Ücretsiz Sesli Masal Dinle: En İyi Masal Kategorileri

Sesli Masal Dinle Seçeneği

Sesli masal seçeneği ile en güzel masallar dinlenebilmektedir. Serüvenden serüvene koşturan masallarla çocuklarınıza keyifli anlar yaşatabilirsiniz.

Sevgili anne ve babalar çocuğunuza bir masal okumak istiyor olabilirsiniz. Ancak aklınıza herhangi bir masalın gelmemesi muhtemeldir. Birbirinden farklı kategorilerde bulunan masallarla siz de yeni masallar öğrenebilir, çocuğunuza da öğretebilirsiniz. Unutmayın çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Her zaman mutlu bir şekilde büyümelilerdir.

Sesli Masal Seçeneği İle Macera Dolu Hikâyelere Adım Atın!

Sesli Masal
Sesli Masal

Maceradan maceraya sürükleyen, eğlendirirken öğreten masallarda artık sesli masal özelliği var! Bu sayede uykuya dalamayan, enerjisini dışarı vuramayan ve sürekli masal dinlemek isteyen çocuklar için yeni sesli masal dinle özelliği bulunur. Sizde sesli hikâye dinle seçeneğini tercih ederek çok güzel masallara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çocuklarınızı Birbirinden Renkli Müzikli Masallarla Büyütün!

Çocuklarla vakit geçirmenin en güzel yanı onlara sevecekleri masalları anlatmaktır. Unutmayın ki, çocuklar masallarla büyür. Bu yüzden tüm masallar hep mutlu sonla bitmiştir.

Çocuklarla doğru iletişim kurmak resim, sesli masal ve oyunlar sayesinde olmaktadır. Özellikle yaşanan duygu durumlarını kolay bir şekilde ifade etmek isteyen çocuklar masallardan yardım alabilir.  Sizde ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz sesli çocuk masalı dinle seçeneği ile isteğiniz ortamı oluşturabilirsiniz.

Diyar Diyar Gezdiren İç Isıtan Sesli Masal Dinle Seçenekleri Nelerdir?

Sesli Masal

Masallar kültürden kültüre değişiklik gösterse de asla kaybolmayan değerlerimizden bir tanesidir. Her biri farklı bir ders veren masallar, çocuklara yeni bir şeyler katmaktadır. Geleceğimiz olan çocuklar, internet olan her yerden sesli masallar dinleyebilme imkânı elde edebilmektedir.

1 – Ücretsiz Sesli Masal | Kral Şakir

En sevilen çocuk hikayelerinden biri olan Kral Şakir, macera dolu tam bir aile hikâyesidir. Eğlenceli zamanlar geçirmek isteyen çocuklar göredir. Ayrıca en güzel masallardan biridir. Efsane masala çocuk hikayesi dinle seçeneği ile hemen ulaşabilirsiniz.

2 – Mucizeler Şarkısı

Farklı bir kültürü anlatan Mucizeler Şarkısı masalı, kendini sıradan biri gibi görse de aslında eşsiz bir yeteneğe sahip Nabu’nun konusunu anlatır. Bu masalı 7-8 yaş masalları dinle fırsatı ile ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

3 – Klasik Masallar

Unutulmayan klasik masallara müzik, ritim ve seslendirmeler eklendiğinde, masallar çocukların asla unutamayacağı bir hâl alır. Çizmeli Kedi, Pamuk Prenses, Alaaddin, Bremen Mızıkacıları ve Kırmızı Başlıklı Kız gibi eşsiz eserlere artık bir tıkla ulaşabilirsiniz. Bu sevilen hikâyeleri masalların sesi sitesindeki uyurken masal dinle seçeneğiyle yüksek kalitede dinleyebilirsiniz.

4 – İlham Veren Masallar

Sesli Masal

Çocukların yaratıcı hayal dünyasını geliştiren ilham veren masalları tercih ederek, onlara farklı kapılar açabilirsiniz. Böylelikle eğitici masallar dinle seçeneğini http://www.masallarinsesi.com sitesi üzerinden tercih ederek, çocukların yaşadıkları üzücü olayları hızlı bir şekilde atlatabilmelerini sağlayabilirsiniz.

 

 

YouTube video

 

 

Yoruma kapalı.