Seda Sayan Eşleri Kimlerdir? İşte Seda Sayan’ın 9 Evliliği!

Merak Edilen Seda Sayan Eşleri

Seda Sayan eşleri birkaç ay önce gündeme oturan konulardan biriydi. Son evliliğinden sonra gündeme gelen konulardan biri Seda Sayan kaç kere evlendi ? oldu. Kendisinden çokça söz ettiren Seda Sayan kimdir? Seda Sayan eski eşleri kimlerdir? Seda Sayan yeni eşi kimdir? Seda Sayan sevgilileri kimlerdir?  Resmi nikahlı ve imam nikahlı eşleri hangileridir? Hepsi sizin için bu yazıda toplandı.

Seda Sayan Kimdir? Seda Sayan Evlilikleri Kimlerle Olmuştur?

seda-sayan-eşleri
Seda Sayan Eşleri

 

Seda Sayan Türk şarkıcı, oyuncu ve sunucudur. Asıl ismi Aysel Gürsaçer’dir. Son evliliğiyle akıllara Seda Sayan kaç yaşında ? Seda Sayan eşleri kimlerdir? sorularını da getiren güzel hanımefendi 30 Aralık 1962 tarihi İstanbul doğumludur ve 59 yaşındadır. İlk önce adını şarkıcılığı ve oyunculuğuyla duyuran Seda Sayan sonrasında “Sabahların Sultanı Seda Sayan” adlı programıyla sunuculuğa da adım atmıştır.

Şarkıcılığına önce düğün salonlarında başlayıp sonrasında gazinolarda devam etmiştir. Fakat şarkıcılığa başladığı dönemlerde yaşından dolayı sahne alamıyordu. Bu yüzden doğum tarihini 1959 olarak değiştirmiştir. Sonrasında birçok evliliği olmuştur ve evliliğe gitmeyen tek ilişkisi 6 yıl beraber olduğu Erkan Çelik ile olmuştur. Peki bu insanlar kimlerdir?

1 – Rıdvan Kılıç ile Olan Evliliği

Seda Sayan eşleri arasında ilk olan Rıdvan Kılıç ile evlendiğinde 26 yaşında idi. 1987 yılının Mayıs ayında evlenen çift yine 1987 yılının Aralık ayında boşandı. Çiftin boşanmadan önce bir hayalleri vardı. Bir gün erkek çocukları olursa ismini “Oğulcan” koymaktı. Fakat bu hayalleri gerçekleşemeden boşandılar. Seda Sayan daha sonra bu hayalini başka bir evliliğinde gerçekleştirdi.

Peki, Seda Sayan eşleri arasında olan Rıdvan Kılıç kimdir? Rıdvan Kılıç 22 Kasım 1955’de doğmuştur. Şu an 66 yaşındadır. Bir zamanlar, en ünlü futbol takımlarından biri olan Galatasaray’da da forma giymiştir. Profesyonel futbolculuk kariyerine 1970-1971 sezonunda Samsunspor’da başlamıştır.

2 – Sinan Engin ile Olan Evliliği

Rıdvan Kılıçtan sonra yine bir futbolcu olan Sinan Engin, Seda Sayan eşleri arasında yer alan isimlerden biri oldu. 1990 yılında evlendiler. Bu evliliklerinden bir erkek çocukları oldu. Seda Sayan Rıdvan Kılıç ile olan hayalini işte tam da burada gerçekleştirdi ve çocuklarının adını Oğulcan koydular. 5 yıl evli kalan çift 1995 yılında boşandı.

Seda Sayan eşleri arasında ikinci olan Sinan Engin kimdir? Sinan Engin 4 Kasım 1964 yılında doğmuştur. Şu an 57 yaşındadır. Oğulcan dışında Elif Engin adında bir çocuğu daha vardır. Eski futbolcu, teknik direktör, menajer ve futbol yorumcusudur. Şu anda bir futbol programında futbol yorumcusudur.

3 – Mahzun Kırmızıgül ile Olan Evliliği

seda-sayan-eşleri

Seda Sayan, Mahzun Kırmızıgül ile 3 yıl birlikte olmuştur. Resmi nikâh kıymadan imam nikâhı ile ilişkilerine devam etmişlerdir. İddialara göre Mahzun Kırmızıgül “Klasik Anadolu Erkeği” idi ve ayrılma nedenleri de Seda Sayan’a bazı konularda yasaklar getirmesiydi. Bir yandan da Mahzun beyin hayranları onun bekâr olmasını istiyordu. Tüm bunlara rağmen ilişkilerine devam eden çift daha sonra bu sorunlarla daha fazla devam edemeyeceklerini fark ederek ayrılma kararı aldı.

Seda Sayan eşleri arasında yer alan Mahzun Kırmızıgül kimdir? Mahzun Kırmızıgül 26 Mart 1969 yılında doğmuştur ve şu anda 53 yaşındadır. Asıl ismi Abdullah Bazencir’dir. Oyuncu, şarkıcı, besteci, senarist ve yönetmendir. 2 çocuğu vardır ve şu an Ece Binay ile evlidir.

4 – Seda Sayan Eşleri Arasında Olan Soner Yapacık

Sedan Sayan ve Soner Yapacık Etiler’de kırmızı ışıkta dururken tanıştı. Seda Sayan eşleri arasında olan Soner Yapacık’ın o zaman ki mesleği kuryecilikti. Soner bey, Seda hanımın yanına gelerek onun büyük bir hayranı olduğunu söyledi. Ani bir kararla evlilik kararı alan Seda Sayan, Soner Yapacık ile Ağustos 1998 tarihinde nikâh masasına oturdu. Düğünleri Soner Yapacık’ın köyünde oldu. 1 yıl bile evli kalamayan çift Ocak 1999 tarihinde boşandı.

