Kozmetik Siteleri İçin En İyi E-Ticaret Paketleri!

En İyi E-Ticaret Peketleri

En iyi e-ticaret paketleri ürünlerinizi internet ortamında satmanızı sağlayan ve kolaylaştıran bir yazılım sistemi olarak bilinir. E-ticaret paketleri zaman ve maliyeti minimuma indirir. Ticimax’ın e-ticaret paketleri arasından ihtiyacınıza göre seçimlerini yaparak aynı gün sitenizi açmanız mümkün.

E-ticaret siteleri internet üzerinden alış – satış işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar.  E-ticaret sitesi fiyatları ise yıllık olarak ödenir. Yapılan sözleşmeler bir yıl geçerlidir. Bir yılın sonunda lisansınız yenilenir ve bir yıllık yenileme bedelini ödeyerek sitenizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Yıl içerisinde duyurulan yazılım güncellemelerinin bazı özellikleri ücretsiz olarak paketlere yansımaktadır.

1- Kozmetik Sektörünün En İyi E Ticaret Paketleri İçerisinde Yeri Nedir?

en-iyi-e-ticaret-paketleri
En İyi E-Ticaret Peketleri

İnternet kullanımının hayatımızda büyük bir yere sahip olmaya başlamasıyla dijital alışveriş de yaygınlaştı. Bununla birlikte birçok firma da internet üzerinden satış gerçekleştirmeye başladı. Kozmetik markaları da internetten faydalanarak başarılı satışlar gerçekleştiriyor.

İnternette kozmetik satışı yapılırken dikkat edilmesi gereken ilk husus ürün yelpazesi oluşturmaktır. Bunun sebebi internet satışlarına devam eden birçok firmanın ürün satışı yaparak internetten gerçekleştirecek satışları için zamandan kaynaklanıyor. Ürün satışını gerçekleştirirken ilk olarak hangi ürünlerin satılacağı düşünülmeli. 

Hangi ürünün satılacağı düşünülürken rakip firmaları göz önünde bulundurup iyi bir analiz yaparak ürün seçiminin gerçekleştirilmesi daha sağlıklı olacaktır. Birçok firma e-ticaret faaliyetleri yapmaya başlarken analiz sürecini göz ardı ediyor. Bu durum da firmaların ne kadar emek verseler de uzun süreli bir başarıya ulaşmasına engel oluyor.

Bu yanılgıya düşmemek için satmak istediğiniz ürünün hangi firmalar tarafından satıldığını, ürününü tanınma derecisini, satıl sürecinin nasıl değerlendirildiği ve rakip firmaların olduğu pazarlarda yer almak için neler yapmanız gerektiğini düşünerek hareket edilebilir. Böylece rakip firmaları daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. 

Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise tedarik kısmı. İnternetten satış yaparken ürünlerin satın alınacağı birçok firmaya ihtiyaç olacak. Bu nedenle satışlara başlamadan evvel tedarikçileri arayıp bir çevreye sahip olunmalı. Tedarikçi aranırken birden fazla firmayla görüşmek daha garanti bir adım olacaktır. Tedarikçiyi seçerken güvenilir ve uygun fiyatlı bir firma olmasına özen gösterilmeli. Çünkü tedarikçilerin verdiği hizmetler farklılık gösterip alınacak ürünün fiyatını etkileyebilir.

2- En İyi E-ticaret Paketleri Yapan Firmalar Nelerdir?

en-iyi-e-ticaret-paketleri

Dijitalleşmeye birlikte online alışverişin öne çıkmasıyla birlikte e ticaret ile ilgilenenlerin de sayısı gün geçtikçe artmaya başladı. Ürün satmak ve geniş bir kitleye ulaşmak isteyenlerin bir e ticaret sitesine sahip olması gerekmekte. En iyi e-ticaret paketleri yapan firmalar sayesinde siteniz kısa sürede hazır hale gelecektir. Böylelikle güvenilir bir alış – veriş deneyimi yaşamaya başlamak mümkündür.

a. Zohi

En iyi e-ticaret paketleri bulunan firmalardan birisi olan Zohi altyapılı e ticaret paketlerinde; WP E-Ticaret, Idea Entegre, Idea Platinium, Special Omni olmak üzere dört paket seçeneği bulunuyor. Sadece Ideasoft paketlerinde peşin fiyatına 9 taksit bulunuyor. Kendi ihtiyacınıza göre seçeceğiniz her bir pakette indirim fırsatı yakalayabilirsiniz. 

b. Ideasoft

En iyi e ticaret paketleri satan firmalardan birisi olan Ideasoft altyapılı akıllı e ticaret paketlerinde; Lite, Pro, Entegre, Enterprise, Platinium; plus e-ticaret paketlerinde ise; Platinium+, Elite+, Premium+, Custom+ olmak üzere iki ayrı kategoride toplam sekiz paket seçeneği bulunuyor. Tüm paketlerde peşin fiyatına 12 taksit imkanı bulunuyor.

c. Ticimax

En iyi e ticaret paketleri bulunan firmalardan birisi olan Ticimax altyapılı e ticaret paketlerinde; Soft, Plus, Special, Special Extra ve Spacial Omni olmak üzere dört paket seçeneği bulunuyor. Bunlar içerisinde tüm paketlerde peşin fiyatına 12 taksit bulunuyor. 14.000+ işletmenin tercih etmesiyle kalitesini ve güvenini tescil ettirmiş bulunuyor.

d. T-soft : En İyi E-ticaret Paketleri

En iyi e-ticaret paketleri satan firmalardan birisi olan T-soft altyapılı e ticaret paketlerinde; Starter, Plus, Active ve Clever olmak üzere dört paket seçeneği mevcut. Bilinen birçok markanın referansına sahip olmasıyla bilinen T-soft, uygun fiyatlı olmasının yanı sıra oldukça güvenilir bir altyapı sistemine sahip olmasıyla bilinmekte.

3- En İyi E-ticaret Sitesi Fiyatları Ne Kadardır?

en-iyi-e-ticaret-paketleri

En iyi e-ticaret paketleri barındıran sitelerin kurulum maliyetleri istenilen özelliklere göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda ürün tedariği, kargo ve ödeme sistemleri ile anlaşma, paket seçimi ve sektör farklılığı gibi noktalarda maliyet değişiminde rol oynar. 

En İyi E-Ticaret Paketleri İçerisinde Ücretsiz Olanlar Var Mıdır?

En iyi e ticaret paketleri sitelerini incelemek için 15 günlük bir demo sürümünüz bulunuyor. Bu şekilde en uygun ve en iyi e-ticaret paketleri içerisinde bulunan site altyapılarını inceleme ve detaylı bilgi edinme fırsatı bulabiliyor ve ihtiyaca göre karar verebilme şansı yakalanıyor. Belli dönemlerde e-ticaret paketlerinde fiyat kampanyası oluyor. Daha fazla bilgi için web sitelerini ziyaret etmek ve yakından takip etmek gerekiyor.

Editörün Önerisi : Google Trends Türkiye

Yoruma kapalı.