Bel İnceltmek İçin Domates Kürü

Bel inceltmek yani ince ve güzel bir bele sahip olmanın hayalini hemen hemen bütün kadınlar kurar. Peki hayali kurulan güzel bir fiziğe kavuşmak için neler yapılmalı? İnce bir bele sahip olmak sanıldığı kadar zor değil. Biz de sizler için bel ve göbek çevresindeki fazla yağları eritmeye yardımcı olacak harika bir domates kürü tarifi hazırladık.

YouTube video

Bu kürün yanında bazı egzersizleri de düzenli olarak yapmanız süreci daha hızlı hale getirecektir. Belin daha ince ve güzel olması için spor yapmak olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Tabi ki yalnızca spor yapmak da yeterli olmayacaktır. Bunun yanı sıra dengeli ve düzenli bir beslenme de çok büyük öneme sahiptir.

Kilo Vermenden Beli İnceltmek

kolay-diyet-listesi-bel-inceltmek-icin-domates-kuru

Kilo vermeden beli inceltmek kilo problemi olmayan fakat bölgesel yağlanma sorunu yaşayanların hayalini kurduğu bir konudur. Bunun için vücudun yağdan kilo verip kastan alması gerekmektedir. Bu şekilde kilo vermeden de hayalinizdeki fiziğe kavuşmuş olacaksınız.

kolay-diyet-listesi-bel-inceltmek-icin-domates-kuru

Fazla kilolardan kurtulmak için uygulanan bazı diyet programları bulunmaktadır. Fakat bölgesel zayıflama amacı taşındığı zaman klasik diyet programlarından fazlasını yapmak gerekecektir. Çünkü bu yağlardan kurtulmanın daha farklı yolları bulunmaktadır. Bunlardan biri de bazı bitkisel kürler olacaktır. Bu kürler sayesinde kısa zaman içerisinde fazla yağlarınızdan kurtulmuş olacaksınız.

Bel İnceltmek İçin Domates Kürü

kolay-diyet-listesi-bel-inceltmek-icin-domates-kuru

Bel, göbek ve karın bölgesinde yer alan fazla yağlanmadan kurtulmanın yolu sizlere vereceğimiz kür tarifi ile çok kolay hale gelecektir. Üstelik yapımı da oldukça kolay… Bu kür için gerekli malzemeler şu şekilde sıralanabilir;

kolay-diyet-listesi-bel-inceltmek-icin-domates-kuru

  • 2 adet domates
  • 3 ya da 4 adet maydanoz
  • 1 limonun yarısı

Domates Kürü Yapılışı

kolay-diyet-listesi-bel-inceltmek-icin-domates-kuru

Bu kür için dikkat edilmesi gereken en önemli şey domateslerin doğal olmasıdır. Taze ve doğal olan domatesler tercih edilmelidir. Öncellikle tüm malzemeler robota yerleştirilmelidir. Sıvı bir kıvam elde edene kadar robottan geçirin. Sonrasında yarım limonu sıkabilirsiniz.

kolay-diyet-listesi-bel-inceltmek-icin-domates-kuru24

Hazırladığınız bu kürün çok fazla etkisini göstermek için ya sabah aç karnına ya da uyumadan yaklaşık bir saat önce tüketmeniz gerekmektedir. Kür günde bir bardak olmak şartı ile 1 ay boyunca tüketilmelidir. 1 ayın sonunda ise 10 kadar ara verilmesi gerekmektedir. Daha sonra tekrar tüketmeye başlayabilirsiniz.

Yoruma kapalı.