Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı

Sanat dünyasının adından söz ettiren isimlerinin başında yer alan Gülben Ergen, şu günlerde fit görünümü ve vermiş olduğu kiloları ile adından bahsettirmeyi başarıyor. Zayıflama koçu olan Şeyda Çoşkun ile birlikte hazırlanan programlara düzenli bir şekilde uyan Ergen kısa zaman içerisinde fazla kilolarından kurtularak daha alımlı ve fit bir görünümle hayranların karşısına çıktı.

Günümüzde artık insanların temel sorunları arasında yer alan fazla kilolar sanatçı olsun oyuncu olsun ünlülerin de en rahatsızlık duymuş olduğu konuların başında yer alıyor. Özellikle konser alıp sürekli hayranların karşısında olan ünlüler için ise alınan fazla kilolar ister istemez sıkıntılı durumlarla karşı karşıya kalabilmelerine de neden olabiliyor.

Gülben Ergen nasıl zayıfladı toplum nezdinde merak konusu olurken işte zayıflamanın sırrı düzenli bir şekilde uygulamış olduğu diyet programında saklı. Fakat diyet programları haricinde spor ve egzersizle de takviye yapan başarılı sanatçı Gülben Ergen 11 kilo vererek kısa zaman da rekor bir sonuca da imza attı.

Sağlıklı yaşam koçu olan Şeyda Çoşkun, Ergen için hazırlamış olduğu diyet programı içerisinde hafta da en az 1 defa protein ağırlıklı beslenme yer alıyor. Diyet listesinde de göreceğiniz üzere et salatası ve beyaz yumurta Gülben Ergen’i zayıflattıran en önemli besin kaynaklarının arasında yer alıyor. Sizlerde başarılı sanatçının uygulamış olduğu diyet listesine göz atıp düzenli bir şekilde uygulayarak 11 kilo verebilme şansına sahip olabilirsiniz. Fakat bilmeniz gereken önemli bir konu ise Gülben Ergen diyet programının haricinde tempolu yürüyüş ve egzersizleri de yaparak planlı bir şekilde uyguluyor.

Diyet listemiz içerisinde yer alan ananas salatası hazzı kolaylaştırıp sindirim sistemini çalıştırarak şişkinlik olmasını önlüyor. Sabah kahvaltısında daha çok unlu yiyecekler tüketmekten Gülben Ergen diyeti uygulayan kişilerin mutlaka uzak durması gerekiyor. Özellikle kahvaltılarda gün boyu aç kalmanızı önleyecek olan yulaf ve meyveler tok tutarak daha az besin tüketmenize yardımcı olacak. Gün boyu aç kalmamanız için hazırlanmış olan diyet listesini sizlerde uygulamaya başlayarak görünümlerinizi artık fit bir hale dönüştürebilirsiniz.

Gülben Ergen Diyet Listesi
* Sabah uyanır uyanmaz saat 08:00’de 1 litre su.
* Saat 08:30’da spor ve egzersizle birlikle 8 KM yürüyüş.
* Saat 10:00 kahvaltı zamanı. Kahvaltıda yumurta, lor peyniri ve maydanoz.
* Öğle salata ile birlikte hindi göğüslü türlü.
* Ara öğünlerde ısırgan çayı ve yoğurt.
* Akşam balık ve salata.

Yoruma kapalı.