Spor ve Egzersizler ile Manisalı Serpil 6 Ayda 23 Kilo Verdi 

0 0

Azim ve kararlılığın öneminispor ve egzersizler ile birlikte zayıflayarak gösterip bizlere örnek olan Manisalı Serpil 6 ayda 23 kilo verdi 

Günümüzde sağlıksız beslenme ve hareketsiz yaşam sonucu birçok insan kilo sorunu yaşamaktadır. Ancak bu kilolardan kolayca kurtulmak mümkündür. Bunun için iki anahtar ise şudur; azim ve kararlılık. 

Spor ve Egzersizler ile Kilo Vermek Mümkün  

kolay-diyet-listesi_spor-ve-egzersizler-ile-manisali-serpil-6-ayda-23-kilo-verdi-3

Serpil Savmaz, 54 yaşında ve 2 çocuklu Manisa da yasayan bir anne. Bir gün televizyondaki aşırı kilolu kadınların yaşamlarını ve çektiği sıkıntıları görünce kendisinin de bu duruma düşeceği korkusuyla Yunusemre Belediyesi Yenimahalle Hanımlar Lokalinde bir uzman eğitmen eşliğinde düzenli spor ve egzersiz yaparak ayda 23 kilo verdi. 

kolay-diyet-listesi_spor-ve-egzersizler-ile-manisali-serpil-6-ayda-23-kilo-verdi (2)

Büyük bir azim gayretle fazla kilolardan kurtulan Serpil Savmazyeni formundan oldukça memnun. Kendisine bu imkanı tanıyanlaraspor ve egzersizler ile zayıflamasını sağlayanlara teşekkür eden Serpil Savmaz, “Televizyonda kilolu kadınların yaşadıkları sıkıntıları görünce zayıflamaya karar verdim.

kolay-diyet-listesi_spor-ve-egzersizler-ile-manisali-serpil-6-ayda-23-kilo-verdi (5)

Sağlıklı zayıflamak adına Yenimahalle Hanımlar Lokalinde spor kursuna kayıt yaptırdım. Spor eğitmenimiz Zarife Tok eşliğinde düzenli olarak spor yaparak zayıfladım. Pandemi döneminde de dikkat ederek 6 ayda 23 kilodan kurtuldum. Bizlere bu imkanı sağlayanlara ve emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi. 6 ay size uzun geliyorsa spor yaparak 1 ayda kaç kilo verilebileceğini öğrenmek için linkteki yazımızı okuyabilirsiniz.

Azmin Zaferi : Spor ve Egzersizler ile 6 Ayda 23 Kilo Vermek  

kolay-diyet-listesi_spor-ve-egzersizler-ile-manisali-serpil-6-ayda-23-kilo-verdi
Spor ve Egzersizler ile Manisalı Serpil 6 Ayda 23 Kilo Verdi

İnsanın istediği zaman gerçekten pek çok şeyi başaracağının örneklerini her gün görmekteyiz. Bu durum kilo verme süreci içinde geçerlidir elbetteGeçtiğimiz günlerde yaşanan bir örnek, tam da bu koni ile ilgilidir. Kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde kilo veren Serpil Savmaz 6 ayda 23 kilo vererekazim ve kararlılığın çok canlı ve taze bir örneği oldu. 

kolay-diyet-listesi_spor-ve-egzersizler-ile-manisali-serpil-6-ayda-23-kilo-verdi (6)

Kilo verme sürecinde Serpil Savmaz’ı hiç yalnız bırakmayan eğitmen, spor ve egzersizler ile elde edilen bu başarıdan oldukça memnun. Konu ile ilgili yaptığı açıklamada Serpil Savmaz’ın iyi ve motive bir öğrenci olduğunu dile getiren Yenimahalle Hanımlar Lokali Beden Eğitimi Eğitmeni Zarife Tok ise sağlıklı yaşam için egzersiz programı ve sporun şart olduğunu ifade etti. 

kolay-diyet-listesi_spor-ve-egzersizler-ile-manisali-serpil-6-ayda-23-kilo-verdi (8)

Ayrıca spor eğitmeni Zehra Tok “Bizim için insanın azmi çok önemli. Sonucumuz çok güzel oldu. Serpil ablamız azmederek, spor yaparak kilo vermeyi başardı. Spor yapmak isteyen hanımlarımız Yunusemre Belediyesi Spor Kulübüne ya da hanımlar lokallerine giderek başvurabilir” ifadelerini kullandı. 

Sizde kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız, azim ve kararlılıkla sürece adım atabilirsiniz. Aklınızda nasıl başlayacağınıza dair bir plan yoksa yaza formda girmenizi sağlayacak göbek eriten egzersizler yazımızı okuyarak sürece adım atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.