Over The Top SEO Şirketinden Fenomen Mariana Morais Hisse Satın Aldı!

Mariana Morais, dünyaca ünlü  over the top SEO şirketinin %20 hissesini satın aldı! E-ticaret sitelerinin sıklıkla tercih ettiği bu firma oldukça ünlü olmaktadır. Türkiye de adını pek duyuramayan bu şirket ünlü iş kadını Mariana Morais sayesinde kendinden bahsettirmektedir.  

En iyi SEO ajansı ödüllerine ve saymakla bitmeyen daha bir çok ödüle ev sahipliği yapan ünlü şirket müşteri memnuniyetine ve gizliliğe oldukça önem vermektedir. Ayrıca en iyi SEO şirketi ödülleri sayesinde dünyanın dört bir yanında milyonlarca kişiler ile çalıştıkları bilinmektedir. 

Over The Top SEO Şirketi Ne İş Yapar?

Over the Top SEO, 2014 yılında İsrail’de kurulmuştur. Kurucusu ise Guy Sheetrit olmaktadır. Bu şirketin uzmanlık alanı ise makale üzerine olmaktadır. Bilindiği üzere SEO araçları ve Seo uzmanlarına her daim ihtiyaç duyulmaktadır. 

Dünyanın her yerindeki işletme sahipleri ve girişimciler bu şirketi tercih ettiği bilinmektedir. E ticaret sitesi sahipleri kendilerini geliştirerek ünlü bir işletme haline getirebilmek için mutlaka SEO uzmanı ile çalışmalıdır. 

Dünyanın bir çok yerinde bulunan işletme sahipleri ve girişimciler ile iş birliği yapan bu şirket oldukça başarılı olmaktadır. Bu şirkette bir çok alanda almış olduğu ödüller ile bu işin ehli olduğunu tüm dünyaya bu şekilde kanıtlamıştır. 

fenomen-mariana-morais-hisse-satin-aldi

Mariana Morais Kimdir?

Mariana Morais, 1997 Brezilya doğumlu sosyal medya fenomeni olduğu bilinmektedir. Instagram da 1 milyondan fazla abone sahip olmaktadır.  Genç girişimci kadın kariyerine Instagram modelliği ile başlamıştır. Bu sayede kendini dünyaya tanıtmıştır. 

Yaşına göre oldukça başarılı olan Mariana bir çok yatırımlarda bulunmaktadır. Spor yapması ve güzelliği ile adından söz ettirdiği kadar kariyer basamaklarını birer birer hızla tırmanan ünlü iş kadını, yıllardır bu sektör içerisinde olan yatırımcılara taş çıkarmaktadır.   

Mariana Morais Kendini Nasıl Motive Ediyor?

Mariana Morais kendine olan inancını hiçbir zaman kaybetmediğini sıklıkla dile getirdiği bilinmektedir. Kendi alanında çok daha fazla başarılı olabileceğinden bir an bile şüphe duymadığını sıklıkla dile getirmektedir. Ayrıca doğuştan belirlenmiş cinsiyetlere göre rol belirlenmemesi gerektiğini vurgulamaktadır. Kendine her daim inanç motive olduğu sürece her konuda başarılı olabileceğini söylediği bilinmektedir. 

Bakınız : Fenomen Nasıl Olunur

Yoruma kapalı.