Rulokat Kaç Kalori?

Merak Edilen Rulokat Kaç Kalori

Rulokat kaç kalori? Beğenilen lezzet Rulokat, 31 kalori olmaktadır. Ülker’in yıllar yılı geleneksel ürünlerinden birisi olmaya devam eden Rulokat yine kendine has ambalajında satışa sunulmaya devam ediliyor. Bir neslin değil yıllar boyu her neslin hazır atıştırmalıkları arasındaki yerini korumaya devam ederek Rulokat öne çıkmaktadır. İşte yer verilen bütün bu nitelikleri esas kabul edildiği zaman Rulokat kaç kalori yanıtlanması gerekmektedir.

Fındıklı Çikolatalı Gofret Rulokat Kaç Kalori?

Rulokat Kaç Kalori

Puro halinde ince ince sarılmış çikolatalı hazır atıştırmalıklardan birisi olarak her yaştan insanın kullanımına imkan tanıyan bu Ülker markası fast food ürünü yüksek kcal değeriyle her açıdan kilo alımını desteklemektedir. Aynı zamanda fındığın eşsiz tadını damağınızda hissetmenize olanak tanıyarak her açıdan gerçekten de önde gelen nitelikleri itibariyle karşımızdaki yerini korumaya devam eder. Peki, Rulokat kaç kalori? açıklayalım!

1 Adet Rulokat Kaç Gram?

1 adet Rulokat kaç gram diye soran kişiler için açıklanacak olursa; Ülker Rulokat 6 gr olmaktadır.  Bunun yanı sıra Rulokat kaç kalori? Farklı gramajlardaki çikolataların kalori değerleri nedir? gibi sorularda araştırılmaktadır.  Rulokat kalori 42 gr gofret için, 217 değerine sahiptir. Metal kutu Rulokat 170 gr kalori değeri ise, 877 ‘dır.

48 Gramaj Ülker Rulokat Kaç Kalori? Besin Değeri Nedir?

26,8 gr yağ

65 gr karbonhidrat

3,3 gr protein 48 gramajı ile öne çıkan besin değerlerini oluşturmaya devam etmektedir. Ortada duran tüm bu nitelikleri esas kabul edildiği zaman her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin beklentilerin ötesindeki yaklaşım tarzına dayanarak kendini gösteren hususiyet olarak her anlamda karşımıza çıkar. İşte yer verilen tüm bu özelliklerine dayanacak olunursa 48 gr’lık besin değeriyle gerçekten de fark yaratmaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekmektedir. Peki, 48 gr Rulokat kaç kalori? 248 kalori olmaktadır.

230 Gramaj Ülker Rulokat Besin Değeri

25 TL satış fiyatı üzerinden hazır atıştırmalık olarak teneke boy 230 gramajı ile satışı gerçekleştirilmektedir. Fındıklı çikolatalı gofret hazır atıştırmalıklarından biri olarak yüksek kalori değeriyle her anınızda yanınızda. Üstelik yine ekonomik fiyatıyla da her neslin puro atıştırmalığı olarak ağızda dağılmaya devam etmektedir.

230 Gramaj Ülker Rulokat Kaç Kalori?

230 gram 1 paket Rulokat kaç kalori? Rulokat tam 1187 kcal oranıyla gerçekten de öne çıkmaktadır. Ortada duran tüm bu özelliklerine yer verildiği zaman her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin niteliklerin ötesinde varlığını korumaya devam eder. Kendini göstererek işte ortada duran tüm bu özellikleri açısından 1187 kalori değeriyle tamamen beklentilerin ötesindeki nitelik açısından yer almaya devam eder. Tüm bu özelliklerine dayanarak her anlamda fark yaratan konular arasında bulunmaktadır. Bu özellikleri neticesinde yüksek kalori değeriyle dikkatleri çekmeye devam ettiğini dile getirmemiz gerekir.

Rulokat Kilo Aldırır mı?

Rulokat Kaç Kalori
Rulokat Kaç Kalori

Pek çok kişi tarafından severek tüketilen Rulokatın, özellikle diyet yapan kişiler tarafından kilo alıp aldırmayacağı merak edilir. Yüksek dozda tüketilmediği sürece bu çikolatanın kilo aldırmayacağının bilinmesi gerekir. Bu noktada Rulokat kaç kalori ve nasıl tüketilmeli soruları gündeme gelebilir. Günde 1 adet Rulokat yemek, 31 kalori alınmasını sağlar. Bu değerin oldukça düşük olmasından dolayı günde 1 tane tüketmek sorun teşkil etmez.

BIM Rulokat Kalori Miktarı

Çoğu kişinin sıklıkla tercih edilen BIM Rulokat kaç kalori? 25 kalori değerine sahiptir. Oldukça düşük bir kalori değerine sahip olan bu çikolata herkes tarafından tüketilebilir. Çünkü 25 kaloriyi yakmak için, 5 dakika gibi kısa bir süre koşmak yeterli olacaktır.

Çizmeci Rulokat Kalori Miktarı

Çizmeci 100 gr  Wafer Master kalori miktarı 488 olmaktadır. Ayrıca bu gofret, 21 gr yağ, 70 gr karbonhidrat, 4,5 gr ise protein içeren bir besindir. Tüm bunların yanında 2,8 gr doymuş yağ oranını ve 39 g şekeri de içinde barındırmaktadır.

YouTube video

Yoruma kapalı.