2022’ye Damga Vuran Kulüp Dizisi Oyuncuları Kimler?

Kulüp Dizisi Oyuncuları İsimleri!

0 34

Kulüp dizisi oyuncuları isimleri daha önce duymaya alışık olsak da konusuyla ve çekimiyle resmen damga vurdu! İzleyicilerden tam not alan Kulup dizisi oyuncular kadrosuyla da dikkat çekmeye devam ediyor.

Çok farklı bir konusu, geçmiş dönem dizisi olmasıyla ve Kulüp dizisi oyuncular kadrosuyla neredeyse tam not aldı! Oluşan bu olumlu hava kısa sürede izleyicilerin ‘Kulüp dizisi 2. Sezon ne zaman?’ sorularının gelmesine neden oldu.

Peki 2022’ye resmen adını yazdıran, adını daha çok duyacağımıza da benzeyen Kulüp dizisi oyuncuları isimleri ve karakterleri kim? İşte Kulup dizisi oyuncuları kadrosu ve bilmeniz gerekenler!

Kulüp Dizisi Oyuncuları İsimleri ve Karakterleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Aslında ilk bakışta Netflix Kulüp dizisi oyuncuları hiç de yabancı gelmeyecek. Her birini yakın ya da uzak geçmişte ciddi film ve dizilerde gördük.

Ancak Kulüp dizisi öyle bir dikkati üzerine çekti ki bunda Kulüp dizisi oyuncular kadrosu performansları da yadsınamaz bir şekilde etkili oldu.

1- Gökçe Bahadır – Matilda

kulup-dizisi-oyunculari
Kulüp Dizisi Oyuncuları

Mathilda karakteri dizide büyük acılarıyla dikkat çeken bir karakterdi, izleyenler bilir. Gökçe Bahadır aktif olarak Fox TV’de dizisine devam ederken bir yandan da bu proje için bambaşka bir role büründü.

Yaptığı açıklamalarında aslında bu karakter için aylar öncesinden masaya oturarak çalışmalar sergilediğini dile getirdi. Öyle ki zaman içerisinde resmen Gökçe kimliğinden uzaklaştığını da vurguladı.

Çekimler sırasında oldukça zorlanıyor olması karakteri ne kadar içselleştirdiğini de ortaya koymaktadır. Bölümler sırasında dokunsanız ağlayacağım modunda takıldığını da dile getiriyor.

2- Kulüp Dizisi Oyuncuları Raşel – Asude Kalebek

Kulüp dizisi oyuncuları arasında en az Matilda kadar dikkat çeken bir isim vardır ki o da Raşel karakteridir. Zira bu karakter Matilda’nın yıllardır görmediği kızıdır.

Matilda bazı durumlardan ötürü kızı Raşel’i yetiştirme yurduna bırakmıştır. Fakat yıllar sonra kızıyla iletişimi güçlendirmek için harekete geçer.

Yıllardır annesiz ve babasız büyüyen Raşel ise bu durumu kabullenmekte zorlanır. Annesiyle olan ilişkisi çoğu zaman izleyicileri bir üzüp bir umutlandırmıştır.

kulup-dizisi-oyunculari

3- Kulüp Dizisi Oyuncuları Çelebi – Fırat Tanış

Başarılı oyuncu Fırat Tanış, kötü karakteriyle Kulüp dizisi oyuncular kadrosunda yer almıştır. Kendisi geçmiş dönemde bir gece kulübü patronu olarak rol oynar.

Kulup dizisi oyunculari arasında yer alan Tanış yani Çelebi Matilda ile zıtlaşır. Zor durumda bırakarak Matilda’dan şikayetçi olur.

Şikayetini geri çekmesinin tek yolu ise Matilda’nın kendi gece kulübünde çalışmasıdır. Fakat Matilda’nın burada çalışmaya başlaması hem kendi hem de kızı adına zorlukları beraberinde getirir.

4- Kulüp Dizisi Oyuncuları Mordo – İlker Kılıç

Dizide en genç oyuncu kadrosu arasında yer alan İlker Kılıç, farklı bir yüz olarak karşımıza çıkıyor. Onu gören izleyici de hakkında merak dolu sorular sormaya devam ediyor.

İstanbul’da doğmuş olan İlker Kılıç, dizide Mordo karakteriyle ara ara ortaya çıkmaktadır. Kendisi 2015 yılında Okan Üniversitesi’nde Tiyatro eğitimi aldıktan sonra farklı yerlerde performansını dile getirmiştir.

İlker Sami Kılıç ilk defa ciddi bir dizi içinde Kulüp dizisi oyuncuları arasında bulunarak aslında kendisi bir nebze kanıtlamış da oldu.

5- Kulüp Dizisi Oyuncuları Diana- Valeria Lakhina

Daha önce Türk dizileri arasında görmediğimiz ve ilk defa denk geldiğimiz Valeria Lakhina güzelliğiyle dikkat çekiyor.

Kulüp dizisi içinde Diana karakterine rol veren Valeria, 25 Eylül 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Kendisi oyunculuk eğitimi almamıştır. Psikoloji ve Çocuk Gelişimi mezunudur.

Ukrayna’da doğan güzel oyuncu 1.68 boyundadır. Ve güzelliğiyle belki de daha sonra farklı Türk dizilerinde görebileceğimiz bir isim haline gelmiştir.

kulup-dizisi-oyunculari

6- Kulüp Dizisi Oyuncuları Kürşat – Ruhi Sarı

Dizinin ikinci sezonuna dahil olan Kürşat yani Ruhi Sarı adından da anlaşıldığı üzere bir Türk’e hayat vermektedir.

