Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı?

Gülben Ergen Nasıl Kilo Verdi?

Yıllar öncesinde ikizlerini dünyaya getiren üç çocuk annesi Gülben Ergen nasıl zayıfladı sorusu halen daha güncelliğini korumaktadır. İkizlerine hamile kalan ünlü sanatçı, doğum sonrasında aldığı kilolardan kurtulmak için diyet programları uygulamaya başladı. Sevilen sanatçı ilk oğlu Atlas’ı dünyaya getirdikten sonra ikizleri Güney ve Ares’ten sonra aldığı kiloları hızlı bir şekilde vermeye başladı. Gülben Ergen, hamilelik sürecinden sonra nasıl kilo verdiğini ayrıntılarıyla anlattı.

Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı ? Ultralyse Yöntemi Nedir?

Ünlü sanatçı, doğumdan önce almış olduğu kiloları vermek için sağlıklı bir diyet uyguladı. Uyguladığı bu sağlıklı diyetini, dünyada yeni zayıflama metodu olarak uygulanan ‘ ultralyse yöntemi ’ ile destekledi. Ultralyse; yüksek akustik ses dalgalarının ihtiyaç duyulan bölgelere uygulanarak yağ hücrelerinde çözülme ve uygulanan dokuda incelme sağlayan sistemdir. Bu sistem sayesinde hiçbir cerrahi sistem uygulanmadan yağ hücrelerinde parçalanma sağlamaktadır. Dokuda bulunan yağ kitleleri bu işlem sayesinde serbest yağ asitlerine dönüştürülerek vücut tarafından hızlı bir şekilde yakılması sağlanmaktadır.

gulben-ergen-nasil-zayifladi-2

Gülben Ergen nasıl zayıfladı diye soranlara, bu süreçte ultralyse yönteminin etkisi olduğu söylenebilir. Bu yöntemin en büyük avantajı bölgesel incelme kolaylığı sunmasıdır. Zayıflama süresince bu yöntemi kullanmayı seçen kişinin, sisteme başlamadan önce vücut ölçüleri alınır ve her seans sonrasında tekrardan ölçülür. Sonuç, gözle görülür şekilde ölçülebilirdir. Ultralyse yöntemi ile beraber kişiye uygun bir diyet programının oluşturulması ise bir zorunluluktur. Diyet programı ile desteklenen bu sistem, tatmin edici sonuçlar sunmaktadır.

Gülben Ergen Spor Yaptı Mı ?

Gülben Ergen nasıl zayıfladı diye merak eden hayranlarına söyleyeceğimiz bir diğer nokta ise ünlülerin zayıflama koçu haline gelmiş Şeyda Coşkun’dur. Hepimizin bildiği üzere ünlü şarkıcı Gülben Ergen doğum sonrası epey kilo almıştı. Kiloları ile başı belada olan ünlü sanatçı, soluğu başarılı koçunun yanında aldı. Yaşam koçunun kendisine sunduğu diyet ve spor programları sayesinde hızla kilo vermeye başladı ve 36 bedene kadar düşmeyi başardı. Şeyda Coşkun’un hazırlamış olduğu Şeyda Coşkun diyeti özel programına başlayan başarılı sanatçı, aynı zamanda her sabah 1 saat yürümeyi de ihmal etmedi.

Gülben Ergen Kaç Kilo Verdi ?

Güzel sanatçı diyet programı ile birlikte bir de en iyi bildiği şey olan pilatese yöneldi. Her gün mutlaka pilates yapan sanatçı, bu sayede hem kilo verdi hem de sıkılaştı. Pilatesin daha sistemlisi olan aletli pilates yöntemi ile daha yoğun tempoda çalışarak 40 bedenden 36 bedene kadar düştü. Düzgün fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çeken 3 çocuk annesi Gülben Ergen, tam tamına 12 kilo vermeyi başardı. Kilo verdikten sonra diyetini bırakmayan başarılı sanatçı, devamında koruma programını uyguladı. Son durumda Gülben Ergen kaç kilo 2020 sorusuna 67 kilo cevabı verilebilir.

gulben-ergen-nasil-zayifladi-2

Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı ? Diyet Programında Hangi Yiyecekler Vardı?

