En Güzel Victoria Secret Parfümleri Nelerdir? İşte En İyi 7 Victoria Secret Parfümü!

En Güzel Victoria Secret Parfümleri Nelerdir?

Güzel bir kokuya sahip olmak ve çevrenin dikkatini çekmek isteyen bireylerin Victoria Secret parfümleri ilk tercihler arasında yer alır. Dünyaca ünlü markanın sektörde ilk olarak iç çamaşırı ile yer almasından sonra erkek ve kadın parfümü ile de dikkat çektiği görülüyor. Kullanıcılar tarafından yapılan Victoria Secret parfümleri yorum sayısı ve içerikleri de kadın parfümleri alınması konusunda teşvik edici oluyor.

YouTube video

Victoria Secret parfümleri en güzeli seçilerek tende güzel bir bütünlük elde edilmesi hedeflenenler arasında yer alıyor. Her bireyin parfümden beklentisi farklıdır. Kimi ağır ve kalıcı kokulardan hoşlanırken kimi bireyler ise ferah, kalıcılığı konusunda iddialı olmayan parfümlere yönelebiliyor. Victoria Secret parfüm içeriği bu yönde farklılaşıyor. Her müşterinin talebi karşılayacak çeşitlilikte ortaya konuyor.

Victoria Secret Parfümleri Nelerdir? İşte Victoria Secret Parfüm İsimleri!

Satışa sunulan Victoria Secret parfümlerinin sayısı oldukça fazladır. Markanın parfüm konusunda ortaya koyduğu faaliyet ise takdire şayandır. Kullanıcıların ve bu alanda değerlendirme yapan insanlar sayesinde birçok ödül aldığı da görülmüştür. Victoria Secret parfümleri yorum açısından bu noktada övgüleri almaktadır. Victoria Secret parfümleri en güzeli ise kişiden kişiye değişebilmektedir.

1- Victoria Secret Parfümleri Baş Tacı: Bombshell Edp!

Kullanıcıların Victoria Secret parfüm yorumları arasında belki de en çok öneri olarak gördüğü parfümlerinden birisidir. İnternet üzerinde de çevre içerisinde de kullanım sayısı fazla olanlardan sadece bir tanesidir. Parfümü bu kadar ünlü kılan ve Victoria Secret parfümleri yorumları içerisinde güzel dönütlere sahip olmasının altında markanın ödüllü iki parfümünden birisi olmasıdır.

en-guzel-victoria-secret-parfumleri-nelerdir
Victoria Secret Parfümleri

Victori Secret parfüm türleri arasında bulunan ve hatta baş tacı olarak gösterilen Victoria Secret Bombshell, fresh koku arayanlar için en uygun olandır. Kokunun kalıcığı hakkında yapılan Victoria Secret parfüm Ekşi Sözlük yorumları bulunur. Belirtilene göre kalıcılığı 3-4 saat ile sınırlıdır. Ancak temiz ve ferah koku isteyenler için oldukça uygundur. 100 ML fiyatı 790 TL olarak satışa sunulmuştur.

2- Eau So Sexy

en-guzel-victoria-secret-parfumleri-nelerdir

Victoria Secret parfümleri en güzeli arayışında olan kişilerin seksi bir kokuya sahip olmasını sağlayacak sezon yeni ürün parfümlerindedir. Oldukça iddialı bir şekilde satışa sunulan ürün, kullanıcıların tercihleri arasında yerini almaya başladı. İçeriğinde vanilya özü bulunan parfüm ağır bir içerik sunmuyor. Kadınsılığını ortaya koymak isteyenlerin tercih etmesi gerekenler arasındaki parfümün satış fiyatı 100 ML 799 TL olarak belirtiliyor.

3- Just A Kiss

en-guzel-victoria-secret-parfumleri-nelerdir

Victoria Secret parfümlerinin içerisinden hafif kokuları isteyen bireylerin tercihleri arasında bulunabilecek kokulardan birisidir. Yeni sezon için tanıtılan bu koku içerisinde çiçek kokularını barındırıyor. İsminden de anlaşılacağı üzere öpücük ile tarif edilen bu koku baştan çıkarıcı bir özelliğe de sahip! Parfüm ile teninizde buluşma sağladığınız da kalıcılığını kokuyu hapsedeceğinizi iddia ediyor. Victoria Secret vücut spreyi 250 ML 289 TL üzerinden satışa sunuluyor.