Oyuncunun diğer oyunculara nazaran fazla bir bölümü bulunmasa da genel olarak ‘kötü’ bir karakter olarak bulunduğu görülür.

Kulüp dizisi oyuncuları arasında bulunan Kürşat, Yahudi aileleriyle oluşan çatışmaların bir arada bulunduğu bir karmaşa içerisinde bulunur.

7- Kulüp Dizisi Oyuncuları Mümtaz – Enes Atış

Yan roller arasında yer alan Mümtaz, Enes Atış tarafından canlandırılmaktadır. Genç kadro arasında bulunan Enes Atış kısa oyunculuğuyla dikkati çekmiştir.

1986 yılında doğmuş olan Atış Maltepe Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Daha önce farklı dizilerde de oynamıştır. Hatta ‘Bahadır’ karakteriyle birçok beğeniyi de üstüne toplamıştır.

2014 yılında Zeynep Atış ile evlenmiştir.

8- Kulüp Dizisi Oyuncuları İshak – Alphan Yuvalı

Diziyi izleyenlerin kimisi Kulup dizisi oyunculari arasında gözünü ısırdığı, nereden tanıyorum dediği oyunculardan birisi de Alphan Yuvalı olmaktadır.

Daha önce kısmen ekranlarda gördüğümüz Yuvalı dizi üzerinde İshak hatta Genç İshak rolüne hayat vermektedir.

1994 yılında dünyaya gelen Alphan Yuvalı Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünde okumaya devam etmektedir.

Zamanında Luppo ve Algida gibi reklamlarda temsil suratı olarak yer aldı. Bununla da kalmayarak 2015 yılında Star TV kapsamında Big Brother yarışmasında da kendini kanıtlamaya çalıştı.

9- Fıstık İsmet – Barış Arduç

kulup-dizisi-oyunculari

Barış Arduç’u genellikle iyi karakterle görmeye alışkınız. Ancak Kulüp dizisi oyuncuları isimleri arasında Fıstık İsmet rolüyle çok farklı bir role hayat verdiği görülüyor.

Bahsedilen bu dizide kendisi belalı bir karaktere rol vermektedir. Kendisinden birçok ismin dert yandığı görülmektedir. Zira dizi boyunca farklı durumlarda zorluklar çıkarmıştır.

Matilda’nın kızı Raşel’e olan ilgisi öncelikle Matilda’nın dikkatinden kaçmamıştır. Bununla birlikte kızını korumaya kalkar.

Fakat tek şikayetçi olan kişi o da değildir. Egosundan ötürü etrafına verdiği zarar gece kulübü işletmecisi Çelebi (Fırat Tanış) ve bununla birlikte Selim (Salih Bademci) tarafından şikayetlere sebep  olmuştur.

10- Selim Songür – Salih Bademci

Kulüp dizisi oyuncuları tümü başarısıyla bilinse de şüphesiz bu dizide de daha çok ön plana çıkan bir isim bulunuyordu. O da Salih Bademci oldu!

Salih Bademci dizide Selim Songür karakterine hayat verdi. Her ne kadar dizi onun üzerinden tam anlamıyla dönmese de birçok sahnesiyle kesin olarak damga vurdu.

Sahip olduğu farklı kişilik sadece içsel olarak değil fiziksel olarak da Salih Bademci’nin değişime gitmesine sebep oldu.

Bademci de karakteri çok beğenmiş olacak ki ‘’Her oyuncunun iştahını kabartacak bir karakterdi. Kendimi fazlasıyla şanslı hissediyorum’’ laflarını dile getirdi.

kulup-dizisi-oyunculari

Kulüp Dizisi Konusu Gerçek mi?

İzleyiciler netflix dizisi kulüp hakkında araştırmaları sadece oyuncularla sınırlı kalmıyor. Bir diğer araştırma konusu da dizinin gerçekçiliği yönünde olmaktadır.

Dizide sadece kişisel olarak değil tarihi olaylara da ışık tuttuğu görülmektedir. İsmet İnönü dönemi olmakla birlikte siyasi durumlar da sırasıyla ele alınıyor.

Bu bilgiler tamamen gerçek olmakla birlikte, kişisel karakterlerin hayatları da gerçekliğe dayanmaktadır. Hatta bahsedilen Kulüp’e Atatürk’ün gittiği de konuşulanlar arasındadır.

Kulüp Dizisi Nerede Çekiliyor?

kulup-dizisi-oyunculari

Kulüp dizisi oyuncuları ile farklı karakterlere ve farklı mekanlara hitap etmektedir. Ancak fazlasıyla ortak mekan çekimleri olduğundan net bir yerden bahsedebilmek mümkündür.

Bahsedilen bu güzel dizinin, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde geçtiği görülmektedir. İstiklal Caddesi  geçmiş haliyle var olduğu dizide çoğu zaman kulüpte çekimleri bulunmaktadır.

Kulüp Dizisi Yorumlar Neler? Kulüp Dizisi İzle Önerileri Artıyor!

Genel itibariyle Kulüp dizisi yorumları olumlu şekilde olmaktadır. Karakterden özellikle kıyafet prodüksiyonuna kadar ciddi bir ustalık ortaya koyulmuştur.

Geçmiş dönemde gerçekleşen dizilerde çoğu zaman eskiyi andırmak oldukça zordur. Fakat bu dizi kıyafetleriyle, makyajıyla ve görünümüyle kişilerin beğenisi tam almaktadır.

Bunun dışında Kulüp dizisi oyuncular kadrosu ve sergiledikleri oyunculuklarıyla da tam not almıştır. Genel itibariyle beğenilen dizi hemen ikinci sezonunun haberini vererek diziyi noktalamıştır.

İlginizi Çekebilir: Gain 10 Bin Adım Konusu Nedir? 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.