Masumlar Apartmanı Neriman Instagram Hesabı ile 2020 Yılına Damga Vurdu

Masumlar Apartmanı Neriman İnstagram Gönderileriyle Şaşırtıyor

 

Masumlar Apartmanı Neriman İnstagram hesabında görenler büyük bir şok yaşıyor! TRT1 bünyesinde yayılan başrollerinde Ezgi Mola’nın da olduğu Masumlar Apartmanı izleyiciler tarafından sıkı sıkıya takip ediliyor. Bir ailenin başından geçen geçmiş travmalarının bugüne yansımasını konu edinen film içerisinde Neriman karakteri ile Gizem Katmer de yer alıyor.

YouTube video

Neriman, dizide aile içerisinde en küçük kız çocuğu rolünü üstleniyor. Dizide oldukça sessiz ve sakin bir yapıya sahip olan oyuncu abisi ile çok iyi geçinmektedir. Ablaları ile belirli bir problemi olmasa da yaşadıkları psikolojik sorunlar yüzünden çok da iyi anlaştığı söylenemez. Bu kadar sessiz ve sakin bir oyuncunun İnstagram profil hesabındaki canlı ve mutlu halleri izleyenleri şaşırtıyor.

Masumlar Apartmanı Neriman’ın Dizi Hakkında Düşünceleri

Sevilen dizi Masumlar Apartmanı Neriman İnstagram gönderileri kadar dizi hakkında düşünceleri ile de göz önüne geliyor.  Gizem Katmer geçtiğimiz günlerde oynadığı dizi hakkında açıklamalar yaptı. Neriman karakterini özümseyerek yaşayarak ortaya koymayı hedeflediğini belirtirken kendi hayatı ile kıyaslamalarda da bulundu. Neriman’ın aksine oldukça mutlu bir aile içerisinde büyüdüğünü belirtirken aynı zamanda ailesinin kendisine çok destekçi olduğunu da belirtti.

masumlar-apartmani-neriman-instagram
masumlar-apartmani-neriman-instagram

Masumlar Apartmanı dizisinde en zorlandığı sahne hakkında da açıklamalar yapar Katmer, dizide oynamaktan keyif aldığını da vurguladı. Çekmekte zorlandığı sahne ise küvet sahnesi olarak belirtti. İzleyicilerin de en çok etkilendiği ve ağladığı sahnelerden birisi olan bu sahnede psikolojik bir baskı ve ağırlık yaşadığı belirtti.

masumlar-apartmani-neriman-instagram

Çok genç bir yaşta olmasına rağmen Masumlar Apartmanı Neriman İnstagram gönderilerinde pozitif bir hayatı yansıtıyor. Gizem Katmer, henüz çok yeni olduğu oyunculuk hayatını çok iyi bir şekilde ortaya koyan oyuncu ilk defa bir dizi sayesinde bu kadar ön planda yer alıyor. Öncesinde oyunculuk yeteneğinin olması ise bu rolü çok rahat üstlenmesine ve ortaya koymasına yardımcı olmuş gibi duruyor. Oyuncunun öncesinde de sahne deneyimleri bulunmaktadır.

Gizem Katmer Kimdir?

TRT 1 dizisi ile adını duyuran Gizem Katmer, 1998 yılında dünyaya geldi. Zorunlu eğitim hayatını tamamladıktan sonra üniversite tercihini Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden yana kullandı. Güzel Sanatlar Fakültesi bünyesinde oyunculuk eğitimi aldıktan sonra okul sonrası tiyatro gösterilerinde de yer aldı.

masumlar-apartmani-neriman-instagram

Masumlar Apartmanı Neriman İnstagram da popüler olması TRT 1 dizisi sayesinde olsa da geçmiş deneyimleri bulunuyor. Perdesiz Tiyatro bünyesinde aldığı farklı rollerle de görmek mümkündür. Dizi oyunculuğunun yanı sıra tiyatroya da özel ilgisi olan Katmer bu alanda çalışmalarına devam ediyor. Salgın neticesi ile duraksayan tiyatro oyunlarına ise sonradan devam edeceği düşünülmektedir.

Oyuncuların sosyal medya hesaplarında yansıttıkları hayatları ile rolleri çok değişiklik gösteriyor. Merve Boluğur’da bu oyunculardan birisidir. Geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşım ile adından çokca söz ettirdi. Merve Boluğur Mini Şort Havası Estirdi yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz!

 

 

Yoruma kapalı.