Rulokat Kaç Kalori?

0 485

Ülker’in yıllar yılı geleneksel ürünlerinden birisi olmaya devam eden Rulokat yine kendine has ambalajında satışa sunulmaya devam ediliyor. Bir neslin değil yıllar boyu her neslin hazır atıştırmalıkları arasındaki yerini korumaya devam ederek Rulokat öne çıkmaktadır. İşte yer verilen bütün bu nitelikleri esas kabul edildiği zaman rulokat kaç kalori yanıtlanması gerekmektedir.

Bu Yazımızda Neler Var

Fındıklı Çikolatalı Gofret

Puro halinde ince ince sarılmış çikolatalı hazır atıştırmalıklardan birisi olarak her yaştan insanın kullanımına imkan tanıyan bu Ülker markası fast food ürünü yüksek kcal değeriyle her açıdan kilo alımını desteklemektedir. Aynı zamanda fındığın eşsiz tadını damağınızda hissetmenize olanak tanıyarak her açıdan gerçekten de önde gelen nitelikleri itibariyle karşımızdaki yerini korumaya devam eder.

48 Gramaj Besin Değeri

26,8 gr yağ

65 gr karbonhidrat

3,3 gr protein 48 gramajı ile öne çıkan besin değerlerini oluşturmaya devam etmektedir. Ortada duran tüm bu nitelikleri esas kabul edildiği zaman her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin beklentilerin ötesindeki yaklaşım tarzına dayanarak kendini gösteren hususiyet olarak her anlamda karşımıza çıkar. İşte yer verilen tüm bu özelliklerine dayanacak olunursa 48 gr’lık besin değeriyle gerçekten de fark yaratmaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekmektedir.

230 Gramaj Ülker Rulokat

5 TL satış fiyatı üzerinden hazır atıştırmalık olarak teneke boy 230 gramajı ile satışı gerçekleştirilmektedir. Fındıklı çikolatalı gofret hazır atıştırmalıklarından biri olarak yüksek kalori değeriyle her anınızda yanınızda. Üstelik yine ekonomik fiyatıyla da her neslin puro atıştırmalığı olarak ağızda dağılmaya devam etmektedir.

Kalorisi

Ülker Rulokat tam 516 kcal oranıyla gerçekten de öne çıkmaktadır. Ortada duran tüm bu özelliklerine yer verildiği zaman her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin niteliklerin ötesinde varlığını korumaya devam ederek kendini gösterir ki işte ortada duran tüm bu özellikleri açısından 516 kalori değeriyle tamamen beklentilerin ötesindeki nitelik açısından yer almaya devam eder ki tüm bu özelliklerine dayanarak her anlamda fark yaratan konular arasında bulunmaktadır. Bu özellikleri neticesinde yüksek kalori değeriyle dikkatleri çekmeye devam ettiğini dile getirmemiz gerekir.

Yorum yok
  1. Doğa diyor

    Kardeşim ne biçim metin hazırlıyorsunuz? Bu kadar karışık bir yazı okumadım ben alt tarafı çikolatayı anlatacaksın yok bu nitelikde şöyle böyle ne anlatıyosun allah aşkına yazdıktan sonra cümleleri kontrol etmiyor musunuz? tanzimat romanı mı okuduk tanıtım yazısı mı okuduk

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.