2022 Hepsiburada Influencer Başvuru Nasıl Yapılır?

Hepsiburada Influencer Başvuru Nedir?

Hepsiburada influencer başvuru isteklerinin büyük ilgi gördüğü 2022 yılında siz hala başvuruda bulunmadınız mı? Fenomenliğiniz ile bir emek ya da iş gücü harcamadan kolay para kazanmayı sizde istemez miydiniz? Bu aşamada influencer nasıl olunur konusunda bilgiye sahip değilseniz artık bu sizin için bir sorun değil!  

 Hepsiburada influencer başvuru nasıl yapılır diye merak ediyorsanız bu konu hakkında eğitim veren influencer ajansı mevcuttur. Bu ajanslarla iletişime geçerek basit bir şekilde influencer olmaya ilişkin bütün detayları öğrenebilirsiniz. Sonraki aşamada influencer başvuru formu oluşturarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yazının devamını mutlaka okuyarak kolay yoldan para kazanma fırsatını sakın kaçırmayın!  

Hepsiburada İnfluencer Başvuru Nedir?

hepsiburada-influencer-basvuru

Hepsiburada şirketi sizlere iş birliği fırsatı sunuyor. Eğer sosyal medya fenomeni olduğunuzu düşünüyorsanız bu ortaklığı kaçırmamalısınız. Örnek olarak instagram hesabı üzerinde belli bir kitleye sahipseniz bunu baz alarak Hepsiburada firmasına influencer başvuru yaparak ilk adımı atabilirsiniz. Hepsiburada bu noktada belli kriterlere uyum sağlayıp sağlamadığınızı araştıracaktır.

Hepsiburada affiliate başvurusu yapıldıktan sonra şirket bulanan hesabınız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için araştırma yapacaktır. Sosyal medya fenomenlik incelemeniz olumlu sonuçlanması durumunda şirket sizinle bir anlaşma oluşturur. Bu noktadan sonra dijital medya hesabınızdan verilen reklamlarla yapılan her satıştan kazanç elde edebileceksiniz.

Hepsiburada İnfluencer İşbirliği Ödemeleri Ne Zaman Yapılır?

hepsiburada-influencer-basvuru
Hepsiburada Influencer Başvuru

Hepsiburada firmasına yapılan influencer başvuru ile birlikte iş birliğiniz onaylandıysa eğer artık paranızın ne zaman yatacağını merak edebilirsiniz. Hepsiburada, Trendyol ve mübadili tüm firmalar bünyesinde yer alan influencerlar ile ortak bir tarihte anlaşarak ödemelerini gerçekleştirir. 

Genel olarak sosyal medya fenomenleri ile anlaşılan ortak ödeme tarihi her ayın 23’ü olarak belirlenir. Bu tarihte hesabınıza ödemeniz direkt olarak yatacaktır. Fenomenlikten sağladığınız kazancı arttırmak istiyorsanız takipçi portföyünüzü arttırarak daha yüksek gelirler elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Hepsiburada İnfluencer Ortaklık için Özel Şartlar Nelerdir?

hepsiburada-influencer-basvuru

İnfluencer başvuru hakkında çokta zor olmayan birtakım şartlar mevcuttur. Fenomeni olduğunuz platformda en az 10.000 takipçiniz olması en önemli kriterlerden birisidir. Sosyal medya kanalınızın satış yapan bir hesap olması ise diğer aranan bir kriterdir. 

Bunların dışında influencerın bir vergi numarasına sahip olması da aranan şartlardandır. Sosyal medya fenomeninin bir vergi numarasına sahip olabilmesi için ise şirket kurması gerekmektedir. Şirket kurmak zahmetiyle uğraşmak istemeyen fenomen bir ajansla anlaşma yapabilir. 

Yoruma kapalı.