1 Paket Eti Canga Kaç Kalori?

Eti Canga Kalorisi Ne Kadar?

Eti Canga kaç kalori? Eti Canga kalorisi kilo aldırır mı? Dağınık sevenlerin dağınık atıştırmalığı Eti Canga sütle kaplı yer fıstıklı çikolatalı hazır atıştırmalık olarak karşınızda. 45 gramajıyla marketlerdeki yerini almaya devam eden Eti markası hazır atıştırmalık yer fıstığı ve çikolata sevenlerin en çok tercih ettikleri çikolatalı ürünler arasında gelmektedir.

YouTube video

Üstelik gayet uygun fiyatıyla da her zaman hızlı atıştırmalıklardan birisi olma özelliğini koruyarak her açıdan dikkat çekmeye devam etmektedir. İşte yer verilen tüm bu özellikleri neticesinde gerçekten de dikkat çekmektedir.

1- Eti Canga Kaç Gram?

Eti Canga kaç kalori sorusuna geçmeden önce Canga’nın kaç gram olduğunu bilmek gerekebilir. Çünkü diyet zamanında ya da genel olarak bakılan kalori miktarları çoğu zaman belirli bir gramaj üzerinden verilmektedir. Örneğin 100 gramlık çikolata x gram gibi bilgiler sunulmaktadır. 1 paket Eti Canga 45 gram olarak satışa sunulmaktadır.

2- Dağınık Sevenlere Eti Canga! 

Yer fıstığının sütle karışımından meydana gelen 45 gramajına sahip karamelli çikolatası Eti Canga dağınık sevenlerin yeni atıştırmalığı olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirildiği zaman da her açıdan Eti’nin dikkat çeken ürünleri arasında gerçekten de önde gelenlerden birisi olmaya devam ettiğini gerçekten de dile getirmemiz mümkün olacaktır.

3- Eti Canga İçeriği Nedir? 

eti-canga-kac-kalori

54,9 gr karbonhidrat

10,3 gr protein

30,4 gr palm yağı

31,8 gr şeker

4,9 gr lif

0,4 gr tuz oranıyla canga kaç kalori açısından öne çıkan değerleriyle kilo alımını da desteklediğini dikkate almamız gerekmektedir.

4- 45 Gramajıyla Yüksek Enerji!

Orijinal ambalajıyla 45 gramaj olarak satışı gerçekleşen Eti Canga yer fıstığı tüketimini de her yönden desteklemesi açısından öne çıkmaktadır. Bütün bu özelliklerine yer verildiği zaman her açıdan yüksek enerjiyle güne başlamak isteyenlerin, anın her zaman diliminde açlığını yatıştırmak isteyenlerin hazır atıştırmalıklarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte yer verilen tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirildiği zaman da her anlamda tamamıyla beklentilerin ötesindeki yerini korumaya devam ettiği dikkat çeken tarafını ortaya koymaktadır.

5- Eti Canga Kaç Kalori 45 Gr? 

eti-canga-kac-kalori
Eti Canga Kaç Kalori?

515 kalori değerine sahiptir. Bu yüksek kalori değeri ile yüksek enerjiyle güne başlamanız ve zamanın her anında dinamik olabilmeniz açısından dikkat çeken Eti Canga dağınık sevenlerin dağınık atıştırmalığı olma özelliği taşır. İşte ortada duran tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirildiği zaman gerçekten de tamamen sıra dışı özellikleri neticesinde karşımızdaki yerini korumaya devam ederek yüksek kcal değeriyle en çok tercih edilen 45 gramajlık atıştırmalık olarak kendini göstermeye devam eder.

A- Eti Canga Bitter Kalori Miktarı

Bitter Eti Canga kaç kalori soruları son zamanlar sık araştırılmaktadır. Canga sevilen ve alışılmış lezzetinin ötesine yeni çıkarak yeni modeller üretmektedir. Bitter çikolata sevenlere özel olarak Eti Canga bitter üretilmiştir. 1 paketi klasik paketinde olduğu gibi 45 gramı içermektedir. 1 adet Eti Canga bitter kalorisi 239 kcal a denk gelmektedir. 100 gramında ise 532 kalori bulunmaktadır.

B- Eti Canga Gold Kalori Miktarı

Yer fıstık karamelli, sütlü çikolata kaplı Gold Eti Canga kaç kalori? Eti Canga klasik mini fıstıklı karamelli nuga, bitterli versiyonuna göre daha uygun kaloriye sahiptir. Ancak yine de genel olarak yüksek kalorili besin değerleri içermektedir. 100 gram Gold kaloride 552 kcal, 1 paketinde yaklaşık olarak 248 kalori bulunmaktadır.

C- Eti Canga Kaç Kalori| Eti Canga Gofret Kalori Miktarı

100 gramlık gofret Eti Canga kaç kalori sorusu için 548 kalori bulunduğunu söylemek mümkündür. Sadece bir paketini yemeniz ile günlük 1500 kalorilik alımınızın üçte birinden daha fazlasını tüketmiş olacaksınız. Bu yüzden dikkatli yemekte fayda vardır.

6- Eti Canga Kilo Yapar mı?

Eti Canga kaç kalori, Eti Canga kilo yapar mı soruları çikolata severler tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Aslında bu merakın oluşması oldukça doğaldır. Çünkü diyetlerde en çok bırakılması zorlanılan besinlerin basında çikolatalar gelmektedir. Nefis tatlarıyla vazgeçilmez olarak hayatlarda yer edinmektedir.

Ancak Eti Canga kalorisine göz atıldığında bir çikolataya göre çok yüksek kalori içerdiğini söylemek mümkündür. Canga’yı tüketirken bu yüzden dikkatli olunması gerekiyor. Sadece bir porsiyon Canga’da ortalama 250 kcal vücuda alınır. 250 kaloriye denk gelecek şekilde çok farklı yemekler de tüketilip tok kalınabilir. Eğer yemekte kararlıysanız haftada 1 tane yiyebilirsiniz. Aksi takdirde hergün tüketmek kilo yapabilir.

eti-canga-kac-kalori

En az Canga kadar Albeni kalorisi ve Laviva kalorisi merak edilmektedir. Canga ile kıyaslandığında daha düşük kalorilere sahip olduğunu söylemek mümkündür. Laviva kalori miktarı 176 kcal, Albeni kalori miktarı ise 206 kcal alınmaktadır.

Çikolata sadece paketlerde değil aynı zamanda kahvaltılarda da tüketilen bir besindir. Ekmeğin üzerine sürülerek tüketimi sık karşılaşılan bir durumdur. Dünya devi markalar bulunsa da milli üretim Torku sofralarda sık sık yerini almaktadır. Bu yüzden kalorisi merak konusu olabilmektedir. 1 Adet Torku Çikolata Kaç Kalori yazımızdan bu konuda bilgi alabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir: 1 Paket Magnum Badem Mini Kalori Diyetinize  Uygun mu? 

 

 

Yoruma kapalı.