Gece Kızı Bitki Çayı Zayıflatır Mı?

Son bir yıldır ülkemizde tanınan ve kilo verdirdiğinden dolayı oldukça revaçta olan gece kız çayı ile kolayca kilo verebilirsiniz. Bitkisel zayıflama çayı olan gece kızı çayının içeriğinde kiraz sapı, ıhlamur, avokado yaprakları, tarçın ve yeşil limon kurusu bulunmaktadır. Tadı oldukça hoş olan bu çayın en önemli özelliği vücuttan ödemin atmasını sağlamaktır. Sanıldığının aksine sadece gece değil sabah, öğle ya da akşam üzeride de tüketebileceğiniz bu çay vücutta ödem oluşumunu önler. Metabolizmanızı hızlandırarak vücuttaki yağları yakmaya başlayan bu çayı eczane ya da aktarlarda bulabilirsiniz.

Gece Kızı Çayı İle Ödemden Kurtulun
İçeriğinde bulunan doğal bitkiler sayesinde kilo verebilmenizi kolaylaştıran gece kızı çayına 2 ay boyunca devam edildiğinde gözle görülür derecede kilo verebilirsiniz. Diyetinizi daha etkili hale getiren ve kilo verme sürenizi kısaltan bu çayı günde 2 fincan tüketerek hafta 3-4 kilo verebilirsiniz. İçinde bulunan kiraz sapı en etkili idrar söktürücü bitkidir.

Gece kızı çayını tek başına kullandığınız da bile etkisini hemen görebileceğiniz kiraz sapı vücutta biriken ödemi ve toksinleri hızla vücuttan atar. Kullandığınız ilk 1-2 gün içinde idrar miktarınız çoğalır ve vücut ısınız artacağından ter ile toksinleri atmaya başlayacaksınız. Vücutta suyun tutulmasını önleyen gece kızı çayını tüketirken günlük içtiğiniz su miktarını arttırmaya özen gösterin.

Gece Kızı Çayı İle Yağları Daha Kolay Yakabilirsiniz
Metabolizmayı hızlandıran avokado ve yeşil limon kurusu vücuttaki yağların yakışını hızlandırıcı etkiye sahiptir. Sarı limona göre çok daha fazla antioksidan içeren yeşil limon kabuğu kurusu ve limonun suyu yağları parçalar ve vücuttan atılmasını sağlar. Yeniden yağ oluşumunu önleyen bu çayı içtiğiniz süre boyunca kilo almazsınız. Diyet yaparken kilo vermenizi ve diyet sonrası dönemde ise mevcut kilonuzu korumanıza yardımcı olan gece kızı çayı tüketirken egzersiz yaparsanız bölgesel zayıflamayı kolaylaştırır.

İştahınızı Kontrol Altına Alır
Aşırı iştahlı kişilerin daha az yemek yemesini sağlayan bu çay iştahı keserek aşırı kalori alınmasının önüne geçer. Gece kızı çayında bulunan tarçın hem tadı hem de kokusu ile zayıflamanıza oldukça etki eden bir bitkidir. Kendiniz daha sakin, stressiz hissetmenizi sağlayan ıhlamur ise çaya güzel bir tat verir.

Gece Kızı Çayı Nasıl Yapılır?
Piyasada hazır tek kullanımlık poşetlerde satılan gece kızı çayını yapmak oldukça kolay. Bir adet poşet çayı bir fincan sıcak suya koyup 2 dakika bekletip tüketebilirsiniz. Günde 2 fincan içilmesi gereken bu çayın hiçbir yan etkisi yoktur. Günün her saatinden içilebilen bu çay özellikle gece yatmadan yarım saat önce ve öğleden sonra içilirse çok daha etkisini gösterecektir. Uyku sorunu olanlara, stresli bir hayatı olan kişilere rahatlık hissi veren gece kızı çayı kilo verirken enerjinizin düşmesini engeller.

Yoruma kapalı.