Ender Saraç Zayıflama Çayı

Kıyafetlerinizden taşan fazla kilolar, giymek istediğiniz elbiseleri giyememeniz hiç kuşkusuz herkesin en büyük can sıkıcı hale gelen sorunların başında yer alıyor. Bölgesel zayıflamayı bir türlü başaramayan bayanlar kendilerine duymuş oldukları özgüvenden de zaman içerisinde uzaklaşmaya başlayacaktır. Kendisini aynaya baktığında beğenmeyen ve kusurlarını gören gerek bayan gerekse de erkekler reel yaşantılarında da hiçbir şekilde mutlu olamayacaklardır. Aynalarla yeniden arkadaş olarak kendinize fazlası ile özgüven duymanız zayıflama çayı ile artık çok kolay olmaya başlayacak. Bay ve bayanların kilo problemlerine karşı en iyi desteği vererek kısa zaman dilimi içerisinde zayıflamalarına da yardımcı olan doktor Saraç ile hızlı kilo vermek artık sizin için zor olmaktan çıkıyor. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kusurlu olan yerlerin kapatılması daha da bir zora girmeye başlamaktadır. Fakat spor ve egzersizlerin yanı sıra evde çok rahat bir şekilde hazırlayacağınız zayıflama çayınızla sizlerde fazla kilolarınızdan bir an önce kurtulmaya başlayacaksınız.

Zayıflama Çayının Hazırlanması

Çayı hazırlamadan önce Ender Saraç’ın Zayıflama Çay listesi içerisinde olmazsa olmazları teker teker sıralamamız gerekiyor. Buna göre,
* Yarım çay kaşığı kadar balın olması
* Çayın içerisine eklemek için 2 adet sarımsak
* Bir su bardağı kadar suyun eklenmesi
* Bir tutam taze özelliğe sahip zencefil
* Yaklaşık çorba kaşığı kadar limon suyu

Zayıflama çayımızı hazırlamadan önce malzeme listemizi sıralayarak nelerin olması gerektiğini de görmüş olduk. Çayı hazırlamaya başlarken ilk öncelikli olarak Zencefilleri su da kaynamasını sağlıyoruz. Ardından ise 2 adet sarımsağı da ezerek su içerisinde kaynamakta olan zencefilin içerisine ekliyoruz. Limon suyu ve bal ilavesinin ardından ister ılık, isterseniz de sıcak ya da soğuk fark etmeden hazırlamış olduğunuz hızlı kilo vermeyi sağlayan çayınızı tüketebilirsiniz. Fakat çayı hazırlayan kişiler için şüphesiz en çok merak edilen konulardan birisi de ne tür sıklıkla tüketilmesi gerektiğidir. Günde en fazla iki bardak şeklinde içmeniz dahilinde ise işe yarar sonuçları da fark etmiş olacaksınız. Çünkü çayın yağ yakıcı özelliği bulunuyor.

Zayıflamak isterken sağlığınızı yitirmek istemezsiniz değil mi? Bu nedenle zayıflamak için tüketilen gıdalara ve içilen zayıflama çaylarına dikkat edilmesi gerektiğini unutmayın. Sağlıklı zayıflamak için, bitkisel ve doğal zayıflama çaylarını tercih etmelisiniz.

Yoruma kapalı.