Sonbahar Kış Trendleri Ear Cuff Modelleri

Küpeye aştaratif olarak görülen Ear Cuff son birkaç sezondur trendler arasında yerini koruyor. Sonbahar – Kış sezonunda aksesuarlar arasında en trend parçalardan birisi olarak görülüyor. Türkçe anlamı Kulak Manşeti olan bu şıklık getiren ve küpeye benzeyen aksesuar son zamanlarda çokça kullanılıyor. Değişik renk ve modelleriyle kombinlerede uyumlu olduğundan kadınlar tarafından çokça kullanılmaya başlandı. Değişik bir hava kattığından dolayı kadınlar birisinde gördüğünden hemen kendiside aynı şeyi yapıyor ve bu şekilde bu trend yayılmış oldu. Özellikle 1990′larda çıkan Ear Cuff trendi, şimdiki zamana uyumlu olarak gelişimine devam ediyor. Zaten son kreasyonları incelerseniz artık eskiye duyulan ve her zaman eskiden ilham alınan kreasyonlar çıkmaya başladı.

Kadınlar onu kulağımıza nasıl takacağız diye genelde sorular soruyorlar, kulakta kaç delik olmalı, nasıl tutturuluyor, nasıl modelleri vari renk seçenekleri var mı diye birçok soruyla karşılaştık. Ear Cuff için kulağınızda bir delik olması yeterlidir. Kulağınızı saran bir tasarımı olduğundan fazladan kulağınıza delik açtırmanıza gerek kalmadan kullanabiliyorsunuz. Yüz güzelliğinize ekstra bir güzellik kattığından daha çok gümüş renginde olan Ear Cuff’ları tercih edebilirsiniz.


Genelde asiliği simgeleyen Ear Cuff’lar hem şık bir görüntü sağlıyor hem de şık bir görünüş kazanıyorsunuz. Genelde rockçılar kullanıyordu bu tarz aksesuarları ama zamanla değişik modeller çıktı ve herkes tarafından kullanılmaya başlandı. Daha çok taşlarla süslü modeller dikkatleri çekiyor ve daha trend aksesuarlar arasında yer alıyor. Modeller olarak ise kaplan, ejdarha, yılan ve bazı hayvan figürleri, bunun yanı sıra çiçekler ve tribal modeller ağırlıkta kullanılıyor.

 

Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 

1. Saçlarınız açıkken Ear Cuff kullanmayın, mümküse topuz yapın ve o şekilde kullanın.
2. Ear Cuff kullanıyorsanız başka aksesuar kullanmamaya dikkat etmelisiniz, küpe takmak isterseniz de küçük küpeler takabilirsiniz.
3. Yaptığınız kombine göre bir seçim yaparsanız daha iyi olur.

Yoruma kapalı.