Taylan Kümeli Diyeti Listesi

Hızlı kilo verdirme tekniklerinin baş adreslerinden birisi olmayı başaran diyetisyen Taylan Kümeli, zayıflamak isteyen kişilere hazırlamış olduğu özel diyet listesi ile fazla kilolarından kurtularak daha güzel görünüme sahip olmalarına da destek oluyor. Son dönem de hem erkek hem de bayanlar için artık ayrı bir dert haline gelen fazla kilolar insanları hem biyolojik hem de psikolojik bir şekilde olumsuz yönde etkiliyor.

Sağlıklı yaşamın altın kurallarını sizin için sunmuş olan Taylan Kümeli ile artık sizlerde hızlı bir şekilde zayıflama yoluna da başvurmuş olacaksınız. Taylan Kümeli Diyeti Listesi içinde besinlerin her biri uyumlu bir şekilde haftalara ayrılarak dağılmıştır. Diyet listesini uygulayacak olan kişiler de artık hiçbir şekilde zorlanma ile karşı karşıya kalmadan diyetlerini başarılı bir şekilde uygulayabileceklerdir. Üstelik 1 hafta içerisinde 3 kilo gibi imkansız ama gerçek olan kiloları da verebilmeniz sizin adınıza son derece kolay olmaya da başlayacaktır. Fakat mutlaka diyet listesinde sizden istenenleri 7 gün boyunca hiçbir şekilde aksatma yoluna gitmeden düzenli bir şekilde uygulamanız gerekmektedir.

Eğer ki acil zayıflama gibi bir nedeniniz var ise yapmanız gerekenler ise Taylan Kümeli Diyeti uygulamak olacaktır. Diyette aradığınız protein kaynağını bulabileceğiniz beslenmenin yer almış olduğunun altını çizmek isteriz. Özellikle diyetin diğer diyet türlerine göre en önemli farklarından birisi de yağ yakıcı özelliğe sahip olmasıdır. Ünlü diyetisyenin listesinde bulundurmuş olduğu besin kaynaklarını sizlerde tüketip listeye uyarak 1 hafta da 3 kilo gibi hızlı kilo verme imkanı ile karşı karşıya olabilirsiniz. Diyet listesini uygulamadan önce ünlü ve başarılı diyetisyen Olan Taylan Kümeli sizden istediği karışımı yaparak diyeti uygulamadan önce içmenizi istiyor. Karışıma göz attığımız da ise bir dilim şeklinde limon, tarçın ve taze nane karışımını hazırlayarak tüketmeniz gerekmektedir. Ardından ise Taylan Kümelinin hızlı ve kolay bir şekilde hazırlamış olduğu zayıflama listesini uygulayarak istediğiniz hızlı kilo verme eyleminizi de en iyi şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız. İşte diyetisyen tarafından hazırlanmış olan diyet listeniz.

Taylan Kümeli Diyet Listesi

Sabah Uyanınca
Sıcak su ( 1 bardak )
Limon ( 1 dilim )
Elma ( 1 dilim )
Kabuk tarçın ( 1 parça )
Elma sirkesi ( 1 çay kaşığı )

Kahvaltı
Kepekli, tam tahıllı ya da çavdar ekmeği ( 2 dilim )
Domates ( 1 adet )
Salatalık ( 1 adet )
Maydanoz

Kahvaltı Yaptıktan 2 Saat Sonra
Kayısı ( 2 adet )
Badem ( 5 adet )

Öğle
Sebze yemeği ( 1 tabak )
Kuru soğan ( 1 adet )
Domates salçası
Et ya da kıyma ( 100 gram )
Diyet yoğurt ya da normal yoğurt ( 100 gram )
Bol yeşillikli salata ( 1 kase )

Öğle Yemeğinden 2 Saat Sonra
Tost ( 2 dilim kepek ekmeği ile birlikte )
Light peynir ( 30 gram )

Akşam
Tavuk, ızgara balık ya da köfte
Bol yeşillikli salata ( 1 kase )

Akşam Yemeğinden 2 Saat Sonra
Kayısı ( 1 adet )
Diyet kefir ( 1 çay bardağı )

Yoruma kapalı.