Tofisa Tunik Pantolon Takımları 2023 Modasına Damga Vuracak!

2022 Tofisa Tunik Pantolon Takımları Nasıl Kullanılabilir?

Tofisa tunik pantolon takımları son zamanlarda oldukça revaçta olan bir tür olmaktadır. Son zamanlarda kurtarıcı parçalar arasında sayılabilecek Tofisa tunik pantolon takımları son derece güzel ve şık tasarımlara sahiptir. Bu şıklık ve rahatlık birleştiğinde ortaya görüntü olarak mükemmel, rahatlık olarak kusursuz sonuçlar çıkmaktadır.

Bu açıdan bakıldığında pantolon tunik takımları hem günlük hem de özel günlerde ilk tercihler arasında kolayca yer alabilmektedir. Tofisa tunik pantolon takımları olarak bakıldığında ise tercih edilme olasılığı bir hayli artmaktadır.

 

tofisa-tunik-pantolon

 

tofisa-tunik-pantolon
 

tofisa-tunik-pantolon

 

tofisa-tunik-pantolon

Tofisa Tunik Pantolon Takımları Model Çeşitleri!

Tofisa tunik pantolon takımları olarak bakıldığında zamana ve çoğu duruma uyum sağlayabilen takımları görmek mümkündür. İsteğe göre alt ve üst parça yani pantolon ile tunik farklı farklı da seçilebilmektedir. Bu sayede özgünlük, istenilen kombini yapma veya tamamen farklı tarzları deneme fırsatı yakalanmaktadır.

Tofisa tunik pantolon takımları internet sitesi üzerinden kombin kategorisinde bulunabilmektedir. Burada oldukça farklı tarzda ve renkte tunik pantolon takımları bulunmaktadır. Kombin önerisi olarak sunulabileceği gibi ayrı ayrı almak için de inceleme olanağı sunulmaktadır.

tofisa-tunik-pantolon

Tofisa tunik pantolon takımları kombin kategorisinde olabildiği gibi üst giyim kategorisinin gömlek tunik alanında bulunabilmektedir. Bu alanda gömlek tunik, tunik, veya daha farklı tarzlarda uzun- kısa tunikleri bulmak mümkündür. Model olarak ise:

  • Çizgili kemerli model
  • Üstten birkaç düğme şekilli model
  • Tuniğin altında ve kollarında dantel bulunan model
  • Fırfırlı model

Olarak çok kısa birkaç Tofisa tunik pantolon takımları model örneği verilebilmektedir. Daha birçok modeli de bünyesinde barındırmakta olup çiçek desenli, sade tasarımlı, üç renkli olabilecek modeller de bulunmaktadır. Burada seçim ve tercih tamamen kullanacak kişiye bırakılmaktadır.

İkili Takım Olarak Tofisa Tunik Pantolon Takımları Nasıl?

tofisa-tunik-pantolon

İkili takım olarak da kısmen adlandırılabilen bir alandır. Tofisa tunik pantolon takımları dışında etekle de tunik kombini yapımına olanak sağlayan parçalar bulunmaktadır. İkili takımlar sadece etek ve pantolonla oluşturulmayabilir. Bunlar dışında elbise ve gömlek ile yapılan kombinler de ikili takım olarak adlandırılabilir.

Tofisa tunik pantolon takımları dışında kalan elbise ve gömlek, yelek, etek ile oluşturulan kombinleri hizmete sunmaktadır. Elbise ve gömlek ile oluşturulan oldukça renkli kombinleri bulmak mümkündür. Bunun dışında yelek kullanmak isteyen kişiler yelekli, renk bütünlüğü olan kombinleri de rahatça görebilmektedir.

Tofisa Eşofman Takımları Türleri Neler?

Tofisa tunik pantolon takımları dışında eşofman takımları konusunda da birçok tarzda ürün ortaya koymaktadır. Eşofman takımları gündelik veya fazla faaliyet gerektiren aktivitelerde sıklıkla tercih edilen bir türdür. Tesettürlü kadınlar için bu tarzdaki olayları ve durumları sıkıntı yaşamayacak şekilde halledebilmek için eşofman takımları bulunmaktadır.

