Çimen Suyu İle Zayıflama | 1 Haftada 5 Kilo

Çimen Suyu İle Nasıl Zayıflanır

Çimen Suyu İle Zayıflama

Çimen suyu, insan metabolizmasını hızlandıran bir su olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu suyun düzenli olarak kullanılması, kısa sürede kilo verimine yol açmaktadır. Çimen suyu ile zayıflama/ 1 haftada 5 kilo vermenize yardımcı olacaktır. Vücut yağları biriktirerek kalıplaştırmaktadır. Fakat buğday çimi suyu bu yağ kalıplarının çözülmesine de yardımcıdır. Ayrıca kısa sürede sindirim ve boşaltım sistemlerinde etkisini gösterebilmektedir. Bu kür zayıflamak isteyenler için bire birdir.

Çimen Suyu İle Nasıl Zayıflanır?

cimen-suyu
Çimen Suyu

Adı geçen su, buğday çimi kullanılarak yapılmaktadır. Doğru şekilde tüketilmesi önemlidir. Doğru şekilde tüketildiğinde zayıflamaya neden olmaktadır. Eğer vücut yediklerini sindiremezse depolama yeri açar ve depolama yeri açtığında ise kilo vermek çok zor olur. Ama çimenden elde edilen su sayesinde çok daha kolay kilo verebilirsiniz.

Buğday Çimi Suyunun Boşaltım Sistemine Etkisiyle Zayıflama

Kişiler yedikleri besinleri doğru düzgün sindiremediklerinde ve sindiremedikleri besinleri de boşaltamadıklarında kilo almaya başlarlar. Kilo alımının başında kabızlık problemi yer almaktadır. Boşaltımın sağlıkla gerçekleşmesi ve kabızlıkla karşılaşılmaması için bu suyun tüketimi faydalı olacaktır.

Bahsedilen su, bağırsaklarda biriken dışkının nem kazanmasına ve kaygan hale gelmesini sağlayarak, boşaltımın sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Elde ettiğiniz bu su düzenli kullanmanız halinde kabızlık problemini uzun süre ortadan kaldırmaktadır. Kabızlık probleminin de ortadan kalkmasına kilo vermeniz daha da kolaylaşacaktır.

Çimen Suyu Ne Kadar Tüketilmeli?

cimen-suyu

Buğday çimi suyu detoksu yaparak kilo vermek istiyorsanız, günde 1 bardak çimen suyu içmeniz yeterli olacaktır. Bu suyun fazla tüketimi ise yan etkilere neden olacağından dolayı fazla tüketimi önerilmemektedir. Bu detoksu 2 hafta kullanmalı ve daha sonra ara vermelisiniz. Sürekli kullanımı da önerilmemektedir.

Buğday Çiminden Elde Edilen Su İle Ne Kadar Kilo Verilir?

Çimenden elde edilen su zayıflamayı kolaylaştırıcı içecekler arasında yer almaktadır. Tabi kilo verme durumu metabolizma işi olduğu için her vücutta farklı bir kilo verme söz konusudur. Ama genelleyecek olursak, düzenli beslenme, düzenli spor ve kürün kullanımı birleştiğinde 1 hafta içerisinde 5 kilo vermeniz mümkündür. Ayrıca kilo vermenin yanında güzellik ve sağlık açısından da destekleyicidir.

YouTube video

 

Yoruma kapalı.