En İyi 10 Mobilya Markası

Türkiye’deki Ünlü Mobilya Markası Listesi

0 272

Yaşam içerisinde en çok kullanım alanı bulunan eşyalar konusunda seçim yaparken en iyi mobilya markası üzerinden alışveriş yapmak gerekir. Sık kullanılması kadar satın alma sonrası belirli bir süre değiştirme imkânı bulamayan kişilerin doğru bir mobilya markaları listesi içerisinden marka seçmesi gerekir. Tercih sırasında alınacak yardımlar bu noktada önem taşır.

Karar verme sırasında kişileri en çok etkileyen durum mobilya markası tavsiye veren yakınları ya da internet siteleri olmaktadır. Markanın ismi mobilya markası önerileri arasında yer alıyorsa kişiler bu durumda etkileniyor. Mobilya alacağı markayı araştırmalar sonucunda karar veren kişiler geniş çaplı mobilya markaları listesi oluşturup internet üzerinden de araştırma yapmalıdır.

Türkiye’deki Ünlü Mobilya Markası Listesi

en-iyi-mobilya-markalari
Ülkemiz içerisinde mobilya markası sayısı oldukça geniştir. Adını duyurmuş ve kendisini bu alanda kanıtlamış lüks mobilya markaları bulunur. Bireyler araştırmaları ve alışverişleri sırasında mutlaka belirteceğimiz marka isimlerine denk gelmiştir. Ortaya koydukları kalite ile birlikte müşteri memnuniyetlerini sağlamaları mobilya markası tavsiye konusunda isimlerini duyurmalarını sağlamıştır.

1 – Kelebek Mobilya

en-iyi-mobilya-markalari-2

Özellikle yatak odası takımları konusundan ünlü olan mobilya markası önerileri arasında ilk olarak Kelebek Mobilya yer almaktadır. 85 yıldır mobilya sektöründe gösterdiği çalışma müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkmaktadır. Mobilya markaları listesi arasında kesinlikler yer alması gerekiyor. Marka, gerek kalitesi gerekse sunduğu imkânlar ile birçok müşterisini mutlu etmeyi hedefliyor.

Mobilya markalar, klasik mobilya düzeninden farklı olarak spor takımları ile ön plana çıkıyor. Özellikle genç odası takımları mobilya markası tavsiye olarak verilmesinde etkin rol oynuyor. Yurt içi ve yurt dışında birbirinden farklı mağazası bulunmaktadır. Aynı zamanda internet sayfaları üzerinden 360 Sanal Gezinti ile mağazaların online gezmek mümkündür.

2 – İstikbâl

en-iyi-mobilya-markalari-3

Bilinen kaliteli markalar arasında ilk sıralarda İstikbal yer almaktadır. Senelerdir ortaya koydukları çalışmalar ve çeşit sınırının geniş olması firmanın mobilya markası önerileri arasında bulmasını sağlamaktadır. Mobilyalarının kalitesi ve uzun ömürlü olması diğerlerinden bir tık öne çıkmasına sebep olmaktadır. Dünyaca ünlü mobilya markaları ile rekabet içerisine girecek bir ünü de bulunmaktadır.

En iyi mobilya markası Kadınlar Kulübü sitesindeki yorumlar incelendiğinde de İstikbal markasına dönük birçok öneri bulunmaktadır. Kadın ve erkek müşteri potansiyeli oldukça geniş olan firma bu anlamda kalitesini ortaya koymaktadır. Mobilya markaları listesi içerisinde yer almakla birlikte dünyanın en pahalı mobilya markaları arasında bulunmaz. Fiyatlandırmaları her bütçenin kendisine uygun eşyayı bulabileceği şekilde düzenlenmiştir.

3 – Lazzoni

en-iyi-mobilya-markalari-4

1987li yıllarda başlayan Lazzoni markasının kuruluş süreci günümüzde bambaşka bir boyuta ulaşmıştır. Babadan oğula geçen ağaç ustalığı zamanla yeni kuşak ile birlikte büyümeye devam etmiştir. Başlangıçta ülke sınırlarında olan firma tarih 2010 yılını gösterdiğinde Avrupa’da ilk mağazasına kavuşmuştur. Günümüzde Türkiye, Avrupa, Amerika ve Asya kıtasında bulunan birçok ülke de kaliteli satışlar gerçekleştirmektedir.

Oturma odası yemek odası yatak odası takımı yemek odası takımları ve koltuk takımları ile düğün paketi tercih edecek olan yeni evlenecekler çiftler, mobilya firmaları arasındaki bu önemli markayı tercih edebilirler.

