2022 En Yeni Moda Selvim Abiye Modelleri Neler?

Moda Selvim Abiye Modelleri Hangileri?

Moda Selvim abiye modelleri ile gecenin ve özel günlerin en şıkı olmak istemez misiniz? Tercih edeceğiniz farklı abiye modelleri bulunuyor.

Moda Selvim, günümüzde özellikle tesettür giyim konusunda en çok tercih edilen markalardan birisidir. Günlük giyim tarzınızı oluşturabileceğiniz gibi özel günleriniz için de farklı kıyafetler bulabilirsiniz.

Elbette özel geceler ve günler için akla ilk  Moda Selvim abiye modelleri gelir. Tek parça abiyeler sayesinde hem basit şekilde hazırlanabilir hem de oldukça şık olabilirsiniz.

Tahmin edersiniz ki modaya bağlı olarak her sene değişik elbise modelleri ortaya çıkıyor. 2022 itibariyle abiye modelleri de yeni modaya ayak uydurmaya başladı.

Bu sene sık sık göreceğiniz ve 2022 Moda Selvim abiye modelleri arasında yer alan elbiseler şöyle!

Şık İlgi Çekici ve En Yeni Moda Selvim Abiye Modelleri!

2022 yılının gelmesiyle birlikte yeni moda ayrıntıları da oluşmaya başladı. Elbette bu durum abiye modelleri için de gerçekleşmeye başladı.

Yalnız abiye için sınırlı kalmıyor. Moda Selvim abiye takımlar, tunikler ve birçok kıyafet için geçerli oluyor. Yeni yıl da mutlaka pullu, simli ve parlak parçalar göreceğiz.

Renkli kıyafetler geçmişe nazaran daha çok ortaya çıkıyor. Özellikle saten kıyafetlerin geçen sene bıraktığı etki bu sene de devam edecek.

1- Çift Kumaşlı Abiyeler

moda-selvim-abiye

Moda Selvim abiye modelleri arasında ilk olarak farklılıkların bir araya geldiğini göreceksiniz. Bir tarafı tül diğer tarafı simli abiyeler sık sık tercih edilecektir.

Özellikle tül kısmın sallandığı ve uzun bırakıldığı elbise modelleri tesettür abiye modelleri arasında ciddi bir yer edindi.

Moda Selvim buna farklı bir yorum getirerek iki farklı duruşu bir araya getiriyor. Şayet asimetrik görünüm hoşunuza gidiyorsa mutlaka göz atmalısınız.

2- Çiçek Dokulu Moda Selvim Abiye Saten Elbiseler

moda-selvim-abiye

Saten elbiseler geçtiğimiz sene tesettür giyim ve her alanda kullanılmaya başlandı. Özellikle elbiselerin straplez, ipli, uzun kollu versiyonları çeşitli şekillerde üretilmiştir.

Bahsedilen Moda Selvim abiye türleri arasında da elbette saten elbiseler yer almaya devam ediyor. Yaz aylarının yaklaştığı günlerde rahat kullanacağınız görüntüye de sahiptir.

Özellikle çiçekli ve rengarenk yapılması renkten yana şansını kullanmak isteyenlerin başvurabileceği türlerden birisidir. Çiçekli saten abiye klasik saten abiye modelleri arasındadır. Ancak bunun yanı sıra büyük beden abiye sınıfında da yer alır.

3- Volanlı Moda Selvim Abiye Modelleri

moda-selvim-abiye

Tesettür giyimde özellikle elbise modellerinde etek kısımlarında farklı bir hava yakalamaya çalışmaktadır. Volanlı etekler de sırf bu yüzden çok sık tercih edilmektedir.

Eteklerinde Meksika havası sezilen çok şık aynı zamanda hareketli bir gidişat bulunuyor. Kat kat inen bu ince tüller elbisenize ve özellikle bacak boyunuz için bir işlem sağlıyor.

Uzun boylular için gerçek anlamda zarif ve şık duracağı için önerilen modellerden birisidir.

4- ModaSelvim Şifon Abiye Modelleri

moda-selvim-abiye

Şifon abiye modelleri kolay kullanım ve uygun fiyatlandırmalardan dolayı çok sık tercih edilen elbiselerdendir. Bu seneye özgü olmadığı gibi yıllardır tercih edilmektedir.

Moda Selvim  abiye şifon elbise modelleri ile sık sık anılıyor. Özellikle şifon takım modelleri bulunmaktadır. Elbise olmadığı gibi pantolon formatıyla da rahatlığı elde edebilirsiniz. Bahsedilen bu elbise büyük beden elbise modelleri arasındadır. Büyük bedenliler de rahatlıkla bulabilir.

5- İşlemeli Tesettür Abiye Modelleri

moda-selvim-abiye
Moda Selvim Abiye Modelleri

İşlemeler elbiselerin olmazsa olmaz dokunuşlarındandır. Kimileri sadelikten yana olsa da çoğu kişiler işlemesiz elbiseyi boş bulmaktadır.

İp işlemesi olduğu gibi boncuk işlemeler özellikle parlak ve dikkat çekici olduğu için çok sayıda tercih edilmektedir.

Üst beden kısmında yapılacak işlemeler gerçekten alanda parlamanıza ve dikkat çekmenizi kolayca sağlayacaktır.

Tesettür Abiye Modelleri Nasıl Tercih Etmeli?

YouTube video

Tesettür abiye modelleri tercih edilirken dikkat edilmesi gereken bazı aşamalar bulunmaktadır. Moda Selvim abiye modelleri incelenirken önce elbette ilginize ve beğeninize dikkat etmelisiniz.

Ancak her beğendiğiniz elbise üstünüzde istediğiniz gibi durmayabilir. Bunun için sepete ekle demeden önce elbiselerin nasıl bir model üzerinde denendiğine bakmalısınız.

Modelin fiziki özellikleri size uyuyorsa ve yakınsa elbiseyi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bunun dışında tam uymasa da yakın olsa da bir tahminde bulunabilirsiniz.

Genelde şifon elbiselerde elbiselerin alt kısmı takım şeklinde olur. Ancak geniş paça kullanıldığından bu etek gibi algılanabiliyor.

Bu yüzden elbiseyi almadan önce açıklamaları tek tek okumanız gerekebilir. Böylece, alacağınız elbiseden kesin olarak emin olabilirsiniz.

En son aşamada artık beden tablosuna da bakarak kendi beden ölçülerinizle kıyaslama yaparak emin olduğunuz elbiseyi satın alabilirsiniz.

Abiye modelleri dışında elbette bu elbiseleri kombin edeceğiniz topuklu ayakkabılara dikkat etmeniz gerekiyor. Her ne kadar topuklu ayakkabı kullanımı toplumda daha çok özel günlerde tercih edilse de ayakkabı furyası çok geniş alana yayılır. Modanın büyük bir kısmı da ayakkabılar üzerinden gerçekleşir. Peki yeni moda ayakkabılar hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? 2022 En Yeni Moda Ayakkabı Modelleri Neler yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz!

Yoruma kapalı.