Doktor Feridun Kunak Zayıflama Hamuru ve İksiri

Doktor Feridun Kunak’ın bulduğu zayıflama hamuru ve iksiri ile zayıflamak ister misiniz? Göbek yağlarını eriten zayıflama hamuru yöntemini 2 günde bir uygulayarak sağlıklı bir şekilde ideal kilonuza kavuşabilirsiniz.

Doktor Feridun Kunak zayıflama hamuru ve iksiri nasıl yapılır?

Zayıflatan Hamuru Tarifi
Malzemeler:
6 su bardağı un
3 su bardağı su
2 çorba kaşığı kantaron yağı (ozonlanmış kantaron yağı)
2 çorba kaşığı ozon yağı
2 çorba kaşığı kekik yağı
2 çorba kaşığı kakao yağı
2 çorba kaşığı biberiye yağı
2 çorba kaşığı portakal yağı
Yapılışı: Hazırlamış olduğunuz hamuru ince bir şekilde açarak yağları iyice sürünüz bu işlemi yaptıktan sonra 180 derece sıcaklıkta pişiriniz. Zayıflama hamurunu hangi bölgenizden kilo vermek istiyorsanız o bölüme uygulayıp streç film ile sarmanız gerekiyor. Yaklaşık olarak 20 dakika bekleme süresinde egzersiz hareketler yapabilirsiniz. Zayıflama hamuru ile yaptığınız 20 dakika uygulamadan sonra 1 beden incelmek mümkün. Bu doğal yollarla zayıflama yöntemini zamanınız var ise 5-6 saate kadar uzatabilirsiniz.

Zayıflatan İksiri Tarifi
Malzemeler
10 bardak sirke (elma, gül, üzüm sirkelerinden herhangi biri)
1 fincan yeşil çay
1 fincan dövülmüş yeşil kahve
1 çorba kaşığı toz tarçın
1 çorba kaşığı zeytin yaprağı
1 tatlı kaşığı mahlep
Yapılışı: 10 bardak sirkeyi bir cam kabın içine boşaltıktan sonra dövülmüş yeşil kahve, yeşil çay, zeytin yaprağı, mahlep ve toz tarçını 10 bardak sirkenin üzerine döküp karıştırınız. Cam kabının üzerini bir bez ile örterek ara ara karıştırıp 1 hafta bekleyiniz. Bir hafta sonra yapmış olduğunuz iksiri süzdükten sonra suyunu her yemek arasında 1 bardak su içerisine zayıflama iksirinden 1 çorba kaşığı koyarak içiniz.

Zayıflama iksirinin yağ yakıcı özelliği ve metabolizmayı hızlandırıcı etkisi olduğundan dolayı kolay ve doğal bir şekilde zayıflamanızı sağlayacak. Bu şekilde istenmeyen kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Yoruma kapalı.