Soğan Suyu Kürü ile Zayıflama | 20 Günde 4 Kilo

Soğan Suyu Kürü ile Kilo Vermeye Hazır Olun!

Soğan suyu kürü zayıflamak isteyen kişiler için güzel bir seçenektir. Soğan suyu metabolizmayı hızlandırıcı özelliği olmasından dolayı, zayıflamayı kolaylaştırmaktadır. Soğanın bütün olarak tüketilmesi bir yana suyunun tüketilmesi zayıflamak açısından çok daha önemlidir. Soğana bıçak değdiği andan itibaren yararlı bütün enzimlerini kaybetmektedir. Bu nedenle soğanın suyu zayıflamak için daha önemlidir.

Soğan Suyu Kürü Nasıl Zayıflatır?

Soğan suyu çoğu kişinin uyguladığı ve olumlu sonuçların alındığı kürdür. Bu nedenle fazla kilolarından kurtulmak isteyen kişilerin bu kürü uygulamasında hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Soğan kürünün zayıflamaya olan etkisi, yağları yaktırmasından ileri gelmektedir. Soğan suyunun temel görevlerinden birisi ve zayıflamaya yardımcı olmasının sebebi, vücutta bulunan yağların parçalanmasına sebep olmaktan dolayı gelmektedir. Yağların parçalanmasına sebep olmasıyla beraber hızlı kilo verimine de sebep olacaktır. Soğan suyu kürü ile zayıflama/ 20 günde 4 kilo vermeniz mümkündür.

Soğan Suyu Kürü Ödem Atar Mı?

sogan-suyu-kuru
Soğan Suyu Kürü

Zayıflamaya karar veren çoğu insan doğum suyunun metini duymakta ve soğan suyunu içmeye başlamaktadırlar. Soğan suyu aynı zamanda çok iyi bir ödem söktürücüdür. Soğan suyunun tüketilmesiyle beraber vücuttan yer ve idrar yoluyla bütün ödemler atılmaktadır. Ödemin atılmasıyla beraber de hızlı bir kilo kaybına hazır olmalısınız. Gün içerisinde çok sık tuvalete çıkmaya başladıysanız ve yaz aylarında olduğundan daha fazla terliyorsanız soğan suyu kürü işe yaramış demektir. Vücudunuzda biriken ödem sizin daha fazla kilolu görüneceğinizden bu görüntüyü engellemek soğan suyu sayesinde olacaktır.

Soğan Kürü Nasıl Hazırlanır?

Öncelikle soğan suyu için kahverengi kabuklu soğanlar tercih edilmelidir. Soğan kürü için 5 adet kahverengi kabuklu soğana ihtiyacınız var. Soğanları soyduktan sonra yumruğunuzla kırmalı ve 2,5 litre suyun içerisine atarak, kaynatmalısınız. 10 dakika kadar kaynadıktan sonra suyunu süzmelisiniz.

Soğan Kürü Nasıl Kullanılmalıdır?

sogan-suyu-kuru

2,5 litre içerisine hazırlanan soğan kürü gün içerisinde tüketilmelidir. İlk birkaç gün içiminde zorlanabilirsiniz fakat daha sonra alışacaksınız. Soğan suyunu yemeklerden önce tüketmek, daha çabuk kilo vermenizi kolaylaştıracaktır. Her yemekten yaklaşık olarak 20 ya da 25 dakika önce tüketilmesi, iştahınızı keseceğinden dolayı kilo vermenizi hızlandıracaktır.

İlginizi Çekebilir: Kereviz Sapı Suyu Faydaları

 

Yoruma kapalı.