5 Maddede Bölgesel Yağ Aldırma Fiyatları Ne Kadardır?

Bölgesel Yağ Aldırma Fiyatları Ne Kadar?

Spor yaptınız ve diyeti senkron bir şekilde yaptınız ama yine de bölgesel yağlarınızdan kurtulamadıysanız bölgesel yağ aldırma fiyatları hakkında bilgi sahibi olun deriz.

Bazen ne yaparsak yapalım bu inatçı mı inatçı yağlardan kurtulamayız. Bölgesel yağlardan kurtulmayı öğrenmeden önce gelin bölgesel yağlar neden oluşur bir göz atalım. Yemenize ve içmenize bağlı olarak bölgesel yağlanmanın sebebi genetik de olabilir. Eğer gerekli diyeti ve sporu yapıp hala kurtulamıyorsanız bir düşünün anneniz, halanız veya teyzenizde bu durum söz konusu mu?

YouTube video

İllaki genetik olacak diye bir şeyde yok tabi kullandığınız ilaçların belirli bölgede birikmesiyle de oluşabilir. Kalça, basen, göbek veya sırt gibi bölgelerde boşaltım yoluyla atılamayan metabolik atıklar birikir ve bölgesel yağlar oluşmuş olur. Bu kötü yağlardan kurtulmak için bazı yollar mevcuttur. Bu yol ise liposuction olarak adlandırılır.

Liposuction için, vücutta bulunan inatçı yağları bazı aletler ve uzman hekimler vasıtasıyla yağları kırma durumudur diyebiliriz ve oldukça işlevsel bir yoldur. Bunun dışında yağ aldırma işlemleri de bölgesel yağ aldırma için alternatif bir yol olarak görülebilir. Biz kolay diyet listesi ekibi olarak sizler için çeşitli başlıklar altında bölgesel yağlardan kurtulma fiyatlarını inceledik. Sizlere düşen ise aklınıza yatanı seçmek olacaktır.

Devlet Hastanesinde Yağ Aldırma Fiyatları Nelerdir ?

Devlet hastaneleri geçmişte yaşanan bazı problemlerden dolayı pek tercih edilmezdi çünkü o zamanlar hasta sayısı çok, uzman sayısı az olduğu için ve ayrıca sağlık işlemleri paralı olduğu için büyük sorunlar doğururdu. Doktorlar hastalarına zamanın kısıtlı olmasından dolayı pek vakit ayıramaz ve onların dertlerine çare olmak için temel hastalılara sahip olmalarını beklerlerdi. Şimdi ise durum daha farklı ve doktorlar hastalarının estetik beklentilerine de karşılık verebiliyorlar.

bolgesel-yag-aldirma-fiyatlari
Bölgesel Yağ Aldırma Fiyatları Ne Kadar?

Hal böyle olunca insanlar hem ucuz yollu olduğu için hem de daha güvenilir olduğu için devlet hastanelerini tercih ediyorlar. Bölgesel yağ aldırma fiyatları devlet hastanelerinde, estetik ameliyatları sigorta karşılamadığı için neredeyse özel hastanelerle aynı fiyat aralığına sahiptir. Kişinin bulunduğu ile göre, muayene olduğu doktora göre ve kişinin vücut tipine göre farklılık gösterse de yağ aldırma işlemler devlette en az 3 bin en fazla ise 10 bine kadar çıkmaktadır.

Bölgesel Yağ Aldırma Fiyatları Kadınlar Kulübü

Yağ aldırma deyince kadınlar kulübüne bakmamak olmaz. Bu sitede kadın erkek fark etmeksizin insanlar kurtulamadıkları yağlardan bahsetmişler ve bir çözüm bulmuşlar. O çözüm ne mi? Elbette bu liposuction ile mümkün. Kimisi komşusundan kimisi diyetisyeninden duymuş bu işlemi. İşlevselliğinden eminler fakat başkalarının deneyimlerini de merak etmiyor değiller. Gelin bu sene liposuction hakkında ne konuşulmuş, bölgesel yağ aldırma fiyatları ve liposuction fiyatları ne kadar öğrenelim.