Tofisa eşofman takımları alt paçası büzgülü, üst parçası yırtmaçlı, normal paçalı şeklinde olabilecek takımları bulunmaktadır. Bu takımlarla her şekilde kolayca ve rahatça günlük aktiviteler yapılabilmektedir.

tofisa-tunik-pantolon

Tofisa Elbise ile Birbirinden Farklı Modeller!

Tofisa tunik pantolon takımları gibi elbise modelleri açısından da oldukça geniş skalaya sahiptir. Birbirinden model ve renk seçeneğiyle birlikte farklı farklı kombin yapımına imkan sağlamaktadır. Elbiseler tek parça olduğundan dolayı renk farkı dikkat edildiğinde kolayca kombin yapılmaktadır.

Tofisa elbise modelleri arasında farklı desenler, meyve desenli değişik tasarımlar, puantiyeli modeller, volanlı modeller, düğmeli modeller, baskılı modeller olabilmek üzere bunlardan farklı birçok modeli daha bünyesinde barındırmaktadır.

Tofisa Tesettür Kıyafetleri ile Kombin Nasıl Yapılır?

YouTube video

Tofisa tesettür kıyafetleri ile kombin şekilleri tamamen isteğe göredir. Takım olarak alınabileceği gibi tek tek parçalı olarak da kombinleme olanağı sunmaktadır. Örneğin alınabilecek bir desenli tunik ve altına giyilecek bol kumaş pantolon beden kombinini oluşturmaktadır. Altına günlük kombin için beyaz spor ayakkabı özel günler içinse kalın topuklu ayakkabı bütünlüğü sağlamaktadır. Üstüne eşarp veya şal olarak da bağlama modelleri duruma uygun olarak değişebilmektedir.

Tofisa Tunik Pantolon Takımları ile Şık Kombinler

Tofisa tunik pantolon takımları ile yapılabilecek kombinler oldukça sade olabileceği gibi son derece farklı da olabilmektedir. Takım olarak yapılabilecek iki tür tunik pantolon tunik kombin örneği şu şekildedir:

Gündelik Bir Kombin İçin

Fırfırlı ya da volanlı model tunik olarak seçildiğinde altına pantolon olarak havuç model siyah pantolon seçilebilir. Pantolon dışında etek de bu tarzdaki tunikler için uygun olabilmektedir. Seçilebilecek pileli veya kalem etek de oldukça şık olabilecektir.

Ayakkabı seçimi ise beyaz spor ayakkabıdan yana yapıldığında bir gün için kombin kolayca yapılabilmektedir. Şal bağlama şekli ise normal bağlama olabileceği gibi dolama model de yakışan modellerdendir.

Özel Günler İçin

Desenli veya taşlı model terciler arasına eklenmelidir. Bu modele double paça pantolon yakışabileceği gibi deri veya deri görünümlü etek modeli de yakışabilmektedir. Ayakkabı şekli ise bantlı ayakkabılar bu kombine uyumlu olup şal modeli olarak ipek eşarp veya hayal tül ile yapılacak modeller son derece uyumlu olabilmektedir.

tofisa-tunik-pantolon

Tofisa Elbise ile Gündelik ve Özel Gün Kombinleri!

Tofisa tunik pantolon takımları gibi elbiseler ile de günlük veya özel kombinler yapımına olanak sağlayan parçalar bulunmaktadır. Elbiseler tek parça olduğu için altına pantolon ve etek seçimi sıkıntısı olmamaktadır.

Özel Gün Kombini

Özel günler için elbisede taşlı, dantelli veya pileli modeller daha çok tercih edilebilen bir tür olmaktadır. Seçilebilecek taşlı bir siyah elbisenin altına renk farklılığı açısından kırmızı, lacivert ya da sarı renk topuklu ayakkabı ile marjinal görünümlü özel gün kombini yapılabilir. Ayakkabı rengi kırmızı seçildiğinde şal veya eşarp siyah ile kırmızıya uyabilen gri renk seçilebilir.

YouTube video

Gündelik İçin Oluşturulabilecek Kombin

Gündelik için ise desenli elbiseler ile sade/ düz renkli elbiseler daha çok ilgi odağında olmaktadır. Tofisa elbise modelleri arasından seçilecek balon kollu ve kemer detaylı elbise ile sandalet yaz kombinine son derece uygundur.

