İzole Protein Nedir?

İzole Protein Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Protein tozları içerisinde en güçlü tozlardan birisi de İzole protein tozudur. İzole protein tozunun içeriğinde yaklaşık %90 oranında protein bulunmaktadır. En saf içerikli protein ürününe sahip olan bu toz en kaliteli protein tozu olma özelliğini taşımaktadır. Protein tozlarının kalitesi için en önemli konulardan etmenlerden birisi de protein tozunun içeriğinde protein oranıdır.

izole-protein-protein34

İzole protein kişilere enerji verir. Kişilerin günlük alması gereken amino asit, protein takviyesini gerçekleştirmektedir. ATP emilimi çok yüksek düzeyde olduğu için sindirim olanağı da oldukça kolaydır. Laktoz oranı ürünün oldukça düşüktür. Laktoza alerjisi bulunan kişiler için bire bir kalitede bir üründür. Antrenman öncesi kullanımda kasların daha güçlü olmasını daha rahat seri hareket etmenizi sağlamaktadır.

İzole Protein Kullanımı?

izole-protein-protein34

Protein tozlarının kullanım kılavuzuna uygun olarak kullanımı oldukça önemli bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. İzole protein antrenman öncesi ve sonrası, kahvaltıdan sonra kullanımı tavsiye edilmektedir. Süt ürünleriyle kullanımı önerilmektedir. Özel kullanım yapısına uygun olarak kullanılması önemlidir. İzole protein almak istiyorsanız, https://www.protein34.com/izole-protein sitesine göz atmanız gerekmektedir.

Yoruma kapalı.