1 Ayda 10 Kilo Kadınlar Kulübü Yorumları

1 ayda 10 kilo Kadınlar kulübü aramalarının en sık olanlarının başında gelmektedir. Hele bir de yaz aylarının gelmesi ile bu durum çok hızlı bir şekilde artmaya başlamıştır. Kontrollü Sosyal Hayat sürecinin de başlaması ile bu durum biraz daha ileri adıma geçmiş ve artık insanlar tatil planları yapmaya başlamıştır. Hal böyle olunca kolay diyet listesi ya da şok diyet programları da, 1 ayda 10 kilo kadınlar kulübü araması gibi öne çıkanlar arasında yerini almıştır.

YouTube video

 

1 ayda 10 Kilo Verdiren Diyet Kadınlar Kulübü

Eğer siz de hızlı bir şekilde diyet yapmak ve kolayca kilo vermek istiyorsanız, 1 ayda 10 Kilo Verdiren Diyet Kadınlar Kulübü özel diyet programını takip etmelisiniz. Kadınlar Kulübü kilo verenlerin yorumları arasında en dikkat çekici ve motive edici olanlarından biri olan ” 1 ayda 10 kilo verdim” sözü siz okurlarımıza daha büyük umut verecektir. Peki, 1 ayda 10 kilo nasıl verilir ? 1 ayda 10 kilo verdiren diyet listesi nasıl yapılır ? İşte, örnek liste!

1 Ayda Sağlıklı Kilo Verme İçin Diyet Listesi

1 ayda 10 kilo Kadınlar Kulübü diyeti 1 hafta boyunca uygulanmaktadır ve daha sonra kendini tekrarlamaktadır. 1 ayda 10 kilo Kadınlar Kulübü başlığının içerisinde ise denenen birçok diyet bulunmaktadır. Bu diyetlerden birkaçı ise aşağıda verilmektedir.


1. Gün

 • Sabah Kahvaltısı: Beyaz peynir, salatalık, bir dilim ekmek, domates
 • Öğle Yemeği: Sebze yemeği ( yarım tabak ), light yoğurt, 1 dilim ekmek
 • Akşam Yemeği: 1 porsiyon haşlanmış tavuk, light yoğurt, salata

2. Gün

 • Sabah Kahvaltısı: Haşlanmış yumurta, salatalık, 2 çay kaşığı reçel, 1 dilim ekmek
 • Öğle Yemeği: Izgara tavuk ( Yağsız), salata
 • Akşam Yemeği: Çorba, salata, light yoğurt

3. Gün

1-ayda-10-kilo-kadinlar-kulubu
1 Ayda 10 Kilo Kadınlar Kulübü
 • Sabah Kahvaltısı: Beyaz peynir, domates, salatalık, 1 dilim ekmek
 • Öğle Yemeği: Sebze yemeği ( yarım tabak ), light yoğurt, 1 dilim ekmek
 • Akşam Yemeği: 1 porsiyon haşlanmış kırmızı et( düşük kalori olması için), light yoğurt, 1 dilim ekmek

 

4. Gün

 • Sabah Kahvaltısı: Haşlanmış yumurta, salatalık, 2 çay kaşığı reçel, 1 dilim ekmek
 • Öğle Yemeği: Izgara tavuk ( yağsız ), salata
 • Akşam Yemeği: Çorba, light yoğurt, salata

 

5. Gün

 • Sabah Kahvaltısı: Beyaz peynir, salatalık, domates, 1 dilim ekmek
 • Öğle Yemeği: Sebze yemeği ( yarım tabak ), light yoğurt, 1 dilim ekmek
 • Akşam Yemeği: Haşlanmış et (kırmızı, tavuk veya balık olabilir ), light yoğurt, salata

6. Gün

1-ayda-10-kilo-kadinlar-kulubu

 • Sabah Kahvaltısı: Haşlanmış yumurta, 2 çay kaşığı reçel, salatalık, 1 dilim ekmek
 • Öğle Yemeği: Izgara tavuk, salata
 • Akşam Yemeği: Çorba, light yoğurt, salata