Bu elbise farklı bir mevsimde tercih edilecekse altına topuklu bot, babet ya da spor ayakkabı uyumlu olabilecektir. Şal modelinde ise arkadan bağlamalı model olabileceği gibi kelebek model de yakışabilecektir.

Tofisa Beden Tablosu Nasıl?

Beden tablosu kıyafet seçiminde mutlaka bakılması gereken bir noktadır. Bazı kumaş yapılarında beden aralığı oldukça değişip, şekillenmektedir. Kumaş yapısına göre normal bedenden en az 2 beden büyük beden seçimi yapılırken bazı kumaşlarda beden büyük beden aksine küçük beden tercih edilmektedir.

Tofisa tunik pantolon takımları, elbise, tunik ve pantolonlarda beden aralığı 36 bedenden başlayıp 48 bedene kadar ulaşabilmektedir. 36 beden small (S) ölçüsündeyken 48 beden 4XL ölçüsündedir. Kıyafetin kesimi, kumaş yapısı, kıyafetin modeli bedeni etkileyen önemli unsurlardandır.

Tofisa Tesettür Ürünleri Hangi Kumaşlardan Üretilmekte?

Tofisa tesettür giyim kıyafetlerinde birkaç kumaşın karışımından yararlanabilmekte olup tek bir kumaştan üretilen ürünleri de alıcısına sunmaktadır. Tofisa tunik pantolon takımları genel olarak polyester, viskon, likralı, cotton kumaşlardan oluşmaktadır.

Elbiselerde ise polyester, pamuk, viskoz, saten başta gelmek üzere daha birçok kumaş türü kullanılmaktadır. Tofisa tunik pantolon takımları dışında pantolon kumaşları ise pamuk, polyester, kot olarak çeşitlenip, şekillenebilmektedir.

Tofisa Markasında Kampanyalar Nasıl Olmakta?

Tofisa markası müşterilerini memnun edecek şekilde birçok kampanya ve fırsatı sunmaktadır. Saatlik indirim, hoş geldin kuponu, sepette indirimli ürünler, ne alırsan … TL, 1 alana 1 bedava fırsatları şeklinde oldukça cazip ve uygun indirimleri bulunmaktadır. Kapıda ödeme fiyatları veya tunik pantolon kargo bedava şeklinde imkanlar da sunabilmektedir.

Bu indirimler takip edildiği takdirde bütçeyi zorlamayan ve cüzi bir miktar ödeyerek fazla parça kıyafete sahip olma fırsatı yakalanmaktadır.

tofisa-tunik-pantolon
Tofisa Tunik Pantolon Takımları

Tofisa Sipariş Nasıl Verilir?

Tofisa tunik pantolon takımları, etek veya sadece tunik olarak sipariş verilmek istenildiğinde Tofisa internet sitesi veya Trendyol, Hepsiburada gibi büyük internet alışveriş siteleri de tercih edilebilir. Seçilen siteden ödemeyi nakit veya kartla seçeneği seçildikten sonra Tofisa tunik pantolon takımları ya da seçilen ürün kısa bir süreçte elinize ulaşacaktır.

Tofisa Sipariş Süreci Nasıl Olmakta?

Tesettür giyim siteleri arasında en popüler olanlardan biri olan Tofisa sipariş süreci genel hatlarıyla internet sitesinden takip edilmektedir. Sipariş hazırlanma aşamaları, kargo durumu gibi pekçok bilgiyi alıcısına sunmakta olup, endişeye mahal bırakmamaktadırlar.

7-10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Bu süreç kargo firmasına göre değişebilse de tahmin bu yöndedir. Buna ilave olarak toptan satış imkanı da sunmakta olup, butikler veya çoklu alıcılar için bu hizmeti de sunmaktadır.

Sipariş aşamasında sıkıntı yaşayan alıcılar bulunmakla birlikte bu sorunlar kısa sürede çözüme kavuşmuştur. Kargo karışıklığı, ürün değişikliği veya iade gibi durumları kolayca yapıp, hızlıca sorunlara çözüm bulunmaktadır. Bununla beraber eksik ürün gönderimi gibi olaylar yaşandığında da yine bu soruna en hızlı ve en güvenli şekilde çare bulunmaktadır.

YouTube video

Yoruma kapalı.