Çorapik: En Güzel Çorap Modelleri 2021

Çorapik: En Güzel Çorap Modelleri 2021

Çorap modelleri son zamanlarda bir hayli renklendi ve çeşitlendi. Birçok kişinin evlerine kapandığı şu zor günlerde hayatınızı renklendirmeye çoraplarınızdan başlamaya ne dersiniz? Birbirinden canlı renkler ve birçok farklı modeller ile modayı ilk olarak ayağınıza getirebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken oturduğunuz yerden iyilik yapmanız da mümkün olmaktadır.

Çorapik, birçok cana yardım elini uzattı ve uzatmaya da devam ediyor. Geçmişte köy okullarına, sokak hayvanlarına ve SMA hastası çocuklara yardım elini uzatan Çorapik çorapları bugünlerde yine SMA hastası bir çocuğa gelirinin %50’sini bağışlamaktadır. Duruya ses nefes ol kampanyası ile SMA hastası Duru’ya bağış toplamaya devam etmekteler. Çorapik modelleri, Çorapik İnstagram ve Çorapik Trendyol sayfalarından bulabilirsiniz.

Yeni Çorap Modelleri ile Hem Şık Olun Hem de SMA’lı Çocuklara Yardımcı Olun

Daha önce de belirtildiği üzere çorap modelleri çok fazla çeşitlenmiş olup, modayı ayağınıza getirmektedir. Çorapik çoraplarının modelleri çok kapsamlı olup, 36-42 numara aralığında ve unisex modellere sahiptirler. Bu şekilde ister kendinize satın alır isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Üstelik Çorapikkids adı ile çocuklarınıza da aynı çoraplardan alıp anne baba çocuk kombinleri yapabilirsiniz.

corapik-2021-corap-modelleri
Çorap Modelleri

Çorapik instagram sayfası olan Çorapik2020 veya Çorapik Trendyol sayfasından bulabileceğiniz çorap modellerini satın alarak SMA Tip1 hastası olan 4 yaşındaki Duru Meriç için başlatılan Duruya ses nefes ol kampanyasına katkıda bulunabilirsiniz. Birbirinden güzel çorap modellerine birkaç örnek vermek gerekirse:

  • Çizgi film karakterli modeller
  • Hayvan figürlü modeller
  • Meyve desenli modeller
  • Nutella baskılı modeller
  • Kaktüs desenli modeller
  • Birbirinden canlı renkler ve daha niceleri ile birçok farklı zevke uygun modelleri kolaylıkla bulmak mümkündür. Tüm bunların dışında uzun kısa soket modeller bulmanız da mümkündür.

1- Uzun Çorap Modelleri

Uzun çorap modası son dönemlerde pantolon paçalarının kısalması ile daha çok ortaya çıkmıştır. Bilekte ve bilek üzerinde tutulan pantolonların altına uzun çoraplar giyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Özellikle kot pantolonların altına giyilen renkli çorap ve desenli çorap modelleri kombininizi daha göz alıcı hale getirebilir. Uzun çorapları bahar aylarında ve yaz akşamlarında mini eteklerin altına da giyerek kombinleyebilirsiniz.

2- Soket Çoraplar

Soket çorap, ayak bileğinin biraz üzerine uzanan çorap modellerine denir. Soket çorap çeşitleri son dönemde en fazla çeşitlenen çorap modelleri arasında yer almaktadır. Yeni trend desenler, nakışlar, ponponlar ve danteller ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Etek, pantolon, elbise ve şort gibi birçok farklı kombin ile tamamlayabileceğiniz soket çoraplar yalnızca pamuklu veya örme değil, tül, file gibi farklı materyaller ile de gözleri kamaştırıyor. Duruya ses nefes ol kampanyasına çorap al mottosuyla siz de destek olabilirsiniz.

3- Renkli Çoraplar

corapik-2021-corap-modelleri

Yaz olsun kış olsun en güzel ve en iç açıcı çorap modelleri renkli çoraplardır. Yaz aylarının dışında kış aylarında da rengarenk örgü çorap modelleri hem ayaklarınızı hem de yüreklerinizi ısıtacaktır.  Renkli çorap modası hiç bitmeyecek bir moda olup artık kadın, erkek, çocuk demeden herkesin zevkle giydiği ve kombinlerine dahil ettiği renkli çoraplar daha geniş renk skalası ile Çorapik instagram ve Çorapik Trendyol sayfalarında çok rahat bir şekilde bulabilir ve Duru’ya destek olabilirsiniz.

4- Meyve Desenli Çoraplar

Özellikle son zamanların en renkli ve en eğlenceli bir başka çorap modelleri de meyve desenli çoraplardır. Soket tarzda olup ister yaz isterseniz de kış aylarında çok rahatlıkla kombinleyebileceğiniz meyve desenli çoraplar Çorapik instagram veya Çorapik Trendyol sayfalarında da bulabilirsiniz. Hem komple iri meyve desenli olarak hem de sadece bilek kısmında minimal şekilde meyve deseni nakış işlemeli olarak bulabilmeniz mümkündür.

5- Neşeli Çoraplar

En yeni trend olan neşeli çoraplar enerjinizi bütünü ile değiştirecek ve gözleri üzerinize çekecek. Son dönemlerde adını çok sık duyduğunuz veya duyacağınız bu çorap türü renkli, desenli, çizgili, puantiyeli, fast food desenli, çizgi film karakterli, hayvan figürlü, meyve desenli, uzay temalı ve daha birçok farklı şekillerde karşınıza çıkabilir. Üstelik bu modeller yalnızca kadın çorap skalasında olmayıp erkekler ve çocuklar için de mevcut numaralarda bulunmaktadır.

corapik-2021-corap-modelleri

Çorapik instagram ve Çorapik Trendyol sayfalarında rahatlıkla bulabileceğiniz birbirinden farklı ve göz alıcı çorap modelleri siparişi vererek Duruya ses nefes ol kampanyasına siz de dahil olabilirsiniz. Duru’nun size çok ihtiyacı var.

 

 

 

 

 

Yoruma kapalı.