7. Gün , 1 Ayda 10 Kilo Kadınlar Kulübü

 • Sabah Kahvaltısı: Beyaz peynir, salatalık, domates, 1 dilim ekmek
 • Öğle Yemeği: Sebze yemeği ( yarım tabak ), light yoğurt, 1 dilim ekmek
 • Akşam Yemeği:  1 porsiyon haşlanmış et, light yoğurt ve salata

Yürüyüşle 1 Ayda 10 Kilo Verdim

Bazı ziyaretçilerimiz yürüyüşle 1 ayda 10 kilo verdim yorumunda bulunurlarken, bazıları ise aylarca diyet yaptım, kilo veremiyorum yorumunu yapmaktadır. Peki, bunun nedeni nedir ? Kimler yürüyüşle 1 ayda 10 kilo verdim diyebilir ? İstenmeyen kilolardan kurtulmak, istenilen forma  ulaşmak ve zayıflamak için birçok seçenek mevcuttur. Egzersiz ve yürüyüşler de bunlardan bir tanesidir. Peki yürüyüşle hızlı kilo verme mümkün müdür, yürüyüş zayıflatır mı ?

Kilo vermek için var olan seçeneklerden -diyet, spor, düzenli beslenme programları, mide ameliyatları vs.- hiçbiri, kilo vermek için tek başına yeterli değildir. Çünkü hayat bir süreç ve bu süreç içerisinde sürekli bir denge halinde olmak gerekir. Diyet yaparak, spor ve egzersizlerle kilo verildikten sonra, yakalanan bu ivme eğer devam ettirilmez ise, en başa dönmek durumunda kalınabilir.

Bu forum sitelerinde ise, genel olarak denenen diyetler bulunmaktadır. Ayrıca kişiler sürekli olarak birbirleri ile konuşarak, paylaşımlar yapmaktadır. Bu forum sitelerinden önde gelenlerinden biri ise Kadınlar Kulübü olmaktadır. Forum sitesi içeriğinde birçok denenmiş zayıflama yöntemi ve diyet verilmektedir. Konular içerisinde ise en dikkat çekici olanları 1 ayda 10 kilo verdim Kadınlar Kulübü, 1 Ayda 10 kilo verdiren diyet denenmiş olmaktadır.

1 Ayda 10 kilo Verdiren Spor , 1 Ayda 10 Kilo Kadınlar Kulübü

Çok yüksek kilolara ulaşan bireyler bir zaman sonra kilo vermek için büyük zorluklar yaşamaktadırlar. Bunun en büyük nedeni ise midenin git gide büyümesi ve artık doyma hissini yitirmesi gelmektedir. Kolay bir şekilde kilo vermek isteyenler, bıçak altına yatarak; yani mide ameliyatı ile kısa bir sürede hızlı kilo verebilmektedir. Mide ameliyatı ile kilo vermek ise, tehlikeli olmasının yanında oldukça meşakkatli olmaktadır. Peki bu meşakkat içerisine girmeden sporla kilo verilebilir mi ?

1-ayda-10-kilo-kadinlar-kulubu

Spor yapmadan 1 ayda 10 kilo vermek, elbette mümkündür. Çünkü kilo vermek için spor şartı yoktur. Birçok zayıflama yöntemi bulunmaktadır ve spor bunlardan sadece bir tanesidir. Çeşitli diyet listeleri ve düzenli beslenme alışkanlıkları ile de kilo vermek mümkündür. Ancak bu diyet listeleri ile uğraşmak yerine, hareket etmeyi çok sevenler İçin 1 ayda 10 kilo verdiren spor ve egzersizleri tercih edenler de vardır. 1 ayda 10 kilo kadınlar kulübü içerisinde de yer alan spor ve egzersiz hareketleri ile beraber, kısa sürede istenilen forma ulaşılabilmektedir.

Diyet yaparken ya da oluştururken yapılacak porsiyonlara alınacak kalori miktarına göre dikkat etmek gerekir. Porsiyon Ne Demek? 4 Adımda Porsiyon Nasıl Ayarlanır yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.

Yoruma kapalı.