Liposuction Fiyatları 2020 Kadınlar Kulübü – Liposuction Fiyatları 2018 Kadınlar Kulübü

Kadınlar kulübünde konuşulan liposuction fiyatları bundan 2 yıl önce tüm vücut için yaklaşık 10 bin lira iken, bu sene fiyatlar doların bir hayli artmasından dolayı 20 binleri hatta 25 binleri bulmuş durumda. Bu işlem ameliyat gerektirmiyor fakat bazı kişiler ameliyat şeklinde olmuşlar.

bolgesel-yag-aldirma-fiyatlari

Ameliyat sonrası üşüme ve 3 saatlik ağrılar dışında bir problem yaşanmamış ve genellikle herkes etkili sonuç almış durumda. İşlem sadece karın ve basen gibi bölgelere yapılmıyor elbette. Eğer kişi yanaklarda birikmiş yağlardan muzdarip ise yüz bölgesi için de uygulanabiliyor. Günümüzde gelişen teknolojinin yardımıyla problemsiz bir liposuction deneyimi yaşayabilirsiniz.

Liposuction Fiyatları Ekşi – Bölgesel Yağ Aldırma Fiyatları !

Ekşi sözlük üzerinde bölgesel yağ aldırma fiyatları için pek de iyi yorumlar bulunmuyor. Kimisi bu işlemden sonra vücudun selülitli görünmesinden dert yanıyor kimisi de oldukça yüksek olan fiyatlardan.

Bilinmelidir ki liposuction sadece 2 ya da 3 litrelik yağ alımı için uygundur. Daha fazlası durumlar için hem hayatınızı riske atmış olursunuz hem de etkili bir sonuç alamazsınız. Üstelik ekşi sözlükte yapılan son yoruma göre erkek üst bölgesi için hastaneler 55 bin lira istemekte. Bunun 3 litre fazlası için olan fiyatı ise 60 ile 80 bin arasında bir yerde bulunacaktır.

Acıbadem Liposuction Fiyatları Nelerdir?

Yapacağınız işleme göre bölgesel yağ aldırma fiyatları değişmekte. Kadınsanız ayrı, erkekseniz ayrı fiyatlar ödüyorsunuz çünkü kadınların yağ oranı erkeklerin yağ oranına göre çok daha fazla. Eğer fiyat durumlarını listelemek gerekirse durum şöyle olur:

  • Yağı nereden aldırmak istiyorsunuz? Karın mı, basen mi, göğüs mü ve veya popo mu?
  • Biyolojik cinsiyetiniz nedir?
  • İşlemin ne kadar sürede sonuçlanmasını istiyorsunuz.
  • Size işlem yapacak kişinin kademesi önemli mi? Pratisyen de olabilir, profesör de.

bolgesel-yag-aldirma-fiyatlari

Tüm bunları baz alarak hastaneler ya da klinikler kişiye bir fiyat biçerler yani standart bir fiyat söz konusu değildir. Acıbadem hastanesinde de durum böyle. Yukarıdaki listeye göre fiyat değişiklik göstermektedir, sabit bir fiyat yoktur. Sizin yapmanız gereken şey bu kilolardan doğal yollarla kurtulmaya çalışmak olacaktır. En son seçenek daima doğal olmayan ve hızlı olan yollar olmalıdır ki ben elimden geleni yaptım diyebilesiniz.

Karından Yağ Aldırma Yorumları !

Bölgesel yağ aldırma bir çeşit ameliyattır ve kişinin vücut yapısı ve acı eşiğine göre 5 saate kadar sürebilir. Doktorlar iç bacaklar için genellikle ameliyat yapmaktadır ve bu işlem yapılan yorumlara göre pek sancılı geçmez. Ameliyat sonrası uygun bölgeye korse takılır ve kişi bir müddet bu korse ile yaşar. Ardından kendinizi toparlayınca korseyi çıkartabilirsiniz.

bolgesel-yag-aldirma-fiyatlari

Ağrı veya acı hissetmek ameliyat sonrası oldukça normaldir. Ayrıca operasyon sonrası ödem de oluşturur vücudunuz.  Bunlar gayet normal sonuçlardır. İşin uzmanına yapıldığı takdirde kişi problem yaşamaz ancak var olan fiziki durumu koruması için ömür boyu aldıkları besine dikkat etmeleri gerekir.

İlginizi Çekebilir: Bölgesel yağlardan kurtulmanın pek çok yolu bulunmaktadır. Ameliyat bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır elbette fakat bu bazen  bir cerrahi operasyon gerektirdiğinden, çeşitli riskler mevcuttur. Bu risklerle karşı karşıya kalmadan eğer bölgesel yağlardan kurtulmak istiyorsanız, zayıflama kürlerini tercih etmelisiniz. Nasıl mı? Öğrenmek için en etkili zayıflama kürleri ile bölgesel yağlardan kurtulun, başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. İyi okumalar😊

 

Yoruma kapalı.