Birbirinden Şık Altın Beştaş Yüzükler

2022 Altın Beştaş Yüzük Modelleri Hangileri?

Beştaş yüzükler her zaman zarafeti ve şıklığı temsil eder. Durum böyle olunca da hediye için yönelim genel olarak beştaş yüzüklere doğru gerçekleşir. Özellikle son yıllarda sitemizde yer alan yüzükler arasında daha çok beştaş modeller ön plana çıkarlar.

Beştaş yüzüklerin pek çok farklı model ve içeriği söz konusu olduğu için model araştırması yapmak gerekir. Bu şekilde en doğru ve en uygun olan beştaş modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle altın beştaş son zamanlarda evlenme teklifi ve nişan gibi organizasyonların vazgeçilmez yüzüklerinden biri haline geldi.

Göz Alıcı Altın Beştaş Modelleri

Altın beştaşlar her zaman göze çarpan modeller arasında yer almıştır. Altı beştaşların pek çok farklı çeşidi söz konusu olduğu için özellikle şekil bakımından en dikkatli şekilde tercih edilmesi gerekir. Eşinize ya da annenize böyle bir yüzük alırken tam tur olmasına da dikkat edin. Altın beştaş modelleri pek çok farklı yelpaze ile karşımıza çıkar. Hem geniler için hem de daha orta yaşlılar için olan modelleri mevcuttur.

Altın Beştaş Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Altın beş taş alacak olan kişilerin pek çok konuya dikkat etmesi gerekir. Özellikle model bakımından eşinizin ya da arkadaşınızın zevkine en uygun olan modeli tercih etmelisiniz. Sitemizde yer alan altın yüzük modellerimiz de herhangi bir çizilme ya da matlaşma durumu söz konusu olmasa da düzenli bir şekilde bakım yapmanız daha iyi bir sonuç elde etmenizi sağlar. Ilık su ile altın beştaşınızı durulamak bile eskimesini engelleyerek daha dikkat çekici görünmesini sağlar.

Altın Beştaş Yüzüğün Anlamı Nedir?

Pırlanta alışverişi yapacak olan kişilerin ilk olarak hangi taşın ne anlama geldiğini öğrenmesi gerekir. Pırlata yüzükler genel olarak evlenme teklif ive nişan gibi durumlarda tercih edilir. Şu gibi anlamları vardır;

  • Beştaş olan pırlanta yüzükler evlilik yıldönümünün ilkinde huzur ve mutluluğu temsil eder.
  • Aşk,
  • Sadakat,
  • Bereket,
  • Evliliğin güzelliği gibi anlamları da ifade eder.

Bulunan modellerimiz arasından eşinizin zevkine en uygun olan modeli tercih etmeniz gerekir. Böylece çok etkileyici bir hediye tercihi yapmış olursunuz.

altin-bestas
Altın Beştaş

Beğeni Toplayan Altın Beştaş Yüzük Fiyatları 2022

5 taş yüzükler hem altın hem de silver şeklinde karşınıza çıkar. Her ikisi de kaliteli olması ile ön plana çıkarken, en çok beğenilen model altın şeklinde olan beştaş yüzük modelleri olur. Altın beştaş fiyatları modellere bağlı olarak değişiklik gösterir. Taş boyutunun artması ile birlikte fiyat konusunda da artış durumu meydana gelir. Son zamanların en çok beğeni toplayan yüzüğü altın modellerdir. Yüzük modellerimizde herkese uygun olacak fiyatlara rastlamanız mümkündür.

Altın Beştaşlarınıza Nasıl Bakım Yapmalısınız?

Altın beştaşların sürekli kullanımı ile birlikte taşların yuvalarında sorun meydana gelebilir. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak adına düzenli olacak şekilde beştaşların bakım ve onarımını yapıyoruz. Taşlarda yaşanan çizilme gibi durumlarda da onarım işlemini çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Sizler de evde bir su bardağı suyun içerisine bir yemek kaşığı kadar karbonat koyup karıştırarak bakımını yapabilirsiniz. Bu suyun içerisine altın beştaşınızı koyup bir süre bekletip yıkayın. Daha sonrasında beştaşın çok daha parlak olduğunu göreceksiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sitemizde yer alan takılar ile ilgili en çok sorulan sorular arasında garanti olup olmadığı konusu yer alır. Garanti imkanı sayesinde en etkili sonucu ortaya çıkarıyoruz. Altın beştaş yüzük modelleri arasında hangi modelin tercih edilmesi gerektiği de bize en çok sorulan sorular arasında yer alır. Özellikle altın modeller sitemizde en çok ilgi gören ve memnuniyet kazanan modeller arasında yer alır. Son yıllarda gold modellere olan ilgi artış göstermektedir.

Sonuç

altin-bestas

Sonuç olarak, bizler en kaliteli ve en zarif olan altın beştaşlar ile sizlere hizmet veriyoruz. Yaşanılan herhangi bir sorunda da bu sorunun giderilmesi ve kaliteli hizmet sunmak amacı ile profesyonel ekipler ile beraber çalışıyoruz. Son yıllarda bu yüzük modellerinin doğru seçiminin yapılması adına pek çok farklı kategori oluşturduk. Özellikle evlilik öncesi ve yıldönümlerinde bu hediye çok fazla tercih edilir. Farklı model ve büyüklük seçenekleri ile her birinize uygun olacak şekilde tercihler yapmanıza imkan sağlıyoruz.

5 Taş Yüzükler Kaç Ayar Olur?

Beştaş yüzükler ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir diğeri de kaç ayar olduğu konusudur. 22 ayar, 18 ayar ve 14 ayar olmak üzere üç farklı ayarı vardır. Altın değerine göre bu ayarlar kendi içerisinde çeşitler ayrılır. Son derece şık ve zengin görünen bu takı 22 ayar tercih edilir ise daha göz alıcı olur. Beştaş yüzük altın modeller çok daha etkili olduğu için genel olarak altın modellere yönelim durumu söz konusu olur. Beştaş yüzüklerin en doğru kullanımı ile birlikte herhangi bir sorun yaşanmaz.

Nişanda 5 Taş Takılır Mı?

Nişanda altın beştaş yüzük modelleri takılır mı konusu çok merak edilen konular arasında yer alır. Bu yüzüklerin en çok kullanımı evlilik yıldönümlerinde olsa da nişanda da takılması uygun olur. Fakat daha çok baget yüzükler nişan esnasında tercih edilir. Altın olan modeller nişan için çok daha uygun modellerdir. Sitemizde nişan için en uygun olan modellere erişebilirsiniz.

Yoruma kapalı.