Çubuk Kraker Kaç Kalori?

Gün içerisinde en çok tüketilen atıştırmalık arasında yer alan çubuk krakerler kuşkusuz ki ara öğün tüketimlerimiz arasında da sıkça yer almaktadır. Hazır atıştırmalık olarak Ülker ve Eti markalarının üretmiş oldukları birbirinden lezzetli çubuk kraker ürünleri dikkate alınacak olunduğu zaman gerçekten de tadıyla tuzuyla dikkat çekmektedir.

32 Gr Ülker Çubuk Kraker

Yıllar yılı nesilden nesile aktarılan hazır atıştırmalıklardan birisi olarak Ülker’in üretmiş olduğu 32 gr’lık paketiyle Ülker çubuk kraker 31,4 gr karbonhidratı, 2,25 gr yağı, 4 gr protein ve de 123 kcal değeriyle dikkat çekmektedir. Bu değerlerinden hareketle kilo aldıran atıştırmalık arasında yer aldığını dikkate almamız gerekir.

Eti Susamlı Çubuk Kraker

Eti’nin yine yıllardan beri nesilden nesile aktarılan çubuk krakeri gevrek susamlı çubuk kraker kaç kalori olarak 37 gr paketinin 172 kaloriye denk geldiğini belirtmek gerekmektedir. Öte yandan 22 gr karbonhidrat, 3.89 gr protein, 7 gr yağ oranının bulunduğunu da her yönden dikkate almamız mümkün olan özelliklerden birisini meydana getirmektedir.

Eti Crax Baharatlı Çubuk Kraker

Crax Eti markasının ürettiği önde gelenlerden birisini meydana getirmektedir. İşte bu özelliğinden hareket edildiği zaman sinema keyfinin yanında baharatlı çubuk kraker bire bir. 60 gr ideal paketinin 260 kaloriye denk geldiği dikkate alındığı zaman yüksek kalorili çubuk krakerlerden birisi olarak karşımıza çıktığını kesinlikle dikkate almak gerekir.

Eti Form Çubuk Kraker

Eti Form daha az yağlı ve daha düşük kalorili olması nedeniyle formda kalmak isteyenlere özel üretildi. Diyet krakeri olarak da adlandırılan bu çubuk krakerin 37.05 gr karbonhidrat, 4,5 gr protein, 3.95 gr yağ oranı bulunuyor ve görüldüğü üzere bu değerler diğerlerinin tamamen altında. 50 gr paketinde 186 kalorisi bulunarak diğer çubuk krakerlerden daha düşük kalorisiyle formunu korumak isteyenlerin yardımcısı olmaya devam ettiğini her yönden gerçekten de öne çıkan ürünler arasındaki yerini korumaya devam ettiğini dikkate almamız gerekmektedir. Bu açıdan yer verildiği zaman gerçekten de hem Ülker markasının hem de Eti markasının en çok tercih edilen hazır atıştırmalıkları olarak karşımıza çıkıyor.

Yoruma kapalı.