Hadise Diyet Listesi ile 2023 Yazına Zayıf Girin!

Hadise Nasıl Zayıfladı? Hadise Zayıflama Sırları!

Hadise diyet yaparak kısa sürede zayıflayıp magazin gündemine konu olmuştur. Ünlü şarkıcı sürekli göz önünde olduğu için aldığı ve verdiği kilolar ile sürekli haber olmuştur. Hadise için aslında kilo vermenin çok kolay yollardan geçtiğini hemen hemen herkes bilmektedir.

Kendisinin de bunu göstererek yapması zayıflamak isteyenlere örnek olacaktır. Hadise kendi zayıflama yöntemlerini halka açıklayarak isteyen herkesin bunu kolaylıkla başarabileceğini belirtmiştir. Peki merak edilen sorulardan biri Hadise nasıl zayıfladı ? Kısa sürede kilo vermek için hangi yöntemleri uyguladı? Bu soruların cevabı hepsi yazımızda yer alıyor. Şeyda coşkun yorum programı mayıs bölümünde yer alan diyet tariflerine cevapla Hadise’ yi örnek gösterdi.

Hadise diyet ile birlikte öncelikle belirtmek istediği en önemli hususlardan biri asla sadece diyet ile kilo veremezsiniz. Diyet başlangıcınız olmalı fakat buna eşlik edecek şekilde spor yapmanızda gerekir. Diyetlerde en çok bilinen yanlışlardan biri de aç kalarak zayıflamayı düşünmektir. Aksine bu tarz bir zayıflama yöntemi ile zayıflayabilirsiniz ancak bedeninize zarar verecektir. Aç kalarak zayıflayan herkesin sonu hüsranla bitmektedir. Hızlı bir şekilde verilen kiloların hızlı bir şekilde alınması söz konusu olacaktır.

Öncelikle Hadise’nin de belirlediği gibi önce bedeninizi tanımalısınız. Daha sonra yemek istediklerinizi veya istemediklerinizi göz önüne alarak hadisenin uyguladığı diyeti sizlerde deneyebilirsiniz. Eğer herhangi bir rahatsızlığınız söz konusu değil ise bu diyeti uygulamanızda hiçbir sakınca yoktur. 15 Günde 5 Kilo Zayıflatan Diyet Listesi gibi Hadise diyet listesi de sizlerde kolaylıkla kilo verebileceksiniz.

Vereceğiniz kilo hesabını yaptıktan sonra aylık kilo kaybını ölçmeniz gerekir. Bunun sebebi ise ne kadar sürede kilo vermeniz gerektiğini bilerek aylık kilo kaybını ölçmenizdir. Bir ayda yüksek kilo kaybı yaşamanız bedeninize zarar vereceğinden gerekli tüm önlemleri almanız sizin için önemli olacaktır. Peki Hadise’nin günlük diyet listesi içinde neler bulunuyor inceleyelim.

Hadise Diyet Listesi ve Hadise’nin Diyetisyeni

hadise-diyet-listesi
Hadise Diyet Listesi

Hadise’nin diyetisyeni olan Seda Çayhan ile kısa sürede başarılı bir sonuç elde etmişlerdir. Hadise 1 ayda 6 kilo vererek tüm hayranlarını hayretler içerisine düşürmüştür. Herkesin bu merakının altında yatan sebebin ne olduğunu merak etmeye başladı.

Ünlü şarkıcı yatığı açıklamada diyetisyenden yardım aldığını ve verdiği kiloların ona borçlu olduğunu açıkladı. Diyetisyenin verdiği listeye caymadan harfiyen uygulayan Hadise beklediği sonucu fazlasıyla elde etmiştir.

Seda Çayhan’ın da uyarısına uyarak günlük su içme limitinin asla altına düşmemiştir. Buradan çıkarmamız gereken önemli bir ders ise günlük sık sık su tüketmemiz gerektiğidir. Fakat Hadise diyet listesine ek olarak her sabah ödem suyu tükettiği için kilo vermesi daha da kolaylaşmıştır. Sizde Hadise’yi örnek alarak sağlıklı ve hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Günlük tempolu yürüyüşlerinizi de düzenli olarak takip ettiğiniz sürece kilo vermeniz için herhangi bir engel kalmayacaktır. Sizde Hadise’nin günlük neler yediğini merak ediyorsanız aşağıdaki yazımızı mutlaka okumalısınız.

Günlük Hadise Diyet Listesi

hadise-diyet-listesi-2

Hadise diyet yaparak hem fazla kilolarından kurtuluyor hem de sağlıklı yaşamayı sağlıyor. Sizlerde Hadise’nin uyguladığı diyet ile zayıflamaya başlayabilirsiniz. Bunun için artı bir şeyler yapmanıza gerek kalmayacaktır. Aç kalmayarak bütün öğünlerini vaktinde ve atlamadan uygulayan şarkıcı kısa sürede istediği bedene sağlıklı bir şekilde ulaşabiliyor.

Sizlerde daha fazla geç kalmadan atacağınız emin adımlar ile zayıflayabilirsiniz. Bunun için gerekli olan en önemli madde ise irade olacaktır. Peki Hadise’ nin günlük diyet menüsünde neler bulunuyor inceleyelim.


Hadise Diyet Sabah Kahvaltısı:

 • 2 dilim tam buğdaylı ekmek ile peynirli tost
 • Yeşil biber
 • Taze sıkılmış portakal suyu

Hadise Diyet Ara Öğün:

 • 1 porsiyon mevsim meyvesi

Hadise Diyet Öğle Yemeği:

 • Yumurta akı salatası (2 yumurta akı, peynir, yeşil biber, roka, marul, salata)
 • Yaklaşık 100 gram bonfile
 • 2-3 dilim yağsız tavuk veya köfte

Ara Öğün:

 • 2 dilim tam buğdaylı ekmek ile tost
 • Yeşil çay

Hadise Diyet Akşam Yemeği:

 • Nohut veya mercimek yemeği (yağsız veya az yağlı)
 • Yeşil salata
 • 2 dilim tam buğdaylı ekmek

Ara Öğün:

 • 1 avuç içi kadar badem
 • 2-3 adet kuru kayısı

Günlük uygulanan bu diyet ile birlikte Hadise günlük en az 2 litre su içmektedir. Sizlerde sağlığınız için su içmeyi ihmal etmemelisiniz. Aynı zamanda sık sık spor yapan ünlü şarkıcı kilo vermek isteyen herkese verdiği tavsiyelerden biri de yürüyüş yapmak veya düzenli spor yapmak olmuştur.

Hadise diyet ile kısa zamanda istediği bedene ulaşabilmiştir. Sizde sağlıklı ve kısa zamanda kilo vermek istiyorsanız bu diyeti mutlaka hayata geçirmelisiniz. Eğer kilo vermeye ihtiyacınız yoksa bile bu diyet ile sağlığınızı koruyabilirsiniz. Hiçbir zararı olmayan Hadise’ nin diyeti ile sizde sağlıklı kalabilir ve yaşayabilirsiniz.

YouTube video

İlginizi Çekebilir: Sebze Diyeti ile Zayıflama

Yoruma kapalı.