Eti Petito Kaç Kalori?

Eti Petito bitter çikolatanın sütle buluştuğu çocukların severek tükettikleri sütlü atıştırmalık olmaya devam ediyor. Eti Petito Ayıcık kendine has 6,5 gr ambalajıyla yine marketlerdeki yerini alıyor. Çocukların süt ve süt ürünleri sayesinde kas ve kemik gelişimine doğrudan katkıda bulunan bu hızlı atıştırmalık ile her yönden sizlerin de bitter, çikolata ve süt karışımıyla tadına doyulmaz çikolatayı tatmanız mümkün olacak.

6.5 Gr Eti Petito Ayıcık

Çocukların severek tükettikleri hızlı atıştırmalık olarak eti petito kaç kalori açısından dikkat çekmektedir. Sütten elde edilen ve süt tüketimini desteklemek açısından önerilen hazır atıştırmalık olmaya devam ederek tam 6.5 gramajıyla gerçekten de öne çıkmaktadır. İşte yer verilen tüm bu nitelikleri açısından yer verildiği zaman farkını bir kere daha ortaya koymaya devam etmektedir.

Eti Petito Besin Değeri

– 52,6 gr karbonhidrat

– 8,1 gr protein

– 34,8 gr yağ

– 47,9 gr şeker

– 1.8 gr lif Eti Petito besin değerleri arasında yer almaktadır.

Eti Petito Kalorisi

6.5 gramajında 559 kcal değeriyle oldukça yüksek kalorili hazır sütlü atıştırmalıklardan birisi olma özelliği taşımaktadır. İşte yer verilen tüm bu nitelikleri esas alındığı zaman gerçekten de Eti markasının güvencesiyle satışa sunulan ürünlerden birisini meydana getirmeye devam ettiğini her yönden dile getirmemiz olanak teşkil etmektedir.

Eti Petito Sağlıklı Mı?

Çocukların süt alışkanlığı kazanması ve sütle gelen kas ve kemik gelişimi açısından Eti’nin Petito Ayıcık olarak 6.5 gramaj olarak ürettiği hazır atıştırmalıktır. İçerisinde bitter çikolata ve süt bulunan bu hazır atıştırmalık tamamen güvenilir olup zaten Eti markasının kalitesiyle kas ve kemik gelişimi sürecinde yani bedensel gelişim sürecinde size katkıda bulunmaktadır. İşte yer verilen tüm bu özellikler neticesinde ortaya konulduğu zaman Eti Petito sütlü atıştırmalık olarak dikkat çeken yönünü bir arada tutmaya devam ettiği ortada duran nitelikler arasında yer almaktadır. Bu da her anlamda dikkat çeken bir diğer detay olarak gerçekten de son derece sağlıklı ve de %100 katıksız sütten üretilmiş Eti ürünüdür.

Yoruma kapalı.