Petito Kilo Aldırır Mı?

Petito Ayıcık 6.5 gr ve 32 gr’lık paketleriyle çocukların vazgeçilmez bol sütlü çikolatalı hazır atıştırmalıklarından birisi olmaya devam ediyor. Üstelik çocukluk döneminde sütle gelen kas gelişimine doğrudan destek sağlamaya devam ettiği için Petito Ayıcık çocukların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor! Üstelik Eti markasının güvencesiyle satışa sunulmaya devam edilerek her yönden dikkat çeken ürünler arasındaki yerini korumaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekmektedir.

Eti Petito 6.5 Gr Besin Değeri

6.5 gramajına sahip Eti Petito besin değerinde 52,6 gr karbonhidrat, 8,1 gr protein, 34,8 gr yağ, 47,9 gr şeker ve de 1,8 gr ise lif değerleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra 6.5 gramında tam 559 kcal değeri bulunarak Eti Petito farkına dayanarak kendini göstermeye devam ettiğini dile getirmemiz gerekmektedir.

Ortada duran tüm bu özellikleri neticesinde yer verildiği zaman gerçekten de kaliteden ödün verilmeksizin tamamen beklentilerin ötesinde nitelikleri esas alınarak Eti Petito özelliğine dayanarak farkını bir kere daha ortaya koymaya devam ettiği dile getirilmesi gereken özellikler olarak her anlamda önemini bir kere daha ortaya koymaktadır. Bu da her anlamda dikkat çeken nokta olarak karşımıza çıkar.

Eti Petito 32 Gr Besin Değeri

Bitter, süt ve çikolatanın uyumuyla içindeki sürpriz kare kare çikolatalı desenleri 32 gramajıyla petito kilo aldırır mı olarak kendini göstermektedir. İşte yer verilen tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirilecek olunduğu zaman her açıdan Eti markasının güvencesine dayanarak gerçekten de beklentilerin ötesine çıkmaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekir. Tüm bu özelliklerine yönelik olarak da her anlamda çocukların vazgeçilmez atıştırmalığı olmayı sürdürür.

Kalorisi

32 gramajı 555 kcal değerine sahip olmakla birlikte 51,8 gr karbonhidrat, 8,1 gr protein, 34,4 gr yağ, 50,6 gr şeker ve 2,7 gr lif değerleriyle kendini göstermektedir. Ortada duran tüm bu özellikleri neticesinde yer verilecek olunduğu zaman her anlamda Eti Petito Ayıcık farkına dayanarak ortada duran nitelikleri olarak her anlamda yüksek oranda kalorisiyle daima güçlü ve süt ile daima kas gelişimi desteklenen bireyleri meydana getirir.

Yoruma kapalı.