Gülben Ergen nasıl zayıfladı diyenlere ve diyet programının ayrıntılarını merak edenlere açıyoruz. Gülben Ergen’in diyet listesinde ilk sıraya kara buğday ununu koyabiliriz. Sevilen sanatçı günlük hayatında hemen her şeyi kara buğday unundan yaparak tüketmektedir. Kara buğday ununun besin değerinin yüksek olması ve tok tutması sayesinde acıkma hissi oldukça geç yaşanmaktadır. Başarılı sanatçının özel beslenme düzeninin içerisinde kırmızı ete de yer verilmiştir. Haftada sadece 2 gün kırmızı et tüketen ünlü şarkıcı, eti salata ile süslemeyi de unutmamıştır. Diğer günlerde ise sebze yemeklerinin yanı sıra zeytin ve hurma da tüketmeye özen göstermiştir.

Gülben Ergen Diyet Sırasında Tatlı Tüketti Mi?

YouTube video

4 ayda tam olarak 12 kilo veren güzel sanatçı, diyet listesinde tatlıyı bile bulundurdu. Sanatçı, diyetinde hep organik ve doğal ürünler bulundurarak sağlıklı kilo vermenin anahtarını sevenleriyle paylaştı. Diyetinde yağ kısıtlamasının olduğunu ve salamura gıdalarının olmadığını da belirten güzel şarkıcı, bunları da belirtmeden geçemedi. Sebze ve meyve tüketimine önem verdiğini, bitki çaylarını da düzenli bir şekilde tükettiğini sözlerine ekledi. Gülben Ergen Zayıflama çayı olarak tarçınlı bir çayı da tükettiği açıklandı. Meyve tüketimi sırasında, özellikle meyveleri yoğurt ile karıştırarak tercih ettiğini söyleyen güzel sanatçı, bu sayede meyvede bulunan şeker oranını dengelemiş oldu.

gulben-ergen-nasil-zayifladi-2

Gülben Ergen nasıl zayıfladı diye soranların aklına takılan bir diğer husus ise, ünlü sanatçının canı tatlı çektiğinde ne yaptığı oldu. Hayranlarının bu merakını gideren güzel sanatçı, canı tatlı çektiğinde yağsız sütten sütlaç ve muhallebi yediğini belirtti. Ama bunları yerken porsiyonlarını da küçük tuttuğunu özellikle ifade etti. Tüm meyveleri gönül rahatlığıyla tükettiğini söyleyen ünlü sanatçı, sadece, muz ile incire sofrasında yer vermediğini belirtti. İki ürünün de şeker oranının çok yüksek olduğuna değinen sanatçı, onlar dışında tüm meyveleri porsiyonlarına dikkat ederek tükettiğini söyledi.

Gülben Ergen Başka Hangi Konulara Dikkat Etti?

gulben-ergen-nasil-zayifladi-2
Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı?

Ünlü şarkıcı çoğu gıdadan kendini kısmadığını hemen hemen tüm gıdalardan tattığını belirterek şok diyet uygulamadığını açıkladı. Diyet sürecinde iki şeye dikkat ettiğini belirten sanatçı, dikkat ettiği hususların ilkinin porsiyon küçüklüğü olduğunu söyledi. İkincisinin ise gıdaları tükettiği saatlere dikkat etmesi olduğunu söyledi. Her öğünü saate göre ayarladığını belirten güzel oyuncu, sevenlerine de bu hususlara dikkat etmesi gerektiğini hatırlattı. Sonuç olarak; Gülben Ergen nasıl zayıfladı sorusu da bu şekilde cevaplanmış oldu.

Yoruma kapalı.