Murat Topoğlu Ayda 8 Kilo Verdiren Diyet

Metabolizma Hızlandırıcı Çayı

Murat Topoğlu ayda 8 kilo verdiren diyet ile forma girmeye ne dersiniz? 33 yıllık akupunktur uzmanlığı görevini yürüten Murat Topoğlu tamamen kendi diyet kürü olarak televizyon programları aracılığıyla da tanıtımını gerçekleştirdiği ayda tam 8 kilo verdiren listesini hazırlayarak vatandaşların aşırı kilolarından anında kurtulmasına yardımcı oluyor.

YouTube video

Ayrıca yine tamamen kendinin uzun süren çalışmaları neticesinde ortaya koyduğu metabolizma hızlandırıcı çay formülüyle de söz konusu ayda tam 8 kilo vermenin daha kolay hale geleceğini açıklamaktadır. Üstelik bu diyet düzenli spor ve egzersizlerle desteklendiği takdirde gerçekten de amacına ulaşmış olacak ve siz de fit bir görünüme kavuşmuş olacaksınız.

Metabolizma Hızlandırıcı Çayı

Akupunktur uzmanı Murat Topoğlu’nun metabolizmanızı hızlandırmaya yönelik çay formülü ile diyetinizi daha zahmetsiz hale getirmeniz sizin elinizde. Bu çay üç çay kaşığı karanfil, iki kabuk tarçın, beş adet çekirdek kakule, bir tatlı kaşığı bal ve beş bardak suyun karışımından oluşmaktadır. Bu karışımı uygulayarak sizler de gerçekten de farkı her yönden hissetme olanağını bulmuş olacaksınız. Üstelik uygulayan kişilerin metabolizmasını hızlandırarak murat topoğlu ayda 8 kilo verdiren diyet olarak yer almaktadır.

 

1 Ayda 8 Kilo Verdiren Diyet 1

murat-topoglu-ayda-8-kilo-verdiren-diyet

Her sabah : 1 dilim çavdar ekmeği, 1 kibrit kutusu büyüklüğünde peynir, üstüne limon sıkılmış tere ve maydanoz

Her öğle : 1 dilim çavdar ekmeği, 300 gr tavuk göğsü

Her ikindi : 1 yağsız tost ve 1 bardak yoğurt

Her akşam : 1 dilim kepek ekmek, 1 kâse sebze çorbası, 1 kâse salata, 1 kâse yoğurt başlıca Murat Topoğlu’nun diyet listesi olarak tam 30 günde 8 kilo kilo vermenize yardımcı olmaktadır.

 

1 Ayda 8 Kilo Verdiren Diyet 2

murat-topoglu-ayda-8-kilo-verdiren-diyet
Murat Topoğlu Ayda 8 Kilo Verdiren Diyet

Her sabah : 1 bardak ballı ılık süt, 1 adet armut

Her öğle : 1 dilim çavdar ekmeği, 1 kâse yoğurt, 6 kaşık sebze yemeği

Her ikindi : 1 bardak ballı ılık süt ve 10 adet badem içi

Her akşam : 1 kâse sebze çorbası ve 1 kâse yoğurt 1 ayda 8 kilo verdiren Murat Topoğlu diyet listesinin alternatifidir.

Kilo almayı durdurmanın temel yolu yenilen ve içilenlerin kalori hesaplaması yaparak mümkündür. 1 Bardak Vişne Suyu Kilo Aldırır mı yazımıza bakarak bilgi edinebilirsiniz.

 

Yoruma kapalı.