4- Secret Crush

en-guzel-victoria-secret-parfumleri-nelerdir

Victoria Secret ödüllü parfüm olarak satışa sunulan diğer bir içeriğidir. Daha havalı bir koku tercih etmek isteyenlerin edp kadın parfüm baş tacıdır. Victoria Secret parfümleri yorum incelendiğinde meyvemsi kokuları ile kullanıcıları mest etmiş görünüyor. Çiçek kokularındansa daha hoş meyve kokularını tercih edenlerin yöneldiği ürünlerin başındadır. Satış fiyatı ise 250 ML için 168 TL olarak belirlenmiştir.

5- Very Sexy

en-guzel-victoria-secret-parfumleri-nelerdir

Hafif kokulardan sonra Victoria Secret parfüm çeşitleri arasında ağır kokulardan hoşlananların tercihinde ürün yer alıyor. İsminden de yola çıkarak kadınlara seksilik katmayı ve karşı cinsi baştan çıkarıcı bir kokuya sahip olduğuyla pazarlanıyor. Victoria Secret parfümleri yorum açısından ise kullanıcılar ikiye ayrılıyor. Kimi bireyler Victoria Secret parfümlerinin en güzeli olarak adlandırırken kimi bireyler çok yoğun Hindistan cevizi kokusundan dolayı eleştiriyor. 100 ML 799 TL üzerinden satışa sunuluyor.

6- Secret Love

en-guzel-victoria-secret-parfumleri-nelerdir

Edp 100 ML tercih etmek isteyen ancak bu kokunun almaya değecek olmasını isteyenlerin ilk sıralarında yer alır. Secret Love tanıtımında Victoria Secret meleklerinin parfüme ilham olduğu gösteriliyor. İçeriğinde ardıç ve kayısı ağacı özleri bulunuyor. Bunun yanı sıra erkek kokusunun da bulunmasını isteyenler için ‘erkek tişört kokusu’ olarak adlandırılan firmaya özel bir koku da bulunmaktadır. Victoria Secret parfümleri en güzeli olarak belirtenlerde bulunmaktadır.

7- Rebel Edp

en-guzel-victoria-secret-parfumleri-nelerdir

Victoria Secret parfümleri arasında tercih edilmesi muhtemel ve en çok satışı yapılanlar arasında Rebel bulunuyor. Edp kadın parfüm tercihleri arasında bulunmasının altında yatan sebeplerden birisi kalıcı kokuya sahip olmasından kaynaklanıyor. Çiçeksi koku sevenlerin göz bebeğidir. Ancak bu çiçeksi koku ‘asi’ olarak tanımlanmıştır. Çiçeklerin esintisi ve kalıcılığı bu anlamda etkilidir.

Victoria Secret Parfüm Orijinal Nasıl Anlaşılır?

Victoria Secret parfümleri en güzeli seçilmesi hedeflenirken kullanıcıların en çok tereddüt ettiği nokta orijinal olup olmaması noktasıdır. Satışını gerçekleştiren ülke içerisinde sayısız firma bulunmaktadır. Ancak parfüm sektörü içerisinde doldurma ve sahte parfümlerin yer aldığı bilinmektedir. Tercih noktasında orijinal olan parfümü seçebilmek adına dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunur.

en-guzel-victoria-secret-parfumleri-nelerdir

Victoria Secret parfümleri orijinal olup olmadığı açısından dikkat edilecek unsurlar:

  • Satın alınacak firmanın güvenilir olması,
  • Paketleme ve ambalaj kalitesi,
  • Parfümün kalıcılığı,
  • Parfüm paketi içerisinde yer alan orijinal olduğuna dair kart olmaktadır.

Daha önce Victoria Secret parfümleri yorum yapan kişilerin de önerileri doğrultusunda doğru noktalar bulunabilir. Öneri ise mağazasından doğrudan Victoria Secret kadın parfüm ya da erkek parfüm satış yapılmasıdır. E-ticaret sitelerinden sepete ekle ve ücretsiz kargo seçenekleri ile de alınabilir.

Kadın ya da erkeği kokusu özel kılar! Belirlediğiniz bir parfümü yıllarca kullanırsanız çevreniz tarafından koku ile özdeleşir ve özel olursunuz. Koku kadar kişilerde kombinleriniz ile izlenim bırakabilirsiniz. Kışın tercih edebileceğiniz etek kombinleri bu konuda size yardımcı olacaktır. En Güzel Kışlık Etek Kombinleri yazımıza bakarak fikir elde edebilirsiniz!

 

Yoruma kapalı.