2022 Youtube Premium Kampanya Paketleri

Youtube Premium Paketleri

Youtube Premium kampanya modelleri ile daha uygun fiyatlandırmalarla uygulamayı kullanmaya ne dersiniz? Günümüzde farklı markalar ile yapılan işbirliği sonucunda siz de bu fırsatı yakalayabilirsiniz. Youtube Premium paketine erişmek için kullandığınız diğer marka ve firmaları bu aşamada aktif hale getirebilirsiniz. Aynı şekilde yeni bir firma ile ilgili hizmet alacağınız zaman Youtube Premium kampanya örneklerine göz atarak hareket etmeniz de mümkün.

Youtube Premium Nedir? Youtube Music Premium Avantajları Neler?

youtube-premium-kampanya
Youtube Premium Kampanya

Her ne kadar yaygınlaşsa da birçok kişi tarafından Youtube Premium hakkında bilgi edinememektedir. En temel tanımıyla Youtube premium veya Youtube music premium Google Play tarafından indirilen Youtube’un üst versiyonudur. Standart ve hazır halde bulunan uygulamanın ödemesinde avantajları bulunmaktadır. Spotify ödeme yaptıktan sonra nasıl bazı özellikleri alabiliyorsanız, Youtube Music ile bu avantajı elde edebilirsiniz.

Daha önce Youtube Music kullanmadıysanız bazı avantajları hakkında bilginiz olmayacaktır. Abonelik ücreti sizden alındıktan sonra değişiklik yapma hakkını kullanmadığınız takdirde şu özellikleri kazanırsınız:

  • Kesintisiz müzik dinleme imkânı,
  • Youtube’un özel içeriklerine erişim sağlama,
  • Reklamlarla bölünmeyen ve sürekli akış sağlayan video içerikleri,
  • İndirdiğiniz içeriklere internetsiz ortamda da izleyebilme,
  • Youtube Music ile sadece müzik alanında gezinebilme,
  • Arka planda videonun oynatılması gibi unsurlar mevcuttur.

Youtube premium kampanya kapsamında işte bu özelliklerin keyfini çıkarın! Daha önce Youtube müzik abonesi olmamış kişiler kampanyaya dahil olacaktır. Kimi firmalar önceden kayıt oluşturanlar için kampanyaya dahil değildir notu düşecektir. Bu yüzden anlaşma metninde şartlar açıkça belirtilmesi gereklidir ancak deneme sürecine geçmeden siz de bilgi edinebilirsiniz.

Youtube Premium Paketleri Nelerdir?

youtube-premium-kampanya

Youtube Premium kampanya içerisinde yer alıp kampanya dışı da almak isteyenlere birden fazla paket bulunmaktadır. Her bir paketin ödemesi de değişiklik gösterir. Standart abonelik ücreti ile öğrenci paket ücreti farklılaşmaktadır. Paket ücreti sizden otomatik alınmadan önce paketlere ve özelliklerine dikkat ederek herhangi bir işlem yapmanız gerekir. Youtube Premium paketleri şu şekildedir:

  • Standart aylık paket,
  • Tek ödemeli yıllık paket,
  • Öğrenci Youtube paketi bulunmaktadır.

Youtube Premium Kampanya 2022 Fırsatları Hangileri?

Güncel Youtube Premium kampanya farklı firmalar tarafından sağlanmaya devam etmektedir. Enpara Youtube Premium paketleri gibi Türk Telekom ile Turkcell, Super Online gibi tüm markalar tarafından hediye olarak şu anda Youtube Premium kampanya önerileri sunuluyor. İşte o kampanyalar hakkında bazı bilgiler.

1 – Enpara Youtube Premium Kampanyası

Enpara kampanya örnekleri ile müşterilerine büyük memnuniyet sağlamaya devam etmektedir. Youtube promosyonuna katılmamış olan bireylere Youtube Premium veya Google Play müzik abonesi olma imkanı sağlıyor.

Enpara ya da QNB Finansbank kredi kartı üzerinden en az 2 aylık faturası olup aylık en az 1500 TL kredi kartı ekstresi olanlar yararlanabiliyor. Youtube, Google Müzik ve Enpara Netflix dizi kampanyası 2022 yılında geçerli. Bu uygulamalar üzerinde yapacağınız harcamaların %50’si banka tarafından karşılanıyor.

2 – Türk Telekom Youtube Premium Kampanya Fırsatı

youtube-premium-kampanya

Türk Telekom Premium paketlerine gelen müşterilerine Youtube Premium ayrıcalığı tanıyor. Eğer numaranızı Türk Telekom’a taşırsanız, aldığınız paketler karşılığında 3 ay ücretsiz deneme imkânı kazanabilirsiniz. 16 Ekim 2023 yılına kadar kampanya devam ediyor. Türk Telekom Premium paketlerine geçtikten ilk 30 gün içinde YOUTUBE yazıp 5555’e gönderirseniz kampanyaya dahil olabilirsiniz.

3 – Vodafone Youtube Premium Avantajı

Vodafone sadece numara taşıyanlara değil, halihazırda Vodafone kullananlara Youtube Premium kampanya fırsatı sunuyor. Vodafone Mobil Ödeme aracılığıyla elde edilecek olan Youtube Premium, Youtube Müzik ve Youtube Katıl paketlerini alırsanız, Vodafone tarafından 25 TL indirim kazanabilirsiniz! KATIL ABONE yazıp 2020’ye göndermeniz yeterlidir.

4 – Turkcell Süper Online Kampanyası

Turkcell 31 Aralık 2022 tarihine kadar Süper Online internet paketlerinden belirli olanlara geçiş yapanlara Haziran 2023 yılına kadar 3 aylık ücretsiz Youtube Premium paketi sunuyor. Google hesabı bulunan bireyler aldıkları internet paketi sonrası Turkcell hat üzerinden T SMS ile kod almalıdır. Daha sonra aynı hat üzerinden YOUTUBE boşluk gelen kodu yazıp 2200’a atması yeterli olur.

5- Akbank FAV

youtube-premium-kampanya

Akbank FAV müşteri olan 18-26 yaşındaki öğrencilere Youtube Premium kampanya imkânı sunuyor. Akbank Mobil aracılığıyla Akbank FAV’a katılabilirsiniz. Akbank kartı ile Youtube ödemesi yapan öğrenciler, öğrenci paketi kapsamında indirim kazanacaktır. Her ay bir kere kullanım imkânı sağlanmaktadır ve kişiye özeldir. Alınacak indirim tutarı maksimum 19,5 TL’dir.

6 – Tosla Youtube Premium Kampanya

Tosla kartına sahip olan bireyler kısa sürede Youtube Premium avantajından faydalanabiliyor. Ödemesini Tosla kartı ile gerçekleştiren bireyler %50 indirim fırsatını yakalıyor. Hem %50 indirim hem de Tosback 10 TL kazanılabilmektedir. İadeler Tosba kart üzerine yapılır, 5 TL iade ve üzeri ödemelerde %50 indirim sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Yoruma kapalı.