4 – Casa Mobilya

en-iyi-mobilya-markalari-5

En iyiler arasında bahsedeceğimiz bir diğer marka Casa Mobilya olmaktadır. Kalitesi, üretimi ve sağladığı müşteri memnuniyeti sayesinde çevre içerisinde mobilya markası tavsiye olarak duyabilirsiniz. Firma internet sitesi üzerinden üretim politikasını ‘trend ve modern tasarımlar’ üzerine yoğunlaştırdığını dile getiriyor.

Ülkemiz sınırları içerisinde mobilya markası önerileri arasında yer alan birçok firmanın üretim alanı Ankara’da bulunmaktadır. Ankara sınırlarımız içerisinde mobilya üretim şehri olarak da adlandırılır. Firma da Ankara’da başlayan serüvenini ülke sınırlarını zorlayarak devam etmiştir. Kalitesi sayesinde mobilya markaları listesi arasında rahatlıkla yer almaktadır.

5 – Enza Home

en-iyi-mobilya-markalari-9

Söz konusu mobilya markası olduğunda Enza Home firmasından bahsetmemek olmaz. Gerek reklamlardan gerekse mobilya markası tavsiye olarak sıklıkla karşılaşılması mümkündür. Kişiler tarafından bu kadar duyulması ve konuşulması neticesinde de ürünlerinde çeşitlikleri elde etmeyi firma hedeflemiştir. Kişilere sunduğu sayısız çeşit ise kararsız müşteriler için ideal olmaktadır.

Enza Home yatak baza aydınlatma metni köşe koltuk tasarımları ile sadece İstanbul için değil tüm Türkiye’de sevilen markalardan biridir. Özellikle indirim dönemlerinde satışa sunulan yemek odası takımı , koltuk takımı ve yatak odası yemek odası mobilya modelleri arasından birini tercih edebilirsiniz.

6 – Alfemo

Her ne kadar yemek masası ve oturma grupları ile bilinse de firmanın birçok kategori altında satış yaptığı bilinmektedir. Müşterileri tarafından sıklıkla tercih edilme sebepleri arasında ise oluşturdukları garanti işlemleri yer almaktadır. Diğer mobilya markalarına nazaran daha uzun süreli garanti imkânını bünyesinde barındırmaktadır. Mobilyalarında oluşturduğu trendlerin çokluğu da aynı şekilde müşteri potansiyelini arttırmaktadır.

7 – İKEA

en-iyi-mobilya-markalari-8

Mobilya markası denildiğinde özellikle evlenecek ya da evini yenilemek isteyen bireylerin ilk başvuru noktası: İKEA! İçine girildiğinde adeta saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacak hatta belki de karar vermekte zorlanacaksınız. Müşterilerinin rahatlığı ve seçimi yapabilmesi adına firma satış mağazalarını çok iyi tasarlamıştır. Hatta mağaza açısından diğer firmalar arasında çok çok öndedir.

Mobilya markası önerileri arasında kişiler tarafından ilk dile getirilen markalardandır. Özellikle fazla mağaza gezip alışveriş yapmayı sevmeyen bireyler için oldukça idealdir. Mobilya markaları listesi içerisinde mutlaka bulundurup tek bir marka ile tüm ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Zaman açısından da enerji açısından da kayıp yaşamadan isteklerinizi yerine getirebilirsiniz.

8 – Bellona

İstikbâl markası ile birlikteliği olan mobilya markası yine müşteriler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Alınan eşyaların taşınma ve kurulum işlemlerinin firma tarafından kısa sürede gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Mobilya markası tavsiye olarak sunabileceğiniz ve alacağınız olası bir firmadır. Sunta ve türevi araçlardan değil kaliteli ağaçlardan yapılan eşyalarını yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

9 – Mondi

Şık ve modern tasarım arayanlar için en iyi adresler arasında bulunur. Avangart moda konusunda özellikle müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Kullanıcı yorumları doğrultusunda mobilya markaları listesi arasında yer aldığını göreceksiniz. Oluşturduğu üretimler sırasında ortaya koyduğu modern yapılar kalite ile buluştuğunda müşteriler için kaçınılmaz bir memnuniyet oluşturmaktadır.  Mondi TV Ünitesi ürünleri ile de sıklıkla tercih edilen bir marka olup, listemizin yüksek fiyatlı markaları arasında yerini almaktadır.

10 – En İyi 10 Mobilya Markası : Çilek Mobilya

Özellikle çocuk odası konusunda mobilya markası ön plana çıkmaktadır. Çocuk ve gençlere yönelik geliştirdiği farklı modeller ile sektör içerisinde çok ses getirmiştir. Adeta oluşmuş olan eksikliği bu yönde rahatlıkla tamamlamıştır. Sadece genç& çocuk odası ile sınırlı kalmayan firma ihtiyaç duyulabilecek her eşya ve mobilyanın üretimini üstlenmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.