Gizlilik Politikası

modaozeti.com da kişisel verilerinizin korunmasına ve kişisel mahremiyetinize ayrıca önem vermekteyiz. modaozeti.com da kişisel verilerin güvenliği korunmakta olup hiçbir kişisel bilginin 3. Şahıslar ile paylaşılması söz konusu değildir.

modaozeti.com da yer alan içerikler altındaki tüm yorumlar ve yorum ile paylaştığınız tüm bilgiler internet ortamına açık olduğu için çeşitli tarayıcılar ve arşiv siteleri tarafından arşivlenebilmektedir.

Kullanıcı Verilerinin İşlenmesi

modaozeti.com sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımıza daha iyi hizmet sunabilmemiz için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler ile ziyaretçiler ile ilgili istatistik veriler toplanıyor olup bu veriler sadece hizmetimizin daha da iyileştirilmesi amacı ile kullanılmaktadır. Hiçbir şekilde elde edilen bu verilerin 3. Şahıs ve kurumlar ile paylaşımı yapılmamaktadır.

Üyelik İle Elde Edilen Kişisel Veriler

modaozeti.com üyelik sırasında isim soyisim bilgisi dışında cinsiyet, e-posta adresi, telefon ve adres bilgilerini isteyebilmektedir. Bu bilgilerin istenme sebebi ileri ki dönemlerde hesap güvenliğinin sağlanması haricinde kişiye özel haber ve kampanya duyurularının yapılabilmesi amacını taşımaktadır. modaozeti.com da üye olan herkes modaozeti.com gizlilik politikası yönergelerini baştan kabul etmiş sayılmaktadır.

Üyelik İle Elde Edilen Kişisel Verilerin Kullanımı

modaozeti.com da üyelik hesabı oluşturulması sırasında verilen tüm kişisel bilgiler, web sitemizin veritabanında saklanıyor olup kişisel verilere erişim sadece kullanıcı ve modaozeti.com da teknik ekibi tarafından sağlanabilmektedir.

modaozeti.com üyelik ile elde edilen kişisel bilgilerin açık bir şekilde yayınlanması, 3. Şahıs kişi ya da kurumlar ile paylaşımı yapılmamaktadır. modaozeti.com olarak kişisel verilerin korunması yönünde azami bir gayret gösterilmektedir.

Diğer Sitelere Yönlendirme Bağlantıları

modaozeti.com  içerisinde bulunan yönlendirme bağlantıları ile diğer sitelere erişim sağlamanız halinde bu sitelerde uygulanan kişisel verilerin korunması politikası ve kişisel mahremiyet hususunda modaozeti.com sorumlu değildir.

Her sitenin gizlilik politikası ve kişisel verileri yayınlama, paylaşma ve saklama politikası farklı olduğu için erişim sağladığınız sitenin gizlilik politikasını okumanızı tavsiye ederiz.

Kullanıcılara Gönderilen Bilgiler Hakkında

modaozeti.com tarafından üyelere, ziyaretçilere ve yorum yapan kullanıcılara bildirim, haber postası, üyelik onayı ya da üyelik şifresi gibi tüm gönderiler için e-posta gönderme hakkını saklı tutmaktadır. Web sitemiz tarafından gönderilen e-postaların artık gönderilmesini istemediğiniz takdirde modaozeti.com üyelik, e-posta sisteminden çıkış yapabilirsiniz.

Çıkış yapmanıza rağmen modaozeti.com ’ dan hala bir e-posta alıyorsanız lütfen “İletişim“ sayfamızdan iletişime geçiniz. Talebiniz en kısa sürede cevaplanacaktır.

modaozeti.com Gizlilik Politikası Geçerliliği

modaozeti.com da elde edilen tüm verilerin amacı sizlere çok daha iyi hizmetler sunmamız içindir. modaozeti.com gizlilik politikası çerçevesinde web sitemize erişim yaptığınız da gizlilik politikası kurallarımız geçerlilik kazanmaktadır.

 

UYARI
“modaozeti.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı site sahibine aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”