linki sayesinde spot işlemlerde %20 komisyon elde edebilirsiniz. Ancak referans indirim oranı kişiye göre farklılık gösterir. Genelde %10 ve %20 oranları arasındadır. Henüz Binance hesabınız yoksa buraya tıklayarak spot piyasa komisyonlarından %10 indirim kazanabilirsiniz.

  • BNB kullanarak komisyonlardan indirim elde edebilirsiniz.

BNB her zamanki para birimlerinden çok daha popülerdir. Eğer komisyonları BNB ile öderseniz çok daha fazla indirim elde edebilirsiniz. Spot piyasa koşullarında %25 indirim kazanabilirsiniz.

  • VIP yükselterek daha çok komisyon indirimi elde edebilirsiniz.

Daha az komisyon ödemeniz bir diğer yolu ise VIP olmaktır. Binance, 30 günlük işlem hacminize BNB bakiyenize göre 10 farklı VIP seviyesi verebilir.

  • OTC (borsa dışı) alım satım gerçekleştirerek komisyonlardan indirim elde edebilirsiniz.

10.000 USD değerinin üstünde kripto para varlğı alıp satıyorsanız OTC alım satım borsasını kullanabilirsiniz. Bu sayede daha az komisyon ödeyerek işlemleri de daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

binance-ne-kadar-komisyon-aliyor

Binance Komisyon Oranları İdeal mi?

Binance ne kadar komisyon alıyor sorusundan sonra bu komisyon oranlarının iyi olup olmadığı da merak edilir. Evet, diğer piyasalar ile kıyaslarsak Binance komisyon oranları oldukça iyidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.