1 Paket Eti Crax Kaç Kalori? Eti Crax Kilo Aldırır mı?

Eti Crax Klasik Besin Değeri

Eti Crax kaç kalori, fazla tüketiminde kilo alınır mı? Sürekli ulaşılabilir olan ve tadından dolayı çok sevilen Eti Crax, birçok konuda merak konusu olmaktadır. Başta Eti Crax kaç kalori sorusuna denk gelinse de Eti Crax kilo aldırır mı, diyette tüketilir mi gibi farklı araştırmalar da meydana gelmektedir. Çubuk kraker tüketmeyi seven ve daha fazla lezzete ulaşmak isteyenlerin elinin gittiği Eti Crax hakkında bu merakınızı giderebilirsiniz.

Mutluluk denince akla gelen Eti markasının birbirinden özel çubuk krakerleri yine bu yıl da birbirinden farklı seçenekleriyle karşınızda. Siz de tüm bu birbirinden farklı Eti Crax ile eğlenceyi craxlamaya hazırlanacaksınız! Üstelik kilo aldırmayan dengeli yapısıyla her açıdan en çok tercih edilen özellikleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Eti Crax Kaç Kalori?

eti-crax-kac-kalori
Eti Crax Kaç Kalori?

İlk aşamada meraklanmaya neden olan, araştırmalara konu olan Eti Crax kaç kalori sorusuna cevap bulmak gerekiyor. Sadece kalorisi ile kalmayarak aynı zamanda besin değerlerini de incelemeniz gerekiyor. Eğer Eti Crax kaç kalori diye araştırıyorsanız, kilonuza ve sağlığınıza değer veriyorsunuz demektir. Bu yüzden besin değerleri sizler için oldukça önemli olacaktır. İşte, konu hakkında bilgiler.

1 – Eti Crax Klasik Besin Değeri

Eti Crax denildiğinde akla ilk olarak klasik olan sade şekli gelmektedir. 100  gramında çubuk krakerin kalorisi 385 kcal olarak ölçülmüştür.

  • 10,6 gr protein
  • 78,5 gr karbonhidrat
  • 4,5 gr şeker
  • 3,1 gr yağ başlıca değerleri olarak karşımıza çıkıyor. Ortada duran tüm bu özellikleri neticesinde yer verildiği zaman kaliteden ödün verilmeksizin Eti Crax farkını bir kere daha meydana getirmektedir.

2 – Eti Crax Baharatlı Patlayan Kalori ve Besin Değeri

Değişik tatları seven ve beğenenler için baharatlı çubuk krakerleri söz konusudur. Baharatlı Eti Crax kaç kalori konusunda 100 gramında 413 kcal olduğunu söylemek mümkündür.

  • 8,5 gr protein
  • 71 gr karbonhidrat
  • 7,6 gr şeker
  • 6,3 gr yağ başlıca baharatlının besin değerlerini meydana getirmektedir.

eti-crax-kac-kalori

3 – Eti Crax Patlamış Mısırlı Besin Değeri

Son zamanların en popüler olanlarından birisi de paylamış mısırlı olanlarıdır. Bu ürünün 100 gramında 445 kalori bulunur. 1 porsiyonu 20 gramdır ve bunda ise 89 kcal vardır.

  • 9 gr protein
  • 68,5 gr karbonhidrat
  • 8,7 gr şeker
  • 8,8 gr yağ başlıca Eti crax kaç kalori olarak ortada duran değerleri bir arada tutmaya devam etmektedir.

4- Eti Crax Peynirli Çubuk Kraker Besin Değeri

En az sade çubuk kraker kadar efsaneleşmiştir. Peki peynirli Eti Crax kaç kalori? 100 gramında 470 kcal olduğu saptanmıştır.

  • 9 gr protein
  • 63,5 gr karbonhidrat
  • 8,2 gr şeker
  • 18 gr yağ peynirlinin başlıca besin değerleri olarak gerçekten de öne çıkmay devam etmektedir.

5 – Eti Crax Acılı Çubuk Kraker Besin Değeri

eti-crax-kac-kalori

Acı sevenlerin özellikle paket paket tükettiği ürün olmak üzere oluşturulmuştur. Acılı krakerin 100 gramında 457 kalori olduğu söylenmektedir.

  • 7,9 gr protein
  • 57 gr karbonhidrat
  • 7,5 gr şeker
  • 22 gr yağ değerleri de acılı çubuk krakerin önde gelen besin değerlerini bir arada tutmaya devam eder.

Ortada duran tüm bu nitelikleri esas kabul edildiği zaman her açıdan tamamen beklentilerin ötesindeki yaklaşım tarzına dayanarak kendini gösterdiğini dile getirmek gerekir. İşte yer verilen tüm bu özellikler esas kabul edilecek olunursa her anlamda son derece dikkat çeken nitelikleriyle Eti markasının birbirinden sevilerek tüketilen ürünleri olmaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekmektedir ki bu özellikleri neticesinde tamamen sıra dışı yaklaşım tarzına dayanarak karşımıza çıkar.

İşte yer verilen tüm bu olanaklar çerçevesinde her anlamda kaliteli ve de eşsiz nitelikler esas alındığı zaman Eti Crax markası kendini gösteren nitelikler arasındaki yerini korumaya devam eden koşullar olmayı sürdürür.

Eti Crax Kilo Aldırır mı?

eti-crax-kac-kalori
Eti Crax Kilo Aldırır mı?

Daha önce verilmiş olan Eti Crax kaç kalori bilgilerine bakacak olursanız, 100 gramında aslında yüksek oranda bir kalori olduğunu görebilirsiniz. Peki Eti Crax kilo aldırır mı? Aslında kesin bir bilgi vermek zordur. Ancak bilmelisiniz ki en küçük kraker paketleri, 20 gramdır. Bu da verilen kalori miktarlarının 1/4’ünü ifade eder. Eğer küçük paketlerini gün içinde tüketirseniz ciddi bir sorun yaratmaz ve kilo aldırmaz. Fakat 100 gramını gün içinde tüketirseniz ve bunu sürekli hale getirirseniz uzun bir süre sonunda kilo alarak vücudunuzda kalacaktır.

Diyette Eti Crax Yenir mi?

Uyguladığınız diyete göre tüketiminde bir sorun bulunmayacaktır. Eğer diyetinizde karbonhidrat yasak ise bulaşmamanız önerilir. Diğer taraftan diyet türü fark etmeksizin tüm diyetlerde paketli gıdalar yasaktır. Eti Crax da bir paketli gıdadır ve abur cubur kategorisine girecektir. Bu açıdan bakıldığında çubuk kraker yenmemeli eğer yenecekse çubuk kraker tarifi evde yapılarak içeriği kontrol edilmelidir.

YouTube video

 

Yoruma kapalı.