2020 O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı Kadrosu Belli Oldu!

2020 O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı Kadrosu Belli Oldu!

0 24

Her sene düzenlenen O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı kadrosu bünyesinde yarışacak ünlüler sonunda belli oldu. TV 8 ekranlarında izleyicileri ile buluşan ses yarışması bu sene beklenenin aksine ekranlara gelmedi. Belirli bir kitle tarafından senelerdir merakla takip edilen ve izlenen yarışma programı yılbaşında yeni bir bölümle gelip gelmeyeceği tartışılıyordu.

Acun Ilıcalı tarafından sunulan ve 4 sanatçı tarafından yürütülen ses yarışması sezonlardır ekranlarda yerini alıyordu. Bu sene kanal içerisinde Masterchef programının büyük yankı yaratması ve pandemi sebebi ile O Ses Türkiye beklenen tarihte televizyonda yer almadı. Jüri koltuğunda da değişme yapılması beklenen yarışmanın her sene düzenli olarak ünlüler ile gerçekleştiği bölümün detayları belli oldu.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı Kadrosu Seyircileri Ekrana Kilitleyecek

o-ses-turkiye-yilbasi-ozel-programi-kadrosu
O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı Kadrosu

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı kadrosu kapsamında yer alacak yarışmaların listesi sonunda yayınlandı. İzleyici kitlesi tarafından salgın da araya girince tek eğlence olarak televizyon programları kaldı. O Ses Türkiye’de büyük bir merak ve eğlence ile izlendiğinden yarışması muhtemel isimler çoktan konuşulmaya başlanmıştı. Acun Ilıcalı ise bu konu hakkında gerekli açıklamayı yaptı işte o isimler:

1. O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı Kadrosu Daimi Yarışmacısı: Demet Özdemir

o-ses-turkiye-yilbasi-ozel-programi-kadrosu

Yer aldığı dizisi Doğduğun Ev Kaderindir ile çok ses getiren oyuncu Demet Özdemir sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar neticesiyle dans yeteneğini de ortaya koymuştu. Sadece oyunculuk değil dans konusunda da iddialı olan Özdemir, şarkı yeteneği ile hem jürileri hem de seyirciyi etkilemeye çalışacak.

2. İbrahim Çelikkol

o-ses-turkiye-yilbasi-ozel-programi-kadrosu

Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı kadrosu arasında bulunuyor. Demet Özdemir ile Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde partner olan Çelikkol, daha önce birçok film ve dizide yer aldı. Oyunculuğu ile çok takdir topladı. Bakalım şarkı performansı ile bu takdirlerine yenisini ekleyecek mi?

3. Enis Arıkan

o-ses-turkiye-yilbasi-ozel-programi-kadrosu

Sempatikliği ve neşesi ile birçok kişinin beğenisi toplayan oyuncu Enes Arıkan da kadroda yer alıyor. Müzikal tiyatroları sırasında da kendisinin sesini dinlemek mümkün olmuştu. Ancak ses yarışması içerisinde hangi jüriyi etkileyeceği merak konusu olmaktadır.

4. Ezgi Mola

o-ses-turkiye-yilbasi-ozel-programi-kadrosu

Enes Arıkan’ın olduğu bir ortamda yakın arkadaşı Ezgi Mola’nın O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı kadrosu içerisinde yer almaması beklenilmeyecek bir durumdur. Şu sıralar TRT1 dizisi Masumlar Apartmanı ile beğenileri üzerine toplayan oyuncunun sesini daha önce Zeynep Bastık ile düetinde duymuştuk.

5. Hakan Çalhanoğlu

o-ses-turkiye-yilbasi-ozel-programi-kadrosu

Acun Ilıcalı’nın futbolla ilgisini bilmeyen yoktur. Bundan dolayı olacaktır ki her sene programında bir sporcu/futbolcu davetinde bulunuyor. Bu senenin ismi ise Milan takımının kadrosunda yer alan başarılı futbolcu Çalhanoğlu!

6. Hande Erçel

o-ses-turkiye-yilbasi-ozel-programi-kadrosu

O Ses Türkiye’nin yılbaşı kadrosunda yer alacak bir diğer isim ise Hande Erçel. Aktif olarak Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Erçel, diğer dizilerinde şarkı sahnelerinde yer almıştı. Ancak bu sahneler sırasında playback yapmayı tercih ettiği biliniyor. Canlı performansı takipçileri tarafından merakla bekleniyor.

7. Kerem Bursin

o-ses-turkiye-yilbasi-ozel-programi-kadrosu

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı kadrosu içerisinde yarışacak son isim ise Hande Erçel’in dizideki partneri Kerem Bursin! Yakışıklılığı ile genç kızların hayran olduğu oyuncu aktif olarak hem Sen Çal Kapımı hem de Blu TV bünyesinde yayınlanan dizide rol alıyor.

Başarılı programları ile bilinen Acun Ilıcalı bu senede adından fazlasıyla bahsettirecek gibi duruyor. TV8 kanalında yayınlanan bir diğer program Survivor 2021 Ne  Zaman Başlıyor merak ediyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.