Kim Kardashian Nasıl Zayıfladı?

Kardashian 4 Ayda 27 Kilo Vermişti

Kimberly Noel Kardashian

1980 California doğumlu olan Kimberly Noel Kardashian televizyoncu kişiliği ile tanınıyor. Manken, oyuncu ve stilistlik yapan Kim Kardashian aynı zamanda 2 çocuk sahibi bir anne. 2. Çocuğunu dünyaya getirdikten sonra hamilelik kiloları yüzünden uzun süre gündem de kalan ünlü magazin yıldızı kısa sürede kilolarından kurtularak merak konusu oldu. Özellikle kalça ve basen bölgesinde fazla kilolarının olduğu gözlemlendi. Bir süre kilolu görünümü yüzünden kendisine “balina” olarak lakap takılmasına üzüldüğünü belirtmiştir. Ancak uyguladığı diyet programı sayesinde 4 ayda 27 kilo vermeyi başarmış ve zayıf, fit görünümüne geri kavuşmuştur.

Kim Kardashian’ın Zayıflama Programı

Hamilelik döneminde alınan kiloların her kadın için sorun olduğunu belirten ünlü magazin yıldızı kararlı olunduğundan ve sağlıklı bir diyet programı uyguladığınızda kısa sürede kilolardan kurtulabilmenin mümkün olduğunu söylüyor. Karbonhidrat alımını azaltarak kilo veren magazin yıldızı düşük karbonhidratlı Atkins diyetini uygulayarak zayıfladı. 4 ayda 27 kilo veren magazin yıldızı kilo vermesine rağmen vücudunda hiçbir sarkma ve deformasyonun görülmemesini antrenörü ile yaptığı düzenli spora borçlu olduğunu belirtti. Her sabah saat 06:00’da kalkarak 1 saat spor yapmış akşamları ise yemekten sonra 30 dakikalık yürüyüş yapmıştır.

Günlük Aldığı Kalori Kaçtır ?

Kim Kardashian diyet boyunca günlük olarak ortalama 1500 kalori almıştır. 1500 kaloriyi geçmemek kaydıyla diyet programını uygulamış, tatlı ve çikolata gibi canının istediği yiyecekleri de zaman zaman tüketmiştir. Diyet boyunca kahvaltıyı hiç aksatmadığını söyleyen magazin yıldızı kahvaltıda kendisinin hazırladığı taze meyvelerden yaptığı meyveli yoğurt tüketmiş. Kahvaltıda tükettiği besinler adet haşlanmış yumurta, domates, salatalık ve tuzsuz peynirdir.

Kim Kardashian Öğle Yemeklerinde Yedikleri Neler ?

Ekmek ve hamur işi hiç tüketmeyerek karbonhidrat alımını en az indiren magazin yıldızı öğle yemeğinde baharatlı tavuklu noodle, soğanlı hindi burger, sebzeli ızgara tavuk, tavuk haşlama ve balık yemiştir. Turşu, karnabahar ve brokoli salatalarını sık sık et yemeklerinin yanında tüketmiştir. Et yemeklerinin yanında salata tüketmek sindirimi kolaylaştırarak kalorinin hızla yakılmasına yardımcı olur.

Akşam Yemekleri Nasıldır ?

Akşamları daha hafif yemekler tercih eden magazin yıldızı öğününde taze fasulye, bezelye, barbunya, ıspanak, karnabahar, lahana ve havuç gibi sebzeler yemeyi tercih etmiştir. Hiç yağ kullanılmadan hazırlanan yemeklerinde sebzeleri haşlayarak ya da fırınlayarak tüketmiştir.

Kim Kardashian Ara Öğünlerde Neler Tüketmiştir ?

Bitter çikolata, fındık barı, humus, elma, vanilyalı frappe gibi tatlıları ara öğünlerde tüketen magazin yıldızı yatmadan önce yasız bir bardak ılık süt içmiştir.

Hamilelik Kilolarından Kurtulmak İçin Öneriler

Kısa sürede hamilelik döneminde aldığı kilolarından kurtulmayı başaran magazin yıldızı anne adaylarına önerilerde bulunuyor. Diyet programına sıkı sıkı uyguladığını belirten magazin yıldızı arada bir karbonhidrat içeren bir besin tükettiğinde ertesi gün daha az kalori aldığını belirtiyor. Sabah ve akşam sporunun kilo vermede ve karın bölgesi yağlarından kurtulmasında oldukça etkili olduğunu söylüyor.

Yoruma kapalı.