Haluk Akakçe Eserleri Özellikleri

Haluk Akakçe Kimdir?

Haluk Akakçe eserleri, başarıları dünyaya yayılmış ve eserleri tüm sanatseverlerde derin bir iz bırakmış ünlü sanatçıların başında gelmektedir. Güzel sanatlar ile ilgili iyi bir eğitim alan ve bu eğitimleri başarı ile tamamlayan Haluk Akakçe şimdi dünyanın tanıdığı ve eserleri pek çok önemli sergide sergilenen bir kişilik olmuştur.

Haluk Akakçe eser yapımında pek çok yöntemden yararlanmaktadır. Tuval üzerine akrilik boya en çok tercih ettiği yöntemlerin başında gelmektedir. Bunlar ile beraber ahşap kesme, tahta üzerine aklirik boya, alüminyum kesme, ahşap levha üzerine aklirik, ahşap panel üzerine akrilik gibi yöntemler ile oluşturduğu pek çok Haluk Akakçe eseri mevcuttur.

Haluk Akakçe Eserleri Nelerdir?

haluk-akakce-eserleri
Haluk akakçe Eserleri

Mekân ve sonsuz zaman hissi veren eserleri ile tanınan Haluk Akakçe’nin pek çok eseri bulunmaktadır. Haluk Akakçe eseri “Bir kez girdiniz mi çıkamazsınız “ , “Her zaman düşünüyorum “  “ mutluluk şarkısı” “Hadi rumba yapalım” gibi eserlerdir. Bu eserleri görebilmek için https://sevildolmaci.com.tr/tr/sanatci/haluk-akakce/ Sitesine bakabilirsiniz.

 

Editörün Önerisi: Çağatay Odabaş Kimdir?

Yoruma kapalı.