SEO Analiz Google Sıralama Yarışması için Belirlenen 13.500 TL Değerindeki Ödül Hangi SEO Uzmanına Gidecek?

Seo Analiz Google Sıralama Yarışması 2022 Bilgileri!

0 15

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması katılımcıları SEO alanında kendinden bahsettiren kişilerdir. Web siteleri ile yarışan yarışmacılar hakkında bilgiler!

2022 senesi için düzenlenen yarışmaya tam 55 yarışmacı katılmaktadır. Bu 55 yarışmacının bir diğer anlamı 55 domain katılımı demektir. Yarışmaya katılmak için aranan özellik yarışmacıların web site sahibi olmasıdır. Yarışmanın kurucusu Seçkin Talanöz aynı zamanda farklı mecralarda da kuruculuk yapmıştır.

MORADAM ve SEO Analiz Facebook kuruculuğu da yapmış olan Seçkin Talanöz yarışmacılar için güzel bir altyapı oluşturmuştur. Bu alanda kendine güvenen her yarışmacı hazırladığı makaleleri ile değerlendirilecektir. Yarışma platformu Google olarak kararlaştırılmıştır.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması kapsamında belirlenen konular yarışmacılara takdim edilmektedir. Bu konular üzerinde yazılan makaleler yayımlanmaktadır. Google sıralamalarında ilk 5’e giren yarışmacılar ödüllendirilir.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması İçerisinde Yer Alan Burcualem.com Özgün ve Farklı İçerik Yapıları İle Adından Bahsettiriyor!

seo-analiz-google-siralama-yarismasi
Seo Analiz Google Sıralama Yarışması Ödülü 13.500 TL Kimin Olacak?

Burcyorumla.com diğer yarışmacı sitelere nazaran daha farklı içerikler üretmektedir. Böylece siz okuyuculara hem eğlenceli hem bilgili bilgileri bir arada sunmaktadır. Yarışma içerisinde yayımlanan ve belirlenen yazıları inceledik.

İncelemeler sonucunda 54 yarışmacının yazılarının birbirine fazlaca benzediğini dile getirebiliriz. Fakat 54 yarışmacı dışında bulunan Burcyorumla.com özgün ve kaliteli içerikleri ile rakiplerine fark atmayı başarmıştır. Yarışmacılar maddi değere sahip ödüller ile ödüllendirilirler. Bu ödülün yanı sıra derece alan yarışmacıların kazandığı bir diğer kazanım; prestijdir.

SEO yazarlığı alanında yapılan en büyük yarışmalardan biri olan yarışmanın galibi, site reklamını da yapmış olacaktır. Ününe ün katacak olan web site sahibi yazar yarışma sonucunda belirlenecektir.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Ödülleri Hakkında Detaylı Bilgi | Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak?

seo-analiz-google-siralama-yarismasi

Yarışmaya katılan ve dereceye giren yarışmacılar ödüllendirilecektir. Yarışma, 31 Mart 2022 tarihinde saatler 23:59’u gösterdiğinde sonuçlandırılacaktır. Tüm sonuçlar için herkes nefesini tutmuş merak ile beklenmektedir.

Google sıralaması ile sınanan yarışmacılardan ilk sırada bulunan galip, birinci yarışmacı 13.500 TL kazanacaktır. İkinci sırada ismini bulunduran yarışmacı 2.500 TL kazanırken, yarışmanın üçüncüsü 500 TL bir miktar kazanır. Yarışmada dördüncü ve beşinci olanlar ise 250 TL kazanacaklardır.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması tüm bu ödüller haricinde müthiş fırsatları da beraberinde sunmaktadır. Sponsorların yarışmaya verdiği katkı ve fayda sayesinde; SEO kitabı, domain adresi ve 1 yıllık Hosting tarzı ödüller de verilecektir.

 

 

 

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.