Sıkı Bir Kalça İçin Yapılması Gerekenler

Sıkı bir kalça için ne kadar sıkı egzersizler yapmalısınız. Kadınların hayallerindeki ve hayranı oldukları ünlü mankenlerin ki gibi kalçalara sahip olmak o kadar zor bir iş mi?

Elbette güzel olan zor olandır ancak, bu zorluk dereyi geçene kadar sizi zorlayacaktır. Ondan sonrası ise yeşillik dolu, çeşitli ağaçlarla süslenmiş temiz ve sonsuz bir orman gibi huzur verecektir size. Bütün bu dereyi geçmek için ise, sabır ve azim sahip olunması gereken iki dosttur. Bu iki dostunuzla iyi geçinmeli ve yanınızdan bir an bile ayırmamalısınız. Bu arkadaşlarla iyi geçinmek için onların sevmediği her şeyden uzak durmak ve onların hoşlandığı işlerle meşgul olmak gerekir. Yani egzersiz yapmak ve yediklerimize dikkat etmek.

Nişastayı Bırakma Vakti Geldi

Bol balık, tavuk ve organik yumurta size tavsiye edeceğimiz ilk besinlerdir. Bu besinler sıkı bir kalça dostudur. Sıkı kalça için iyi dostlar. Tabii ki uzmanların bol su tavsiyesini uymamız gereken kurallara ekliyoruz.

Sıkı Kalça Sıfır Yağ

Sıkı kalçalar için, aldığınız besinlerdeki yağ oranını sıfırlamalısınız. Az tuz da kurallarımızdan bir diğeri. Ayrıca gazoz, kızartma ve ilginç soslardan da sakının. Ve tabii ki şekeri söylemiyoruz. Bunlarında yanında yapacağınız günlük yarım saatlik bir yürüyüş de sizin hedefinize ulaşma sürenizi kısaltacaktır. Kalça ve popo sıkılaşması için tavsiye edilecek en iyi spor ise yüzmek. Ne yürümek ne de yüzmek benim işim değil diyorsanız, o halde bol dans diyoruz.

 

Yoruma kapalı.