5 – Tuncay Kıratlı ile Olan Evliliği

Seda Sayan Nisan 2000 yılında, iş insanı olan Tuncay Kıratlı ile sürpriz olarak gelen bir kararla evlendi. Daha öncesinde Tuncay Kıratlı’nın kuzeni olan Alp Başaran ile de nişanlanmıştı. Bundan dolayı evlilikleri birçok tepkiyi beraberinde getirdi. Beraberlikleri çok kısa süren çift, evliliklerinden çok kısa bir zaman sonra boşanma kararı aldı.

Seda Sayan eşleri arasında yer alan Tuncay Kıratlı kimdir? Tuncay Kıratlı ünlü bir iş insanıdır. Ünlü bir Türk oyuncu olan Burcu Kıratlı’nın babasıdır. Kendi ismini verdiği bir oğlu da vardır.

__________________________________________________________________________________

Editör Önerisi: Survivor Hayrettin Kimdir? Hayrettin Karaoğuz Hakkında Merak Edilenler!

__________________________________________________________________________________

6 – Gökhan Şükür ile Olan Evliliği

seda-sayan-eşleri

Seda Sayan, yine bir futbolcu olan Gökhan Şükür ile 2004 yılında herkesten gizli bir şekilde evlendi. Gökhan beyin ailesinin karşı çıkmasına rağmen bu evlilik oldu. İkilinin tanışmasına Sedat Peker vesile oldu. Sedat beyin verdiği davetlere sık sık giden Gökhan bey, davetler sırasında Seda Sayan ile tanıştı. Sadece 13 ay evli kalan çift, evlenirken olduğu gibi yine gizli bir şekilde boşandı.

Seda Sayan eşleri arasında yer alan Gökhan Şükür kimdir? Gökhan Şükür 25 Ağustos 1976 doğumludur. Şu anda 46 yaşındadır. Kendisi gibi futbolcu olan Hakan Şükür’ün kardeşidir. Bir zamanlar Galatasaray’ın alt yapısında oynamıştır. Sonrasında birkaç takımda daha oynamış ve futbolu bırakmıştır.

7 – Seda Sayan, Nihat Doğan Evliliği

Seda Sayan eşleri arasında Nihat Doğan da yerini almıştır. Seda Sayan sunuculuk yaptığı bir programda Nihat Doğan’ı neredeyse her hafta davet etmeye başlamıştı. İzleyenlere göre reyting için yapılan bir ilişkileri vardı. Tüm bu yorumlara rağmen birbirlerini gerçekten sevdiklerini söyleyen çift imam nikâhı kıyarak beraber yaşamaya başladı. Resmi nikâh yapamadan boşanma kararı aldılar.

Seda Sayan eşleri arasında yer alan Nihat Doğan kimdir? Türk halk müziği sanatçısı olan Nihat Doğan 13 Şubat 1976 tarihinde İstanbul’da doğdu. Şu anda 46 yaşında. Müzik kariyerine 1994 yılında başladı. Teknik direktörlük de yaptı fakat diploması olmadığı için resmi teknik direktör olarak görünmedi.

8 – Seda Sayan Eşleri Arasında Olan Onur Şan

Seda Sayan eşleri arasında Onur Şan ismi de yer almıştır. İkili, 1 Şubat 2008 yılında resmi nikâh ile Çırağan Sarayı’nda evlendi. O zamanlar İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Kadir Topbaş nikâhlarını kıydı. Evlilikleri uzun sürmedi. Şubat 2010 tarihinde boşandılar. Boşanma sebepleri Seda Sayan’ın Onur Şan’a vakit ayırmamasıydı. Onur Şan’ın aldattığına dair iddialar da gündemde yerini aldı.

Seda Sayan eşleri arasında yer alan Onur Şan kimdir? Onur Şan 24 Temmuz 1981 tarihinde doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuvar Şan bölümü mezunu olan Onur Şan, kariyerine şarkıcı ve oyuncu olarak devam etti. Bir zamanlar çok izlenen “Akasya Durağı” adlı dizide de oyuncu olarak rol aldı. 2015 yılında Büşra Aköz ile evlendi.

9 – Seda Sayan Eşleri Arasında Sonuncusu: Çağlar Ökten

Seda Sayan eşleri arasında son olarak Çağlar Ökten ismi yer aldı. İlişkileri ilk duyulduğu andan beri Seda Sayan’ın sevgilisi Çağlar Ökten yaşı ile gündeme oturdu. Çiftin yaş farkı 25 olmasına rağmen aşklarına engel olmadı. Sevgililer gününde evlilik teklifi alan Seda Sayan, birkaç ay sonra Çağlar Ökten ile nikâh masasına oturdu ve böylece Çağlar Bey de Seda Sayan eşleri arasında yerini aldı.

Seda Sayan eşleri arasında yer alan Çağlar Ökten kimdir? Çağlar Ökten 21 Haziran 1987 yılında doğdu. Şu an 35 yaşında. Küçük yaşlardan beri müziğe ilgisi olan Çağlar Ökten, günümüzde profesyonel müzik kariyerini sürdürmekte.

 

 

Yoruma kapalı.